Безлімітні тарифи Білайн

  1. Види тарифних планів
  2. Переваги безлімітних тарифів Білайн
  3. Чому варто звернутися до нас

Безлімітні тарифи Білайн розроблені спеціально для активних абонентів і враховують вимоги різних категорій населення

Безлімітні тарифи Білайн розроблені спеціально для активних абонентів і враховують вимоги різних категорій населення. Оператор пропонує вигідні тарифні плани, що включають все, що може знадобитися для комфортного спілкування: абонент може здійснювати дзвінки, користуватися мобільним інтернетом зі смартфонів або планшетів і т.д.

Види тарифних планів

Основні тарифні пропозиції:

  • зручний;
  • Діловий;
  • Інтернет 150 ГБ;
  • Сімейний.

Тарифи різняться складом опцій: кількістю хвилин вихідних дзвінків (від похвилинних до безлімітних) і SMS повідомлень по Москві, Московській області, Росії, обсягом інтернет-трафіку. Зверніть увагу, що номер може бути як федеральним, так і прямим міським, бути звичайним або легко запам'ятовується «красивим»: бронзовим, срібним, золотим, платиновим або діамантовим, що буде цікаво для організацій і людям, які піклуються про свій імідж.

Переваги безлімітних тарифів Білайн

У діючих тарифів Білайн є ряд переваг:

  • Вигідні тарифні плани і опції;
  • Є все необхідне. Стільниковий оператор включив в комплект все, що потрібно абоненту для комфортного спілкування. Тим, хто робить багато дзвінків, підійде SIM-карта з включеними хвилинами або безлімітний тарифний план. Активним користувачам мобільного інтернету, билайн пропонує підключити тариф, в який вже включений передплачений обсяг інтернет-трафіку. Або виберіть пакет без абонентської плати.
  • Якість зв'язку. Оператор працює багато років і надає абонентам чисту зв'язок і простий білінг.

Оператор намагається не нав'язувати абонентам додаткові послуги, в яких немає потреби.

Мінімальний пакет послуг підійде літній людині, який навряд чи буде користуватися доступом в Інтернет. Підприємці або активні блогери віддадуть перевагу тарифний план з мобільним інтернетом або з прямим номером .

Чому варто звернутися до нас

Ми - офіційний представник оператора, уважно стежимо за оновленнями і пропонуємо клієнтам тільки вигідні умови. Подивитися діючі тарифи билайн в Москві або Московської області можна на початку сторінки.

Для підключення зверніться до нашого менеджера, ми підберемо оптимальний тарифний план і красивий номер телефону. Активація SIM-карти здійснюється протягом одного дня. При необхідності, абонент завжди може змінити пакет на більш дорогий або, навпаки, дешевий з мінімальною кількістю послуг.