Безлімітні тарифи Мегафон для приватних і корпоративних клієнтів

  1. Безліміт «Все включено S»
  2. Безліміт «Все включено M»
  3. Безліміт «Все включено L»
  4. Безліміт «Все включено XL»
  5. Безліміт «Все включено VIP»
  6. Безлімітні тарифи для корпоративних клієнтів

Безлімітні тарифи Мегафон для приватних клієнтів - пакети послуг з лінійки «Все включено». Ці пропозиції складаються з необмеженого обсягу хвилин для дзвінків абонентам оператора, а також додаткового обсягу інших послуг. Такі сервіси мають можливість підключити всі клієнти московського підрозділу компанії.

Лінія безлімітних наборів послуг від Мегафона складається з декількох тарифів. До них відносяться «Все включено» S, M, L, XL і VIP. Всі ці набори послуг відрізняються між собою розміром абонентських платежів, обсягом і умовами отримання сервісів.

Безліміт «Все включено S»

Це найбільш дешевий і доступний безлімітний пакет з представлених оператором. Місячний абонентський платіж становить 300 руб. За цю суму підключився абоненту надається можливість здійснення викликів на будь-які номери Megafon в Росії в сумі 300 хвилин. Крім того, користувачі отримують 200 безкоштовних текстових повідомлень, 2 ГБ мобільного інтернету і фільм з сервісу MegaFon.TV.

Слід зазначити, що при вичерпанні ліміту на передплачені послуги тарифікація здійснюється наступним чином: дзвінки абонентам Мегафона Росії не оплачуються, виклики абонентам інших операторів коштують 1,6 руб. за хвилину, а текстове повідомлення в межах Домашнього регіону - 2,9 руб.

за хвилину, а текстове повідомлення в межах Домашнього регіону - 2,9 руб

Безліміт «Все включено M»

Щомісячний платіж в цьому тарифному плані дорівнює 500 рублям. За цю суму кожен абонент отримує 550 хвилин на розмови з абонентами Megafon та інших операторів в Домашньому регіоні. Крім того, надається 400 безкоштовних текстових повідомлень, 5 ГБ інтернет трафіку і два фільми з пакета MegaFon.TV. Тарифікація за послуги після вичерпання ліміту аналогічна, як і у випадку з попереднім тарифом.

Безліміт «Все включено L»

Місячний абонентський внесок в цьому тарифному пакеті дорівнює 800 рублям. У передплачений набір послуг входить 1000 хвилин для здійснення дзвінків абонентам усіх операторів в Російській Федерації 1000 тестових повідомлень і 7 ГБ мобільного інтернету. Крім того, надається можливість перегляду чотирьох фільмів з сервісу MegaFon.TV. Кожна додаткова хвилина виклику на номери всіх операторів стільникового зв'язку Домашнього регіону коштує 1,6 рубля, а за хвилину зв'язку з іншими частинами Росії треба буде заплатити 3 рубля. Текстові повідомлення абонентам Домашнього регіону - 2,9 рубля, в інші частини країни - 3,9 руб.

Безліміт «Все включено XL»

Щомісячний абонентський внесок в цьому тарифному плані становить 1200 руб. За передоплатою надається 2000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів РФ, 2000. текстових повідомлення і 10 ГБ інтернет трафіку. Також компанія дає можливість перегляду активували цей тарифний план абонентам чотирьох фільмів з сервісу MegaFon.TV. Тарифікація за послуги понад вичерпаний ліміт аналогічна, як і у випадку з попереднім пакетом.

Безліміт «Все включено VIP»

Абонентська плата за цей комплекс послуг становить 2700 рублів щомісячно. За цю суму абонент отримує 5000 хвилин розмов для вихідних дзвінків на всі номери операторів Росії, 5000 текстових повідомлень, 20 ГБ мобільного інтернету і чотири фільми з сервісу MegaFon.TV. Тарифікація за послуги понад вичерпаний ліміт аналогічна, як і в випадку з пакетами «L» і «XL».

Буде до речі підкреслити, що у всіх п'яти безлімітних тарифних планах для приватних клієнтів компанія передбачила ідентичну тарифікацію міжнародних розмов. Так, виклики на номери країн СНД, а також України, Грузії, Абхазії і Південної Осетії коштують 35 рублів за хвилину. Дзвінки абонентам європейських держав, Ізраїлю та Туреччини - 55 руб. / Хв. В інші країни світу - 75 руб. / Хв. Виклики через системи супутникового зв'язку тарифікуються з розрахунку 313 рублів за хвилину розмови.

Для вивчення додаткових опцій і послуг, які можна активувати в рамках описаних безлімітних тарифних планів для приватних клієнтом, можна відвідати офіційну сторінку Megafon за адресою http://moscow.megafon.ru/tariffs/alltariffs/all_inclusive/ .

Безлімітні тарифи для корпоративних клієнтів

Безлімітні тарифи Мегафон для корпоративних клієнтів - вигідні тарифні плани для спілкування, відправки текстових повідомлень і використання інтернету. На даний момент Megafon пропонує кілька видів пакетів послуг «Корпоративний безліміт», які відрізняються за кількістю включених в них хвилин розмови.

При цьому дзвінки на номери абонентів Мегафона по всій Росії можна здійснювати безкоштовно в необмеженому обсязі. Ліміт встановлюється тільки для розмов з користувачами інших російських операторів. Для докладного вивчення безлімітних пропозицій Мегафон для бізнесу і підприємств можна відвідати офіційну сторінку оператора за адресою http://moscow.megafon.ru/corporate/mobile/tariffs/alltariffs/corp_unlimited/ .

Тут можна знайти опис всіх пакетів послуг і ознайомитися з додатковими опціями, які можна підключити в рамках тарифного плану «Корпоративний безліміт».