Безлімітні тарифи мегафон по всій росії

 1. Безлімітні тарифи від оператора Мегафон
 2. Пакет «Ексклюзивний»
 3. 2. Ексклюзивний М
 4. 3. Ексклюзивний L
 5. 4. Ексклюзивний VIP
 6. Корпоративні тарифи
 7. 2. Робочий безліміт
 8. 3. Генеральний
 9. Пакет «Все включено»
 10. 2. Все включено М
 11. 3. Все включено L
 12. Як підключити?
 13. 1. Комерційне представництво
 14. 2. Інтернет-магазин
 15. Який тариф вигідніше?
 16. Тарифи Мегафон Москва 2016
 17. Переваги тарифів від оператора «Мегафон»
 18. Як вибрати тариф
 19. Безлімітні тарифи Мегафон для дзвінків по Росії
 20. Актуальність покупки безлімітних тарифів
 21. Що означає «безлімітне спілкування» для Мегафона?
 22. Безлімітні тарифи Мегафон
 23. Які переваги безлімітних корпоративних планів Мегафон?
 24. Як оплатити і отримати безлімітний тариф Мегафон в Москві і по Росії у нас?

Безлімітні тарифи від оператора Мегафон

В сучасний час абсолютно всі мобільні оператори пропонують різноманітність безлімітних тарифів. Компанія «Мегафон» не стала винятком. Вона дозволяє своїм абонентам насолодитися всіма перевагами безлімітного спілкування за допомогою більшості тарифних планів.

Пакет «Ексклюзивний»

1. Ексклюзивний S

особливості:

 • 20 годин в місяць на всі московські і підмосковні номера;
 • 40 звичайних і мультимедійних повідомлень на добу на номери Москви і Підмосков'я;
 • 2 Гб інтернет-трафіку, які використовуються в домашньому регіоні і роумінгу;

Вартість: 27 рублів на добу або 810 рублів на місяць.

2. Ексклюзивний М

особливості:

 • щомісячні 66 годин дзвінків на московські номери і на всі російські номери Мегафон;
 • 50 повідомлень на 24 години на московські і обласні номера;
 • 5 Гб інтернет-трафіку, які використовуються в домашньому регіоні і роумінгу;

Вартість: 40 рублів на добу або 1200 рублів на місяць.

3. Ексклюзивний L

особливості:

 • 100 годин на місяць, які витрачаються в регіоні підключення і при знаходженні в роумінгу, коли вартість вхідних дзвінків погашається із запропонованих 100 годин. Відповідно, що входять в домашньому регіоні - безкоштовні;
 • 75 смс і ммс;
 • 7 Гб інтернет-трафіку, який витрачається безкоштовно в будь-якому російському місті;

Вартість: 60 рублів на добу або 1800 рублів на місяць.

4. Ексклюзивний VIP

особливості:

 • 125 годин на місяць, які витрачаються на дзвінки будь-яких російських номерів з будь-якого регіону країни;
 • 100 смс і ммс;
 • 15 Гб інтернет-трафіку.

Вартість: 100 рублів в день або 3000 рублів на місяць.

Корпоративні тарифи

1. Діловий безліміт

Щомісячна абонентська плата становить 1000 рублів. Підключення - 1250 рублів. Всі вхідні та вихідні дзвінки безкоштовні.

2. Робочий безліміт

Абонентська плата в місяць становить 1000 рублів. У робочі дні всі дзвінки безкоштовні. Святкові і вихідні дні на увазі вихідні дзвінки за ціною в 3,30 рублів в день.

3. Генеральний

Абонентська плата в місяць - 2200 рублів. Підключення - 750 рублів. Всі дзвінки безкоштовні.

Пакет «Все включено»

1. Все включено S

особливості:

 • абонентська плата в місяць - 390 рублів;
 • 400 хвилин на дзвінки домашнього регіону;
 • безліміт на всі російські номери Мегафон;
 • 100 смс і ммс;
 • 3 Гб інтернет-трафіку.

Підключення: 199 рублів.

2. Все включено М

особливості:

 • абонентська плата в місяць - 590 рублів;
 • 600 хвилин на дзвінки домашнього регіону;
 • безліміт на всі російські номери Мегафон;
 • 1500 смс і ммс;
 • 5 Гб інтернет-трафіку.

Підключення: 199 рублів.

3. Все включено L

особливості:

 • абонентська плата в місяць - 1290 рублів;
 • 1800 хвилин на номери по всій Росії;
 • 1800 смс і ммс;
 • 8 Гб інтернет-трафіку.

Підключення: 199 рублів.

Як підключити?

Здійснення підключення безлімітних тарифів є декількома способами.

1. Комерційне представництво

Будь-офіс продажів стільникового оператора легко і швидко підключить відповідний тариф. При собі необхідно мати паспорт. Інформацію про місцезнаходження офісів можна побачити на сайті Мегафон.

2. Інтернет-магазин

Вибравши в інтернет-магазині відповідний тарифний план, необхідно натиснути поруч опцію «Додати в корзину». Там же можна вибрати додаткові опції. Оплата здійснюється за допомогою готівки милі банківських карт.

Який тариф вигідніше?

Найбільш вигідними і зручними тарифами визнані безліміту пакету «Все включено». Вони відмінно підходять корпоративним клієнтам, фізичним і юридичним особам. Оптимальні тим, що в них використовуються всі опції стільникового оператора.

Як купити Samsung Galaxy S8 в 10 разів дешевше?

Місяць тому замовив собі копію Samsung Galaxy S8, через 6 днів я забрав його на пошті) І ось вирішив залишити відгук!

Куплений він був тут (за 7990 рублів). Купувати не боявся, тому що оплата товару на пошті, після того як подивишся товар. За час мого використання ніяк недоліків не помітив, нітрохи не тупить! Дуже плавно працює! Якщо телефон не сподобається, то є можливість повернути телефон назад) Гарантія телефону рік. Камера дуже крута, красиві і чіткі фоточки виходять, зарядки вистачає всього на день при активному використанні, ну це на всіх смартфонах так).

дізнатися подробиці

telecomspec.ru

Тарифи Мегафон Москва 2016

Безлімітні тарифи Мегафон по всій Росії

Компанія «Мегафон» є одним з провідних операторів мобільного зв'язку в Росії. Вона стабільно входить до «Великої трійки» поряд з МТС і «Білайн». «Мегафон» став тим оператором, який першим ввів в експлуатацію мережу 3G. Сьогодні ця компанія пропонує широкий перелік телекомунікаційних послуг, серед яких мобільний зв'язок, міський телефон, мобільний інтернет Мегафон і кабельне телебачення. І все це за доступними цінами. Тарифи «Мегафона» привертають до себе увагу багатьох абонентів невипадково. Цей оператор може запропонувати демократичні ціни і неперевершена якість послуг

Переваги тарифів від оператора «Мегафон»

На сайті Tarif-mobile.RU представлений великий вибір тарифів «Мегафон» в Москві і Московській області. Для вас підготовлені кращі пропозиції в межах домашнього регіону і всієї Росії. Тепер не потрібно обмежувати своє спілкування з близькими з інших міст. «Мегафон» пропонує мінімальну плату за міжміські дзвінки. Крім того, ви зможете максимально використовувати можливості мобільного зв'язку і мобільного інтернету як в домашньому регіоні, так і під час поїздок по Росії. Для того щоб виконати підключення «Мегафон» досить вибрати оптимальний тариф і купити його у нас.

З нашою допомогою у вас вийде вибрати вигідні тарифи Мегафон для смартфона з метою здійснення дзвінків і комунікації за допомогою дешевого інтернету. І це найважливіші критерії підбору тарифної сітки, які хвилюють сучасних користувачів. Пакети СМС вже не актуальні, зважаючи на можливість спілкування через соціальні мережі, що менш затратно, та й потрібне послання за допомогою Глобальної мережі буде доставлено швидше. Плюс немає ніяких обмежень за характером передачі графічної, звукової та текстової інформації.

Такий підхід стільникового оператора «Мегафон» не може бути не помічений потенційними користувачами. Саме тому компанія і її продукти користуються значною популярністю. Це національна корпорація, яка б знизила свої тарифи на благо росіян.

Зазвичай всерйоз можливість купити тариф Мегафон розцінюють корпоративні і стільникові абоненти, а також ті, хто здійснюють дзвінки зі свого телефону на номери інших операторів або стаціонарні засоби комунікації. Саме тому цілком виправдано потребують найдешевшому і за кількістю сервісів кращому тарифі. Ми пропонуємо такий підібрати з варіантів за 2016 і 2017 року. Зрозумілий інтерфейс нашого ресурсу спростить завдання, допоможе вибрати краще.

Як вибрати тариф

Підібрати вигідні безлімітні тарифи стільникового зв'язку непросто. Для цього потрібно ретельно вивчити всі пропозиції і порівняти їх. Так ви зможете визначити той, який вам найбільше підходить і влаштовує за ціною. Безлімітні тарифи «Мегафона» по Росії поділяються на кілька груп відповідно до своїх уподобань абонентів.

 1. Знижено вартість внутрішньомережевих дзвінків.
 2. Запропоновано безлімітний інтернет по всій Росії.
 3. Діють низькі ціни на вихідні дзвінки на номери інших операторів.
 4. Знижено ціну на регіональні дзвінки.

Залежно від того, що ви вважаєте найкращим з даних пунктів, і слід робити вибір мобільного «Мегафон» підключення. Крім того, перш ніж зробити покупку, оцініть, скільки хвилин у вас йде на вихідні дзвінки, скільки повідомлень ви відправляєте і скільки інтернет-трафіку витрачаєте в місяць. У цьому вам може допомогти будь-який онлайн-калькулятор мобільних тарифів.

Всі тарифні плани «Мегафон» в Москві поділяються на 2 великі групи: для приватних і корпоративних клієнтів. Вони розрізняються між собою набором послуг і розміром абонентської плати. Будь-яке корпоративне тариф «Мегафон» допоможе вам ефективно управляти бізнес-процесами. Крім того, якщо ви додатково підключіть прямий номер «Мегафон», то зможете відповідати на дзвінки клієнтів поза офісом.

Для того щоб ваш вибір підключення «Мегафон» по всій Росії став простіше, на сайті Tarif-mobile.RU представлені картки з тезовим описом кожного продукту. Тут ви знайдете всю тільки найкориснішу інформацію. Крім того, з вибором підключення «Мегафон» в домашньому регіоні вам допоможуть наші консультанти. Звернутися до них по допомогу можна за контактним телефоном.

www.tarif-mobile.ru

Безлімітні тарифи Мегафон для дзвінків по Росії

У будь-якому місці Росії:

 • Безліміт на номери Мегафон Росії
 • 2500 хвилин на інші номери Росії
 • 2500 SMS
 • 10 Гб інтернету в поїздках по Росії

2700 руб / міс

Сьогодні мобільний фактично замінив звичний стаціонарний телефон. Цьому сприяло різноманітність моделей телефонів, зниження цін на них, поява різних операторів мобільного зв'язку і безлічі вигідних тарифних планів від кожного з них. Використання мобільного в якості інструменту комунікації, пізнання, збереження інформації - це вже не данина моді, а потреба.

Безліч користувачів мобільної мережі здійснюють щодня дзвінки як у межах «домашнього» регіону, так і всередині країни. Незважаючи на затребуваність мобільного зв'язку, вартість дзвінків по всій Росії або за її межами залишається немаленькою.

Актуальність покупки безлімітних тарифів

Широкий вибір безлімітних тарифних планів представлений на сайті MTSUNLIM. Доцільність придбання корпоративних безлімітних тарифних планів Мегафон виправдана поруч їх позитивних характеристик:

 1. Щомісячне нарахування постійного кількості безкоштовних хвилин на дзвінки в бажаному територіальному діапазоні.
 2. Відсутність необхідності регулювати кількість коштів, що залишилися на телефоні перед вчиненням дзвінка.
 3. Свобода і повноцінність телефонного спілкування.

Головна перевага безлімітних тарифних планів - доступна вартість їх абонентської плати.

Що означає «безлімітне спілкування» для Мегафона?

Будучи надійним партнером оператора мобільної мережі Мегафон, MTSUNLIM реалізує найвигідніші безлімітні тарифи Мегафон, серед яких безлімітки для дзвінків по всій Росії. Що ж Мегафон має на увазі під безлімітним спілкуванням?

Піклуючись про своїх клієнтів, компанія Мегафон пропонує їм отримувати повне задоволення від комунікації з допомогою стільникового. Безлімітні тарифи Мегафон включають в себе:

 • бюджетні хвилини розмови;
 • безкоштовні СМС і ММС;
 • достатній трафік інтернету, щоб залишатися «на зв'язку» протягом робочого дня.

З огляду на мобільність керівників компаній, менеджерів, кур'єрів, співробітників автотранспортних служб, представників в сфері логістики, Мегафон рекомендує два економічно вигідних тарифу мобільного зв'язку:

 • ексклюзивний VIP 3000;
 • ексклюзивний L 1800.

Їх відмінна риса - можливість здійснювати дзвінки безкоштовно на всі номери по всій території Росії. Перебувати при цьому необов'язково тільки в Москві - тариф не змінюється в поїздках по країні. Вибираючи один з них, слід враховувати частоту дзвінків і тривалість розмов. Так, для співробітників call-центрів, частих гостей Москви і Підмосков'я, кредитних фахівців економічних установ, керівників, що мають регіональні представництва по всій країні, вигідно купувати безлімітний тариф «Ексклюзивний VIP 3000».

На MTSUNLIM можна завжди придбати дешеві безлімітні тарифи, включаючи пакети для вигідних дзвінків по Росії.

mtsunlim.ru

Безлімітні тарифи Мегафон

Безлімітні корпоративні тарифні плани Мегафон, які ви можете оформити у нас, спеціально розроблені для тих, хто багато спілкується по телефону (дзвінки по Росії і в роумінгу, SMS, MMS), використовує багато інтернет-трафіку і при цьому не бажає переплачувати. Навіть якщо ви вийдете за рамки хвилин або гігабайт інтернету по конкретному пакету, ви зможете з легкістю підключити потрібні опції і користуватися ними за досить прийнятною ціною.

Які переваги безлімітних корпоративних планів Мегафон?

 1. Максимальне покриття відмінної якості.
 2. Мільйони абонентів стільникового оператора по всій Росії.
 3. Широкий вибір пакетів і опцій.
 4. Можливість здійснювати дзвінки в будь-якому регіоні Росії.

Які безлімітні тарифи Мегафон можна замовити, і як вибрати оптимальний?

 1. Серія тарифів «Включайся».
 2. Серія тарифів «Ексклюзивний».

Для вибору визначте, скільки приблизно хвилин розмови і за якими напрямками Ви використовували в минулому місяці, і скільки знадобиться в перспективі на найближчі місяці. Це і буде ваш тариф. Для підключення вам достатньо оформити заявку на сайті, оплатити вартість послуги, поповнити рахунок на мінімальну або більшу суму, а потім вносити абонентську плату один раз на місяць.

Деталі по пакетам і опцій ви можете дізнатися на окремих сторінках по кожному тарифу.

Як оплатити і отримати безлімітний тариф Мегафон в Москві і по Росії у нас?

 1. Додайте відповідний тарифний план в кошик.
 2. Виберіть спосіб доставки: «Кур'єром» або «Самостійно отримати в офісі».
 3. За бажанням підберіть безлімітний СІМ-карту Мегафон з красивим номером (від 0 до 50 000 р).
 4. Введіть контактний телефон та ім'я для зв'язку з вами.
 5. Натисніть «Відправити замовлення» і завершите його оформлення і оплату.

Залишилися питання? Допомогти Вам вибрати оптимальний тарифний план і підключити безлімітний Мегафон найближчим часом?

Телефонуйте: (499) 301-55-00 або пишіть: [Email protected]

www.corp-megafon.ru

Як оплатити і отримати безлімітний тариф Мегафон в Москві і по Росії у нас?
Як підключити?
Який тариф вигідніше?
Як купити Samsung Galaxy S8 в 10 разів дешевше?
Що означає «безлімітне спілкування» для Мегафона?
Що ж Мегафон має на увазі під безлімітним спілкуванням?
Які переваги безлімітних корпоративних планів Мегафон?
Які безлімітні тарифи Мегафон можна замовити, і як вибрати оптимальний?
Як оплатити і отримати безлімітний тариф Мегафон в Москві і по Росії у нас?
Залишилися питання?