Безлімітні тарифи на Інтернет Мегафон модем: які можливості існують?

 1. Мобільна компанія Мегафон: тарифи на анлімний Інтернет
 2. Як підключити безлімітні тарифи Мегафон в Москві?
 3. Потрібні необхідні працює за системами «нон-стоп» з модемом?
 4. Закінчуючи розмову ...

Вам потрібно підібрати для себе вельми вигідний тарифний план для використання Інтернету? Потрібно терміново вибрати якісний доступ в Мережу на мобільний телефон? Чи не бажаєте більше платити нечувані суми за використаний трафік? - Компанія «Мегафон» пропонує всім абонентам підібрати необхідні тарифні плани, які виражені кількома основними пакетами послуг. Поговоримо про них трохи нижче.

Знайти інформацію про Інтернет модемах від компанії Мегафон і їх тарифних планах ви можете:

 • На сайті компанії зв'язку,
 • В офісі оператора зв'язку.

Ви можете вибрати серед наступних ТП:

 1. XS
 2. S
 3. M
 4. L
 5. XL

Якщо Ви бажаєте раз і назавжди зрозуміти, які белімітние тарифи на Інтернет Мегафон модем існують на сьогоднішній день, Вам пропонується познайомитися з опублікованими відомостями на нашому порталі допомоги абонентам зв'язку мобільних операторів. Ми сподіваємося, що Ви знайдете багато цікавого в наших радах і рекомендаціях.

ВАЖЛИВО: Пам'ятайте про те, що з плином часу цей матеріал може стати дещо застарілим. З цієї причини майте на увазі, що на головному сайті ВАТ «Мегафон» Ви зможете знайти необхідні оновлені відомості по кожному виниклого питання.

Мобільна компанія Мегафон: тарифи на анлімний Інтернет

Абонентам стільникового компанії №2 в Росії пропонуються наступні можливі тарифні плани, які зможуть задовольнити потреби в постійному зв'язку з Мережею:

 • Перший з них - «XS». Подібна послуга реалізується за ціною в 190 рублів, в які включені півтора гігабайти трафіку (з одночасною квотою на добу 70 мегабайт). Максимально допустима швидкість з'єднання - до 1 мегабіта на секунду. Діє даний тариф на території столиці Російської Федерації і області. Разом з тарифним планом під назвою «XS» Ви отримуєте можливість відсилання повідомлень поштою, читання Інтернет-порталів та розмов по Skype.

Разом з тарифним планом під назвою «XS» Ви отримуєте можливість відсилання повідомлень поштою, читання Інтернет-порталів та розмов по Skype

 • Інтернет безлімітний під маркою «S» - це всього 350 рублів за місяць використання (обов'язкова абонентська плата). У систему трафіку входить 3 гігабайти, які доступні на швидкості в 3 мегабіта. Діє система тільки в регіоні Москви і МО.
 • Безлімітний Інтернет під маркою «M» пропонує своїм абонентам систему в 590 рублів за місяць використання на швидкості в 5 мегабіт в секунду. Максимальний обсяг трафіку - 7 гігабайт. Діє послуга на території всієї Росії. Разом з даною опцією Ви отримуєте можливість читати повідомлення і пошти, розмови по Скайпу і перегляду роликів на популярному хостингу під назвою «Ютуб».
 • Також є система формату «L». Вона передбачає 15 гігабайт на місяць трафіку за 890 рублів. Активація подібного сервісу може бути виконана через USSD «* 236 * 3 #» + «Виклик».

ВАЖЛИВО: Необхідно пам'ятати, що надається швидкість в розмірі зазначених цифр буде діяти тільки протягом певної кількості трафіку. Після того, як «поріг» умови буде подолано, з'єднання «знижується» до 128 кілобіт в секунду до початку дії нового місяця.

 • Наступний можливий варіант послуги - тариф Мегафон XL безлімітний Інтернет. Він створений спеціально для всіх тих, хто не бажає чекати нового місяця для оновлення трафіку! Система працює в режимах 3G і 4G, тому швидкість з'єднання може бути піднята до 123 мегабіт в секунду. Інтернет безлімітний 4G буде радувати кожного любителя соціальних мереж і популярних відеопорталів надійної швидкістю, стабільним з'єднанням. Починаючи з 9 ранку, Ви можете користуватися 30 гігабайтами трафіку кожен день. Обов'язкова абонентська плата становить 1290 рублів. Для підключення Вам пропонується натиснути на телефоні USSD-запит «* 236 * 4 #» + «Виклик». Відключення послуги виконується по комбінації клавіш виду «* 925 * 0 #» + «Виклик».

Як підключити безлімітні тарифи Мегафон в Москві?

Поговоримо трохи про те, як виконати активацію вищеописаних тарифів на свій мобільний телефон.

 1. Якщо Ви бажаєте отримати на апарат мобільний Інтернет за системою «XS», Вам пропонується виконати USSD-запит виду «* 236 * 0 # +« Виклик »або відіслати повідомлення з порожнім листом на Єдиний номер« 000 105 292 ».
 2. Для підключення послуги під назвою «S» - вводите комбінацію клавіш виду «* 236 * 1 #» + «Виклик» або надсилайте повідомлення з порожнім текстом на номер виду «000105287».
 3. І, нарешті, для отримання системи «M» - відправте пусте смс-повідомлення на номер «000105288» або введіть USSD-запит виду «* 236 * 2 #» + «Виклик».

ВАЖЛИВО: Вкрай часто абоненти ВАТ «Мегафон» можуть стикатися з проблемами налаштування необхідного з'єднання в Мережу. Тарифи Мегафон потребують певного наборі необхідних параметрів, отримати які можна за допомогою відсилання до сайту офіційного порталу за адресою «http://moscow.megafon.ru/internet/».

Потрібні необхідні працює за системами «нон-стоп» з модемом?

Вам знадобився пакет послуг для виходу в Інтернет за системою «анлим»? Потрібно підібрати недорогий тарифний план для виходу в Мережу через USB модем? - До вашої уваги надаються кілька варіантів, вибрати які - значить отримати відмінні умови для користування глобальної Мережею.

 • «Все включено - модем». Безлімітний Інтернет тут доступний по системі «повна відсутність обмежень». Ви можете вставити сім-карту в девайс і користуватися послугами передачі даних на досить високих швидкостях. Про цю лінійці тарифів можна багато дізнатися на офіційному порталі ВАТ «Мегафон».

Закінчуючи розмову ...

Підводячи підсумки, хочеться зауважити, що тарифи на мобільній компанії №2 в Росії вельми і вельми недорогі. Так, наприклад, на суміжних мобільних пакетах послуг (Білайн і Теле2) ціни, як правило, на послуги дещо вищий.

В кінцевому підсумку, для ефективного використання доступу в Інтернет на сьогоднішній день логічніше підбирати саме анлімний вид пакета, оскільки перегляд відеороликів і прослуховування музики вимагають досить багато трафіку.

Всього Вам доброго, шановні відвідувачі, залишайтеся з x-tarif.ru.

Оцінка статті:

Потрібні необхідні працює за системами «нон-стоп» з модемом?
Вам потрібно підібрати для себе вельми вигідний тарифний план для використання Інтернету?
Потрібно терміново вибрати якісний доступ в Мережу на мобільний телефон?
Чи не бажаєте більше платити нечувані суми за використаний трафік?
Як підключити безлімітні тарифи Мегафон в Москві?
Потрібні необхідні працює за системами «нон-стоп» з модемом?
Вам знадобився пакет послуг для виходу в Інтернет за системою «анлим»?
Потрібно підібрати недорогий тарифний план для виходу в Мережу через USB модем?