Безлімітний 3g інтернет

Багато хто цікавиться питанням про бездротовому безлімітом 3g інтернеті

Багато хто цікавиться питанням про бездротовому безлімітом 3g інтернеті. Давайте спробуємо зібрати все в одне ціле і дати йому об'єктивну оцінку. Що таке необмежений безлімітний мобільний інтернет, карти покриття і найголовніше - вартість.

Зараз всі оператори зв'язку України пропонують своїм клієнтам послуги мобільного Інтернету. Але потрібно чітко розділяти дві речі: існує мобільний 2G інтернет і мобільний 3G інтернет. До першого відноситься інтернет, який з технічного боку організований через операторську мережу головним чином призначену для голосового зв'язку - це GSM / GPRS / EDGE. Така послуга характеризується не високою швидкістю доступу до всесвітньої павутини і дуже високою вартістю за скачала інформацію (яка вимірюється в мегабайтах і називається трафіком). Для 3g і 4g інтернету оператори використовують мережі, спеціально пристосовані для передачі даних (трафіку) з використанням сучасних технологій стиснення, передачі та обробки інформації. У даних мережах передача голосу (ip телефонія) є додатковою послугою. До 3G і 4G відносяться мережі, побудовані з використанням технологій CDMA EVDO, UMTS, HSDPA, WiMAx.

Тепер, коли Ви усвідомили, в чому різниця між GSM EDGE і CDMA EVDO, давайте разом подумаємо які ще підводні камені нас можуть очікувати при виборі мобільного 3g інтернету. Вибравши передову технологію, не завжди означає, що у Вас тепер найшвидший інтернет. Дуже важливу роль в цьому відіграє карта покриття 3g інтернету. Якщо Ви збираєтеся користуватися послугою бездротового інтернету тільки в Києві, всі карти Вам в руки, так як в Києві надають свої послуги всі великі оператори. А як бути, якщо за службовим обов'язком Вам постійно доводиться подорожувати по всій території України? Для цього ми зібрали в одному місці все карти покриття всіх великих національних операторів, які надають 3g інтернет в Україні.

Ось ми і дісталися до самого головного питання - яка ж вартість безлімітного 3G інтернету в Україні?

У кожного 3G оператора є свою пропозицію з безлімітним мобільним інтернетом. Нижче наведені оператори і відповідне їм безлімітні тарифи.

Компанія МТС пропонує тариф "Безлімітний без контракту". Оплата - 8 грн за тієї доби, коли Ви хоча б один раз підключалися до Інтернету. Є так само приховане операторське обмеження - швидкість обмежена 512 Кбіт / сек.

Безлімітні тарифи від 60 грн. "Безлім M" від компанії Peoplenet за 60 грн на місяць.

Тариф "ОГО! Мобільний Ультра" від національного 3G оператора Трімоб Utel посилання - 1 650 Мб на добу за 200 грн в місяць.

Необмежений тариф - від 50 грн в місяць.

Супер Безліміт 50,120,170

Тарифи та покриття бездротових провайдерів України:

А як бути, якщо за службовим обов'язком Вам постійно доводиться подорожувати по всій території України?