Безлімітний хостинг Coopertino

Реклама

Кожному сайту потрібен хостинг Кожному сайту потрібен хостинг. При цьому краще, щоб на хостингу не було обмежень в кількості сайтів, доменів і баз даних - це буде тільки гальмувати розвиток вашого проекту.

Відсутністю таких недоліків добре зарекомендував себе безлімітний хостинг Coopertino . Місце, займане сайтами, поштою і базами даних - також не обмежена. Виділяється значну кількість системних ресурсів - більше, ніж на звичайному віртуальному хостингу в 5 разів. Не потрібно розбиратися в незліченній кількості тарифів. У Coopetino тільки один тариф - «Безлімітний». Це дуже зручно.

Взагалі, безлімітний хостинг дуже популярний за кордоном, і фахівцям Coopertino вдалося вивести якісний безлімітний хостинг сайтів на російський ринок. Це дуже хороша новина для власників комерційних сайтів, інтернет магазинів, блогів, форумів. З безлімітним хостингом не доведеться піклуватися про те, що в разі сплеску відвідуваності або додаванні якихось файлів ваш проект упреться в ліміти тарифу.

Коли не потрібно виділений сервер - однозначно краще розміщуватися на безлімітному хостингу ! Coopertino - запорука швидкої роботи сайту та якісної індексації пошуковими системами.

Перенести сайти безкоштовно допоможе технічна підтримка.
Створити блог, форум або навіть свою вікіпедію можна за 10 хвилин, завдяки безкоштовним встановленим скриптів. Повірте - це варто спробувати!
Місяць хостингу коштує всього 199 руб. при оплаті за рік.

Читачам блогу Exler.ru додаткова знижка 20% на перший платіж, промокод - EXLER.

Coopertino - безлімітний хостинг для бізнесу!