Безлімітний інтернет Білайн: як підключити, як відключити

  1. «Все за 300»
  2. «Все за 500»
  3. Інші тарифні плани «Все»
  4. "Можна все"
  5. «Зовсім все»
  6. «Хайвей»
  7. «Інтернет на день»
  8. На який ще тариф можна переходити

Безлімітний інтернет Білайн на телефон - це вигідно і зручно Безлімітний інтернет Білайн на телефон - це вигідно і зручно. Послуга користується підвищеним попитом, тому що зараз телефони, планшети і практично всі інші мобільні пристрої потребують доступу в мережу.

Але як зробити безлимитку на Білайн, не всі знають. А адже стільниковий оператор пропонує безліч цікавих опцій.

Безлімітний інтернет від Білайн ви можете отримати, користуючись тарифами «Все» і послугами «Хайвей». Для кожного знайдеться відповідний варіант, а нижче розглянемо, як можна підключити безлімітний інтернет Білайн.

Від Білайн безлимитка на планшет така ж, як і для смартфонів. Тобто використовуються одні й ті ж тарифи.

«Все за 300»

В такому випадку ви отримуєте хороший інтернет на Білайні. Якість відмінне (4g). Спочатку швидкість висока. Але після витрачання двох гігабайтів трафіку вона стає трохи нижче. Якщо ви хочете отримати інтернет Білайн без обмеження, то це не ваш варіант.

Зате вам безкоштовно нададуть триста хвилин на телефонні розмови, безлімітні дзвінки на спілкування з абонентами компанії і сто повідомлень Зате вам безкоштовно нададуть триста хвилин на телефонні розмови, безлімітні дзвінки на спілкування з абонентами компанії і сто повідомлень. Платити потрібно триста рублів на місяць.

Отже, як перейти на тариф Білайн для телефону «Все за 300» безкоштовно? Зателефонуйте на номер 0781 і дотримуйтесь рекомендацій, щоб отримати безліміт всередині мережі.

Білайн тариф цей пропонує тим, хто витрачає трафік не так активно. А як відключити безлімітний інтернет? Щоб послуга не працювала, просто підключіть інший тариф.

«Все за 500»

Цей тариф не зовсім без обмеження трафіку. Ви зможете отримати безліміт для планшета або смартфона. Доступний інтернет по всій Росії. Вам надається п'ять гігабайт швидкісного трафіку, триста СМС і 550 хвилин на дзвінки інших операторів, а абонентам компанії дзвонити безкоштовно.

Такий безліміт для планшета (а також швидкісний інтернет на телефон) коштує всього 16,66 рублів в день!

Інші тарифні плани «Все»

Ви можете отримати від Білайн інтернет у великому обсязі, якщо замовте «Все за 800». Це безлімітний інтернет для планшета, який працює і на телефоні. Надається цілих сім гігабайт, а по їх закінченню діє безліміт на Білайн (на зменшеній швидкості). Ще дають п'ятсот повідомлень і тисячу хвилин. Оплата здійснюється у день по 26,66 рублів.

Нижче розглянемо ще два цікавих пропозиції від «Все».

"Можна все"

Вам потрібен повний безліміт надовго або тільки безлімітний інтернет на добу? Компанії є, що запропонувати вам. Отримайте тарифи «Можна все».

Ця пропозиція від Білайн для планшета і телефону. Платити потрібно за десять рублів на добу новим абонентам і по тринадцять іншим.

«Зовсім все»

Білайн інтернет пропонує різний, але такий варіант один з найбільш рідкісних. Ви можете отримати шістдесят гігабайт за шість тисяч рублів.

Крім того, вам нададуть сто мегабайт інтернету в день в будь-якому куточку світу. Це відмінний безлімітний мобільний інтернет від компанії Білайн.

«Хайвей»

Розглянемо лише деякі безімітние тарифи цього виду, так як інші аналогічні, просто обсяги і ціни трохи відрізняються.

Отже, Хайвей 1 Гб коштує двісті рублів. Це хороший інтернет вночі і вдень. Надається на місяць. Якщо добовий тариф, то платити потрібно сім рублів (це буде інтернет на день). Тільки для комп'ютера це не найкращий варіант.

А ось Хайвей 4 Гб + ТВ - це більш об'ємний інтернет Білайн на Планше. Ви отримаєте доступ до мобільного телебачення, а за трафік потрібно платити чотириста рублів. Якщо хочете отримати інтернет на день, можете оплачувати послуги по 18 рублів (відповідно на добу).

Як підключити нічний або денний безліміт від Білайн? Зробити це можна в салонах зв'язку оператора і особистому кабінеті на сайті компанії.

«Інтернет на день»

Ви можете отримати сто мегабайт швидкісного планшетного інтернету або п'ятсот, заплативши дев'ятнадцять рублів чи двадцять дев'ять в день відповідно. Далі швидкість буде повільнішою.

На який ще тариф можна переходити

Стільниковий оператор Білайн, як і багато інших, не зупиняється на досягнутих результатах. Тепер кожен абонент може одержати високошвидкісний інтернет LTE, роблячи мінімальні витрати. Платити потрібно всього 3 рубля на добу. Розуміючи, наскільки вигідна опція, відключаєш все інше.

LTE вигідний і тим, що підключається безкоштовно. Послуга працює на тарифних планах бездротову локальну мережу і аксесуарах, які підтримують інтернет 4G. Ціна LTE недорога, вона фіксована як для передплатних, так і для постоплатних тарифів (3 рубля, подобово).

Завдяки підключеному LTE ви зможете завантажувати велику кількість пісень, кіно і серіалів. Причому часу на це витрачається зовсім небагато. Зокрема швидкість інтернету повністю залежить від атмосферних умов, особливостей будови і кількості абонентів в одній мережі.

Підключити безлімітний інтернет на Білайн на телефон просто. Підключення може виконуватися провайдером (в офісах) або самостійно. Потрібно відправитися виклик на номер 06740909871. Або перейдіть на сайт компанії.

Доступ в мережу більше не потрібен? Відключайтеся за номером 06740909870. Робиться це легко і швидко. При підключенні і відключенні кошти не стягуються.

Стільникові телефони потрібно забезпечити гарним інтернетом від Білайн (бажано безлімітним), а яким вирішувати вам.

Отже, як перейти на тариф Білайн для телефону «Все за 300» безкоштовно?
А як відключити безлімітний інтернет?
Як підключити нічний або денний безліміт від Білайн?
Доступ в мережу більше не потрібен?