Безлімітний інтернет Велком: як підключити, тарифи

 1. Тарифні плани з безлімітним інтернетом
 2. Як підключити безлімітний інтернет
 3. Як підключити необмежений інтернет на добу

Якщо ви багато часу проводите у всесвітній мережі, тоді буде вигідно підключити безлімітний інтернет Велком. Підібравши відповідний тариф, вдасться отримати необмежену кількість мегабайт. При виборі варіанту слід звертати увагу на абонентську плату і на максимальну швидкість мобільного інтернету. Якщо ви багато часу проводите у всесвітній мережі, тоді буде вигідно підключити безлімітний інтернет Велком

Тарифні плани з безлімітним інтернетом

Оператор Велком пропонує різні тарифні пакети, на яких присутній безлімітний інтернет. Слід ознайомитися з існуючими варіантами і їх особливостями, щоб вибрати підходящий варіант.

Популярним тарифом вважається Smart Нескінченний. Він надає безмежне спілкування в мережі Велком, а також необмежену кількість інтернет-трафіку. Абонентська плата за місяць становить 56,02 рубля на місяць. При цьому є можливість без будь-яких обмежень дзвонити клієнтам Velcom, відправляти SMS і MMS всередині мережі. Також дається 1000 безкоштовних хвилин для вихідних на номери абонентів інших операторів, які знаходяться в Білорусі.

Існує більш дорогий тариф - Бізнес-клас. Присутній необмежену кількість мегабайт, також немає обмежень на дзвінки всередині мережі Білорусі. Крім цього, є 300 хвилин для того, щоб дзвонити в країни СНД і Європи. За місяць доведеться платити 112,15 рубля, при цьому обмежень значно менше, ніж для інших тарифних планів. Якщо ж вас цікавить тільки безлімітний інтернет, тоді варто розглянути більш дешеві варіанти. Існує більш дорогий тариф - Бізнес-клас

Оператор Велком рекомендує підключити опцію «Безлімітний інтернет». Вона доступна для користувачів тарифного плану «Комфорт», «Комфорт +» і «Комфорт + для бізнесу». За акції її можна підключити безкоштовно, безлімітні мегабайти йдуть як доповнення до основного трафіку, який включений в абонентську плату. Це вигідний варіант для людей, які користуються переліченими тарифами. Слід встигнути підключити безлімітний інтернет Велком, поки діє спеціальна акція.

Як підключити безлімітний інтернет

Щоб використовувати безлімітний інтернет Velcom, потрібно перейти на новий тариф або підключити опцію. Наприклад, для того щоб додати функцію «Безлімітний інтернет», потрібно набрати USSD-команду: * 135 * 7 #. Після цього залишиться дочекатися відповіді від оператора мобільного зв'язку і перевірити, чи успішно пройшла процедура.

Підключати безлімітний інтернет на телефон можна через Особистий кабінет на сайті оператора Велком. Попередньо потрібно пройти реєстрацію, вказавши свій номер телефону та особисті дані. Після цього через Особистий кабінет Ісса Велком можна буде здійснити підключення опції до свого тарифу. Підключати безлімітний інтернет на телефон можна через Особистий кабінет на сайті оператора Велком

Для отримання послуги можна звернутися в салон стільникового зв'язку і повідомити співробітникам про свій намір. Вони допоможуть підключити безлімітний інтернет на номер Велком, а також розкажуть про особливості опції. Окремо варто врахувати, що функція не працює в роумінгу, тому всі витрачені мегабайти поза зоною домашньої мережі доведеться окремо оплачувати. Кошти будуть списані з балансу відповідно до роумінговими тарифом компанії Велком.

Швидкість залежить від тарифного пакета:

 1. Комфорт, комфорт + - до 1 Мбіт / с.
 2. Комфорт 2 - до 2 Мбіт / с.
 3. Комфорт 4 - до 4 Мбіт / с.
 4. Комфорт 8 - до 8 Мбіт / с.
 5. Комфорт 16 - до 16 Мбіт / с.

Якщо ви хочете змінити тариф для отримання безліміту на Велком, тоді буде потрібно пройти стандартну процедуру. Щоб не звертатися в салони мобільного зв'язку, можна зайти на офіційний сайт Велком. Для цього обов'язково потрібно мати доступ в інтернет.

Порядок дій:

 1. Необхідно перейти на сайт і натиснути на кнопку "Увійти".
 2. Після цього слід ввести свої особисті дані, такі як номер телефону і пароль.
 3. Необхідно зайти в розділ «Тарифи» і вибрати цікавий варіант. Наприклад, Smart Нескінченний, він знаходиться в розділі «Включено майже всі».
 4. Обов'язково потрібно ознайомитися з умовами та особливостями пакета, після чого можна його підключити. Для цього слід натиснути на кнопку «Перейти зараз».
 5. Слідуючи інструкції, вдасться стати володарем бажаного тарифу. Для успішного переходу важливо, щоб на балансі було достатньо коштів для оплати.

Для модему можна використовувати велкомовскій тариф Супер WEB. Максимально можна отримати 30 ГБ на місяць. Трафіку вистачить для відвідування сторінок в інтернеті і для здійснення відеодзвінків. З безліміту є варіант WEB Танкісти. При цьому необмежену кількість мегабайт надається тільки для гри World Of Tanks Blitz.

Як підключити необмежений інтернет на добу

При бажанні можна підключити безліміт на добу. Варіант буде корисний для людей, яким необмежений доступ в інтернет потрібен тільки протягом одного дня. Функція доступна для телефонів на платформі Андроїд, IOS і Windows. Опцію можна підключити до тарифів Комфорт, а також Супер WEB і Light.

Щоб підключити безлімітний інтернет Велком Білорусь, потрібно відправити запит на номер * 135 * 7 #. Також вона може змінювати через Особистий кабінет, якщо є доступ до всесвітньої мережі. Крім цього, звернутися можна в салон стільникового зв'язку, щоб отримати допомогу від співробітників. Безлімітний інтернет Велком буде активований рівно на 24 години, після чого відключиться. Вартість складає - 2,98 рубля. Це разовий внесок, який списується в момент підключення. Протягом доби людина зможе необмежено користуватися безлімітним інтернетом Велком зі свого мобільного телефону або через модем.