Безлімітний Інтернет від life :) кожному смартфону - Реальна газета

Назар Смаль, начальник департаменту маркетингу Східного регіону life :), розповів про нову пропозицію для користувачів смартфонів в Східному регіоні і про тарифи майбутнього

1. Оператор life :) асоціюється у користувачів з вигідними пропозиціями. Ваші нові тарифи витримані в тому ж life :) стилі?

Так, вони традиційно дуже вигодни.Недавно ми випустили нову версію тарифу «Просто дешевше» для Донецької, Запорізької та Луганської областей.Обновленний тариф розроблений спеціально для користувачів смартфонов.Поетому, в порівнянні з попереднім варіантом, забезпечує абонентів безлімітним Інтернетом всього за 0,35 грн - і то, тільки в день користування. Звичайно, ми подбали і про те, щоб наші абоненти могли дешево телефонувати: всередині мережі life :) по 0 коп.без умов поповнення та абонплати, на інших операторів -0,19 грн / хв без обмежень у хвилинах. Це по-справжньому унікальна пропозиція. Ми завжди намагаємося пропонувати тарифи майбутнього для тих, хто хоче отримати їх уже зараз.

2. Добре, а чи є якісь переваги в тарифному плані, крім ціни?

Так, наприклад, ми пропонуємо більш прогресивні умови користування мобільним Інтернетом. Ні для кого не секрет, що часто основним розчаруванням людей, які придбали собі просунуті гаджети, стають випадки, коли смартфон несподівано «з'їдає гроші за Інтернет». Лягали ви спати з грошима на рахунку, а прокинулися без них. Причини насправді банальние.Інтернет-сесія, яка почалася до 24:00 сьогодні, а закінчилася вже вночі, тарифікується по частях.Сегодня дешево, а з 24:00 - уже по дорогому тарифу. Буває, щоб уникнути таких ситуацій людям пропонують перезавантажити смартфон о 12 годині ночі, але це, по крайней мере, негуманно.Так ось абоненти life :) з такими ситуаціями давно не сталківаются.А ті, хто починають користуватися life :) і усвідомлюють, що може бути по-іншому, щиро удівляются.К слову, в новому тарифі, ми пропонуємо не тільки вигідні умови, але і впевненість в тому, що більше, ніж 0,35 грн в день, ви за Інтернет не заплатите. Можна спати спокійно, в прямому і переносному сенсі, і без перезавантаження телефону.

3. Мобільний Інтернет більше цікавий молодіжної аудиторії. На неї орієнтуєтеся?

Кредо life :), як відомо, це бути «оператором №1 для смартфонів». У сетіlife:) кожен другий абонент сьогодні користується мобільним Інтернетом.І в основному це молодежь.Ми бачимо, що дзвінки для них вже не так важливі, вони поступово відходять на другий план.Ето до того ж більш просунута частина користувачів. Наприклад, молоді люди не бояться, що при зміні номера їм перестануть дзвонити. Вони знають, що тепер це вирішується просто - ваш номер телефону, вказаний в соціальних мережах, автоматично завантажується в телефонну книгу ваших друзів. І немає проблем. Ця ж категорія користувачів, як ніхто, потребує швидкого мобільному Інтернете.Кстаті, завдяки модернізації мережі life :) в Донецькій області швидкість нашого мобільного Інтернету досягає 240 кбіт на секунду, а це, можна сказати, міні-3G.

4. Модернізація мережі означає, що life :) продовжує працювати над своїм покриттям?

Так, причому дуже активно і амбітно. І треба сказати, досягли в цьому серйозних успіхів. За всіма ключовими показниками наша мережа знаходиться на рівні мереж конкурентів, а за деякими параметрами - перевищує їх. Але ми все ще страждаємо від недовіри користувачів, у яких склався стереотип щодо покриття life :). Хотілося б, щоб вони спробували нашу зв'язок - впевнений, що після цього їх упередження зникне.

Розмову провела Світлана Савченко

Ваші нові тарифи витримані в тому ж life :) стилі?
2. Добре, а чи є якісь переваги в тарифному плані, крім ціни?
На неї орієнтуєтеся?
4. Модернізація мережі означає, що life :) продовжує працювати над своїм покриттям?