Безлімітний Інтернет від MegaCom - безмежні можливості всесвітньої мережі :: MegaCom

Безлімітний Інтернет від MegaCom - безмежні можливості всесвітньої мережі

Довгоочікувана подія - 21 листопада компанія MegaCom запускає тарифну опцію «Безлімітний Інтернет», призначену для активних користувачів всесвітньої мережі.

Безлімітний Інтернет це можливість для абонентів MegaCom користуватися необмеженим і нетарифікованих 3G і GPRS інтернет-трафіком всього за 19,5 сомів на добу.

«Запуску послуги передувало ретельне дослідження побажань і переваг абонентів, які використовують Інтернет не тільки для розваг, а й для ведення бізнесу. Сучасні реалії диктують свої правила, згідно з якими все більше користувачів віддають перевагу Інтернет без меж », - повідомив керівник департаменту маркетингу Карабукаев Мірлан.

Підключення тарифної опції "Безлімітний інтернет" здійснюється за допомогою короткої команди * 191 * 1 # і становить всього 15 сомів з урахуванням всіх податків. При цьому мінімальний баланс на вашому рахунку повинен становити не менше 34,5 сомів. Залежно від обсягу споживаного трафіку діє обмеження швидкості.

Всі подробиці про підключення і управлінні тарифної опцією «Безлімітний Інтернет» доступні тут і за коротким номером * 5002. Ставайте безлімітним інтернет-користувачем і приєднуйтесь до конкурсу на сторінках компанії в соціальних мережах.