Безлімітний модем Білайн - золота знахідка для користувачів Інтернету

 1. Безлімітні тарифи - багато Інтернету за розумною ціною
 2. Переваги та недоліки USB модемів Білайн
 3. Чому безлімітний модем Білайн?

У статті розглядається питання, чому безлімітний модем Білайн став найоптимальнішим варіантом для користувачів мережі Інтернет. Розповідається про його переваги: ​​практичність, якість і низькі ціни на послугу. Плюс велика різноманітність тарифних планів.

Ще якихось десять-п'ятнадцять років тому Інтернет був доступний далеко не кожному користувачеві. А тим щасливим власникам всесвітньої комп'ютерної мережі залишалося лише мріяти про те, щоб користуватися бездротовим Інтернетом. Але 21 століття - епоха перманентних технічних винаходів, і тепер кожному по кишені мати власний ноутбук або планшет з швидким виходом в глобальну мережу. І все завдяки таким пристроям як модем Білайн безлімітний.

Безлімітні тарифи - багато Інтернету за розумною ціною

У статті розглядається питання, чому безлімітний модем Білайн став найоптимальнішим варіантом для користувачів мережі Інтернет

Безлімітний Інтернет дуже вигідний

Всі без винятку провайдери зараз пропонують своїм користувачам безлімітний Інтернет. Раніше такою послугою могли користуватися тільки власники проводового Інтернету, але з часом всі принади безліміту стали доступні і тим, хто має USB модеми стільникових операторів. Наприклад, безлімітний USB модем від Білайн, Мегафона або МТС - ідеальне поєднання ціни та якості. Давайте розберемося, чому.

 • Головне достоїнство і безсумнівна родзинка - Інтернет-трафік не обмежений. Відповідно, можна не тільки лазити по сайтах в своє задоволення, відкриваючи сторінки в кілька мегабайт, а й качати фільми, музику, програми або гри в тій кількості, якою забажає душа. Як правило, стільникові оператори обмежують лише швидкість, наприклад, після певного витрачення певної кількості трафіку.
 • Не потрібно турбуватися про те, що ось-ось закінчаться гроші, і Інтернет відключитися. Сидиш в соціальній мережі, спілкуєшся з друзями, родичами, однокурсниками або колегами по роботі, і тут несподівано відключається Інтернет через відсутність грошей. Знайома ситуація, чи не так? І ось такий ось форс-мажор повністю виключає модем Білайн безлімітний Інтернет. До речі, порада: якщо Ви використовуєте дві сім-карти, одна з яких призначена для виходу в Інтернет, то не забудьте в налаштуваннях включити вхідні дзвінки на іншу сімку. Тому як дуже часто за замовчуванням така функція відключена.
 • Можливість самому вибрати відповідний тариф. Конкуренція між провайдерами зараз така серйозна, що виграє від цього тільки користувач, який може вибрати оптимальний для себе тариф, виходячи з фінансів, швидкості передачі даних і інших показників. Клієнт має можливість вибрати дійсно ідеальний тариф, за який він буде платити мало, але при цьому користуватися Інтернетом в потрібній кількості.
 • Ще одна вагома перевага безлімітного Інтернету - можливість постійно знаходиться на зв'язку. Тут в приклад можна привести ICQ або Skype. Особливо добре власникам мобільного Інтернету, які тепер можуть дзвонити і спілкуватися у відеорежимі без додаткової витрати. Виходить, тепер немає необхідності платити за телефонні дзвінки і смс, тому як ICQ або Skype мають величезну кількість людей.

Дивлячись на перелік переваг, висновок напрошується сам собою: безлімітний Інтернет стає все більш популярним. Він значно спрощує користувачеві питання з одвічним вибором оптимального Інтернет-тарифу.

Переваги та недоліки USB модемів Білайн

USB модем Билайн

USB модеми можна купити в кожному місті, причому ціни коливаються дуже серйозно, в залежності від фірми-виробника самого пристрою, від оператора і, звичайно, від обраного тарифного плану. На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом є модем Білайн безлімітний, Інтернет тарифи якого можуть задовольнити запити самих різних користувачів глобальної мережі.

Основні переваги:

 • Можливість підключати Інтернет в будь-якому місці і на будь-якому пристрої, що має USB порт (звичайно, якщо там присутня опція Інтернет-підключення).
 • Швидка установка. Не потрібно ніяких додаткових драйверів, тому як інсталяція проводиться в момент першого підключення USB модему.
 • Гнучкі тарифні плани і легке підключення. По-перше, підключити безлімітний Інтернет на модемі Білайн можна самими різними способами, що помітно спрощує справу. У тому числі і за допомогою панелі управління безпосередньо на сайті стільникового оператора і шляхом відправки СМС-повідомлення. По-друге, велика різноманітність тарифів. Наприклад, якщо Ви багато плануєте користуватися Інтернетом, завантажуючи фільми в хорошій якості, то Білайн надає до декількох десятків гігабайт високій швидкості. По-третє, ціни перманентно падають з появою все нових тарифних планів.
 • Зручний інтерфейс. Встановлена ​​програма USB модему Білайн має різну інформацію: рівень сигналу, швидкість передачі і прийому даних, повідомлення про надходження нових повідомлень. Крім того, завжди можна подивитися статистику за певний період, скільки Інтернет-трафіку витрачено. Нарешті, дізнатися, скільки трафіку залишилося до зниження швидкості.

Зрозуміло, таке наявність переваг робить USB модем Білайн найбажанішим засобом для виходу в Інтернет серед користувачів планшетів і ноутбуків. Недоліки теж є, і вони притаманні всім без винятку стільниковим операторам, що пропонують свої USB модеми, а не тільки Білайну:

 1. Сильна залежність від рівня сигналу. Якщо в якомусь районі стільниковий оператор має слабкий сигнал, то вийти в Інтернет буде проблематично. Але навіть тут можна відзначити Білайн: практично в кожному регіоні Росії провайдер має дуже високий рівень прийому сигналу, і такі проблеми серед їх клієнтів зустрічаються вкрай рідко.
 2. Другий недолік - перешкоди через близькість різних предметів. Наприклад, при з'єднанні з портом комп'ютера USB модему заважає комп'ютерний стіл, а при користуванні ноутбуком - поверхня, на якій знаходиться пристрій. Але цей недолік легко усувається:

подовжувач

Порада: купите спеціальний USB подовжувач, який продається в кожному комп'ютерному магазині. Він недорогий, плюс буває різної довжини: припустимо, три або п'ять метрів.

Таким чином, можна зробити висновок, що USB модем Білайн з безлімітним Інтернетом - ідеальний варіант для користувачів. Адже навіть недоліки, які здаються серйозними на перший погляд, дуже легко усуваються.

Чому безлімітний модем Білайн?

Багато людей, прочитавши переваги USB модему Білайн, можуть неодмінно потиснути плечима: але ж у інших стільникових операторів теж гнучкі тарифи, низькі ціни тощо. Чим же все-таки відрізняються безлімітні тарифи модему Білайн?

Почнемо того, що всі мобільні оператори обмежують швидкість після витрачання певної кількості Інтернет-трафіку. Але Білайн робить це не після декількох сот мегабайт в день, як інші оператори, а після п'яти-десяти і більше гігабайт за зазначений період. Це дає можливість користувачеві дивитися онлайн фільми, завантажувати об'ємні гри або програми. Нарешті, завжди можна скористатися чудовою і недорогий послугою «продовж швидкість», яка, незважаючи на постійні зміни тарифних планів, залишається завжди.

Послуга «продовж швидкість»

Білайн часто проводить різні акції. Яскравий приклад - тарифи на новорічні свята. Підключивши один з них, перші місяці нового року можна користуватися безлімітним Інтернетом за дуже низькою ціною.

Важливо: щоб не пропустити акції, стежте за новинами на сайті Білайну, плюс не забувайте проглядати СМС-повідомлення від оператора. Вони завжди сповіщають своїх клієнтів про різні акції.

Оцінка статті:

Знайома ситуація, чи не так?
Чому безлімітний модем Білайн?
Чим же все-таки відрізняються безлімітні тарифи модему Білайн?