Безпечна доза алкоголю в день для чоловіків і жінок

Скільки можна пити алкоголю в день

Фото: freepik

Якщо від алкоголю, наприклад, червоного вина , І є якась користь для здоров'я, всі плюси від його вживання швидко нівелюються за умови, що людина випиває більше, ніж треба. На сторінках Consumer Reports експерти пояснили, скільки спиртного можна вважати нормальним.

Перш за все в публікації видання вчені закликали з обережністю ставитися до заяв про те, що вживання алкогольних напоїв (Навіть якщо мова йде про червоному вині, що містить в собі антиоксидантні речовини) може приносити організму якусь користь. "Ситуація складна: від вживання алкоголю будь-якого типу навіть в помірних кількостях можуть виникати загрози для здоров'я", - відзначили фахівці.

На їхню думку, для непитущого людини не може бути приводів починати долучатися до алкоголю - його здоров'я не виграє від цього ні за яких умов. Тим же, хто все-таки дозволяє собі спиртне, експерти порадили дотримуватися помірності в випивки. "Для жінок помірне споживання - це один напій в день, для чоловіків - два. Але 100-відсоткового безпечного рівня споживання алкоголю не існує", - нагадали лікарі.

Медики конкретизували, що поняття "один напій" має на увазі 150 мл вина, 350 мл пива або подається в барах один "шот" лікеру. За їх словами, перевищення цього рівня незмінно корелює зі зростаючим ризиком пошкодити здоров'я.

Відзначимо, що за даними ВООЗ, чверть всіх смертей серед людей у ​​віці до 39 років пов'язані саме з надмірною кількістю випитого алкоголю.

Нагадаємо, медики вважають, що коктейлі, які не викликають похмілля, скоро стануть реальністю .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: medikforum.ru