Безвіз з Уругваєм - Україна готується підписати угоду

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Уругвай може скасувати візи для українців. Фото: pixabay.com

Україна готується підписати безвіз з ще однією країною https://cdn.segodnya.ua/img/article/11295/83_main_new.1523369320.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11295/83_tn.1523369320.jpg 2018-04-10T17: 08: 38 + 03: 00 Україна Не існує будь-яких перешкод для укладення двосторонньої угоди

Україна готується підписати домовленість про безвізовий режим з південноамериканської країною - Уругваєм, проте поки це питання ще опрацьовується. Про це стало відомо за результатами візиту в цю країну посла України в Аргентині та Уругваї (за сумісництвом) Юрія дюдини спільно з директором Департаменту консульської служби МЗС України Сергієм Погорельцева, повідомляє прес-служба українського посольства Аргентині.

Основною метою візиту було надання сприяння прискоренню укладення двосторонньої Угоди про взаємне скасування візових вимог для поїздок громадян двох країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За результатами зустрічей на високому рівні, зокрема з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, Погорельцева була досягнута домовленість про запровадження безвізових поїздок громадян України та Уругваю, йдеться в повідомленні прес-служби МЗС ..

Після узгодження необхідних формальностей для підписання і набуття чинності відповідної двосторонньої угоди, Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз, відзначили в дипломатичному відомстві.

"Наш девіз" Ми робимо світ ближче для громадян України, а подорожі зручними "відкриває все нові можливості для наших співвітчизників, а потужному українському паспорту додасть нові щаблі в світовому рейтингу паспортів", - говорять в МЗС.

Нагадаємо, нещодавно Україна домовилася про безвізе з Катаром . Президент Петро Порошенко, який їздив з візитом в цю країну в Перській затоці, розповів деталі угоди. Глава держави відзначав, що український закордонний паспорт отримав ще більшу цінність у світі.

Як раніше повідомлялося, український паспорт поліпшив позиції в рейтингу найбажаніших . Українське громадянство займає 91 місце в рейтингу компанії Nomad Capitalist, яка оцінює "цінність" громадянства в 199 країнах і територіях світу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку