Безвізовий режим з Перу і Уругваєм - Україна готує документи

МЗС України. Фото: mfa.gov.ua

Україна готує безвіз ще з двома країнами https://cdn.segodnya.ua/img/article/11302/70_main_new.1521249098.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11302/70_tn.1521249098.jpg 2018 -04-12T18: 55: 21 + 03: 00 Політика Київ прибирає візові кордону з країнами Латинської Америки

Українське дипломатичне відомство досягло домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

Дипломат почав турне країнами Латинської Америки. Під час зустрічей в Монтевідео (Уругвай) була досягнута домовленість про підписання угоди про безвізовий режим між Уругваєм та Україною . Формально даний документ ще не підписаний, але домовленість до нього узгоджена з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, зазначив Погорельцев.

"Після узгодження необхідних формальностей для підписання і набуття чинності відповідної двосторонньої угоди, Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз", - пояснив він.

Сергій Погорельцев також повідомив, що найближчим часом буде формалізована домовленість про угоду по безвізу з Перу. За словами дипломата, цей документ розширить перелік категорій громадян України, які мають право на безвізовий в'їзд в Перу. Зараз ця країна в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в'їзд українцям, які подорожують з метою туризму, але не має такого дозволу для інших категорій, зокрема бізнес-мандрівників.

Раніше повідомлялося, що під час візиту президент Петра Порошенка в Катар українська делегація підписала угоду з цією країною про безвізовий режим .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку