«Білайн» розширив можливості мобільного інтернету опціями «Хайвей»

  1. Компанія «Білайн» пропонує користувачам мобільного інтернету нову лінійку опцій «Хайвей» зі збільшеним...
Всі новини Забайкалля і міста Чити

Компанія «Білайн» пропонує користувачам мобільного інтернету нову лінійку опцій «Хайвей» зі збільшеним об'ємом інтернет-трафіку, доступним на максимальній швидкості.

Як повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» 24 вересня представник компанії, нові опції «Хайвей» дають абоненту можливість вибрати найбільш підходящий тариф на мобільний інтернет, виходячи з потреб і особливостей користування.

«Для абонентів, які постійно користуються мобільним інтернетом,« Білайн »пропонує пакети обсягом від 1 до 20 Гігабайтів. Для мінімальних пакетів передбачено як щомісячне, так і добове списання абонентської плати. Нова лінійка діє для смартфонів, планшетів і USB-модемів і доступна всім абонентам «Білайн» Забайкальського краю. Пакети лінійки відрізняються обсягом включеного трафіку в місяць, що надається на максимальній швидкості, і системою оплати - з щомісячним або подобово списанням », - розповів співрозмовник агентства.

Він познайомив з пропозиціями для абонентів:

Для смартфона (для пошуку, перевірки пошти і обміну повідомленнями в інтернеті) - «Хайвей 1 Гб» (абонентська плата - 8 руб / добу або 200 руб / місяць);

Для смартфона або планшета (для подорожей по сайтам, спілкування і перегляду фотографій) - «Хайвей 3 Гб» (абонентська плата - 16 руб / добу або 400 руб / місяць);

Для планшета або USB-модема (для всіх, хто любить слухати музику і дивитися відео онлайн) - «Хайвей 7 Гб» (абонентська плата - 600 руб / місяць)

Для USB-модема (мобільний інтернет для найактивніших, НІЧНИЙ БЕЗЛІМІТ) - «Хайвей 10 Гб» (абонентська плата - 750 руб / місяць).

Для USB-модема (мобільний інтернет для найактивніших, НІЧНИЙ БЕЗЛІМІТ) - «Хайвей 20 Гб» (абонентська плата - 1100 руб / місяць).

«Кількість користувачів мобільного інтернету« Білайн »постійно росте, і важливо відзначити, що вже більше половини з них підключають різні безлімітні тарифи і опції. Слідуючи за потребами абонентів, ми продовжуємо оптимізувати наші тарифні пропозиції. У новій лінійці опцій «Хайвей» пов'язані такі важливі переваги, як максимально прозора система тарифікації і великий обсяг включеного трафіку. Ми враховуємо інтереси як початківців, так і найбільш активних користувачів, пропонуючи їм пакети трафіку об'ємом до 20 Гб », - прокоментувала повідомлення про введення нової лінійки опцій в.о. комерційного директора Читинського філії ВАТ «ВимпелКом» Марина Пахомова.

До 1 листопада 2013 року мінімальна опція в лінійці «Хайвей 1 Гб» доступна за акційною ціною 3 рубля в день, або 90 рублів на місяць, протягом місяця з моменту підключення.

«У разі вичерпання включеного в пакет трафіку абонент може продовжувати користуватися інтернетом на високій швидкості завдяки послугам« Продовж швидкість 300 Мб »або« Продовж швидкість 1 Гб ». Тим, хто користується мобільним інтернетом час від часу, буде найбільш зручна послуга «Інтернет на день». Плата за неї списується подобово тільки в дні використання інтернету: «Інтернет на день 30 Мб / добу» - 19 рублів, «Інтернет на день 500 Мб / добу» - 90 рублів », - додали в компанії.

Детальні умови надання послуг і номера для підключення опцій можна дізнатися на сайті beeline.ru .

10:00, 24 вересня 2013