«Білайн» запустив новий тариф для домашнього інтернету та телебачення

ВАТ «ВимпелКом» (бренд «   Білайн   ») Являє пакет« Осінній »для нових користувачів Домашнього Інтернету і Домашнього цифрового телебачення« Білайн » ВАТ «ВимпелКом» (бренд « Білайн ») Являє пакет« Осінній »для нових користувачів Домашнього Інтернету і Домашнього цифрового телебачення« Білайн ». Пакет «Осінній» включає високошвидкісний доступ в інтернет і пакет телеканалів «Базовий» «Білайн» ТБ (оренда ТВ-приставки - 0 рублів).

Особливістю пакету «Осінній» є можливість користуватися безлімітним інтернетом на високій швидкості (до 60 Мбіт / с в залежності від міста, після порога трафіку швидкість становить від 2 до 20 Мбіт / с в залежності від міста, поріг трафіку індивідуальний для кожного міста і становить від 20 до 50 Гб в місяць.) і дивитися 90 і більше каналів Домашнього цифрового телебачення всього за 590 руб. / міс. Для Санкт-Петербурга, Ленінградської області, Сочі і Калінінграда абонентська плата становить 650 рублів на місяць.

«Пакетні пропозиції, що включають Домашній Інтернет і Домашнє цифрове телебачення, дуже популярні у наших абонентів. Вони дають їм як вигідні умови підключення, так і зручність користування послугами від одного провайдера. Новий пакет «Осінній» - наша спеціальна пропозиція до нового навчального року. Економія при підключенні даного пакета становить від 90 до 290 рублів на місяць в залежності від потреб користувача », - прокоментував Тимур Аляутдінов, Директор з широкосмугового доступу і цифрового телебачення ВАТ« ВимпелКом ».

Підключитися до пакету «Осінній» можна до 31 жовтня 2012 року. Умови тарифного плану діють на постійній основі. Для підключення необхідно оформити заявку на сайті dom.beeline.ru або за телефоном 8 800 700 8000.
Акція діє у всіх містах присутності послуги «Білайн» ТБ, крім Москви, Череповця, Верхнього Дуброво, Новоуральська, Казані, Кемерово, Омська, Томська і Уфи.