Біржа Binance (Бінанс) Огляд. Реєстрація. Відгуки

 1. Кріптовалютная біржа Бінанс
 2. Офіційний сайт Binance
 3. Реєстрація binance
 4. верифікація бінанс
 5. Введення і виведення коштів з біржі binance
 6. Комісія binance
 7. Торгівля на біржі binance
 8. Новини Binance
 9. Відгуки біржі бінанс
 10. висновок

Наступною на черзі огляду серед бірж варто біржа Binance , Саме про неї ми сьогодні поговоримо. Біржа бінанс користується такою ж популярністю як Bitfinex і Bittrex . У даній статті ми розповімо, як пройти реєстрацію binance, зробимо огляд особистого кабінету і познайомимо вас з відгуками про даній біржі. Отже, почнемо наш огляд бінанс кріптовалютной біржі.

Кріптовалютная біржа Бінанс

Binance це китайська біржа для торгівлі криптовалюта біткоіни і іншими цифровими активами. Вона почала свою роботу на початку 2017 року, і за 2 роки свого існування вона отримала величезну популярність серед користувачів. Зараз Бінанс входить в ТОП 3 бірж по добовому обсягу торгів. Штаб квартира біржі Binance знаходиться в Шанхаї, а очолює її Changpeng Zhao .

>>> Читайте також: Близнюки Уінклвосс: хто вони такі?

У серпні 2017 біржа Бінанс оголосила про те, що Йі Хе, співзасновник OKcoin , Приєднався до них. Йі Хе є одним з найуспішніших і найвпливовіших людей в онлайн-економіці Китаю. Дана подія позитивно вплинуло на зростання популярності крипто-біржі binance і їх внутрішньої валюти Binance coin . Відразу після оголошення про співпрацю Йі Хе і біржі бінанс вартість Binance Coin зросла на 40%.

Офіційний сайт Binance

Біржа Бінанс має свій офіційний сайт з доменним ім'ям www.binance.com . Домен був зареєстровано 1 квітня 2017 року. Сайт бінанс має дуже прогресивний, але в той же час простий сайт, який доступний на 16 мовах, серед яких є російська. Якщо бути чесним, то переклад сайту на російську мову трохи «кривий». Інтерфейс сайту зрозумілий, все аналогічно з іншими кріптовалютнимі біржами. Розділи «Увійти» і «Реєстрація» знаходяться в правому кутку, там же ви можете змінювати мову сайту. Ось за що точно можна похвалити розробників, так це за розділ актуальних новин і розіграшів, безкоштовних криптовалюта це поле ми виділили червоною рамкою. Фото сайту дивіться нижче. Біржа Бінанс має свій офіційний сайт з доменним ім'ям  www

Реєстрація binance

Для проходження реєстрації бінанс, вам необхідно перейти на сайт і натиснути на кнопку «Реєстрація», після чого ви потрапите на сторінку реєстрації. Хочеться відзначити мелось, яка нам запам'яталася. Відразу введення Вашу електронну поштову скриньку і генерації пароля для входу в біржу, до речі, пароль повинен містити великі і малі літери, а також цифри, вам потрібно буде пройти каптчу. Каптча на binance складається з двох етапів: спочатку потрібно провести курсором мишки по потрібному полю, це дія дуже схоже на те, яке потрібно зробити, щоб відповісти на телефонний дзвінок на айфоне, і після ввести символи з картинки.

Для підтвердження адреси електронної пошти вам буде надіслано, в якому вказано посилання для підтвердження адреси, за якою потрібно перейти. Перейшовши за посиланням, ви активуєте свій обліковий запис. При кожному новому вході в особистий кабінет, вам необхідно буде проходити каптчу, про яку ми писали вище.

>>> Читайте також: Як зареєструватися на біржі Gate.io

верифікація бінанс

Верифікація binance складається з 3-х етапів. Перший етап верифікації на біржі бінанс ви проходите, коли підтверджуєте свою поштову адресу - перший ступінь верифікації дозволяє вам здійснювати висновок не більше 2 біткоіни в день. Для проходження другого етапу верифікації, вам необхідно натиснути на напис «Завершити перевірку особистості», що знаходиться під середньому рубіном.

Але, дана функція спочатку буде закрита. Щоб відкрити доступ до неї, вам необхідно вказати свої контакти (вказати номер телефону, або підключити Google Authenticator). Якщо ви проживаєте не в Китаї, або не маєте симкарту будь-якого з китайських операторів, то функція підключення телефону буде недоступна. Тому, доведеться підкріплювати код Google Authenticator.

Для проходження другого етапу верифікації необхідно буде докласти трохи більше зусиль, і зібрати невеликий пакет документів, серед яких: скан паспорта 1 і 2 сторінки, і потрібно зробити ваше фото з посвідченням особи, яке ви тримаєте в руках і поруч потрібно зробити підпис на білому аркуші . Втім, ви знайдете там докладну інструкцію з ілюстраціями. Після проходження другого кроку верифікації, вам буде доступний висновок до 100 біткоіни в день. Для відкриття ще більших можливостей, вам потрібно пройти 3-й етап верифікації, яка відбувається шляхом спілкування з службою підтримки.

>>> Читайте також: Огляд біржі Bit-Z

Введення і виведення коштів з біржі binance

Пам'ятайте, ми говорили, що переклад сайту binance на російську мову трохи «кривий», так ось зараз ви повинні зрозуміти чому. Щоб зробити поповнення рахунку на кріптовалютной біржі binance, вам необхідно навести курсор мишки на «Актив» і в під меню вибрати «Зняти готівку з Депозиту». Після цього, перед вами випаде список, з усіх можливих валют, в яких у вас з'явиться можливість зробити депозит.

На даний момент кожен користувач біржі має можливість поповнити баланс більш ніж 200 криптовалюта. З недавніх пір на платформі з'явилася можливість поповнити баланс в доларах з карти VISA або MasterCard. На даний момент кожен користувач біржі має можливість поповнити баланс більш ніж 200 криптовалюта

>>> Читайте також: Що таке біткоіни

Комісія binance

Біржа бінанс завоювала популярність завдяки 2 дуже важливим речам: завдяки своїй низькій комісії, яка складає 0,1% від угоди і і завдяки технології обробки ордерів. Технологія виконання ордерів на біржі binance здатна обробити 1,4 мільйона ордерів в секунду, вражає, чи не так?

> >> Читайте також: Що таке Binance coin

Торгівля на біржі binance

Щоб почати торгівлю на біржі бінанс, вам необхідно вибрати розділ мене «Торговий центр», де він знаходиться, можете подивитися фото вище. Після цього ви потрапляєте в справжній світ трейдингу . Щоб почати торгівлю на біржі бінанс, вам необхідно вибрати розділ мене «Торговий центр», де він знаходиться, можете подивитися фото вище

На зображенні ви бачите верхню частину торгового кабінету. Вгорі ви бачите перелік торгових пар, натиснувши на одну з них, ви побачите її графік і стакан ордерів. Для прикладу, ми показали стрілочками на графіку, як працює ця зв'язка. Якщо з перерахованих вгорі торгових пар, немає тієї, яка вам потрібна, натисніть на кнопку «More» і отримаєте список всіх допустимих торгових пар на біржі binance.

Вікно ордерів знаходиться прямо під графіком, воно має такий вигляд. Вікно ордерів знаходиться прямо під графіком, воно має такий вигляд

На біржі бінанс трейдерам є 2 види ордерів: Limit і Market, в огляді біржі Кракена ми писали, чим вони відрізняються. Там же можете прочитати, як ними користуватися. При виставленні лімітного ордера, вам потрібно вписати ціну відкриття, кількість криптовалюта і натиснути на кнопку купити або продати. При ринковій торгівлі доступним для заповнення буде тільки поле для вказівки кількості криптовалюта.

Щоб ваша торгівля була максимально безпечною, ми рекомендуємо вам використовувати обмежувачі прибутку і збитків Stop Loss і Take Profit. На даний момент їх можна виставляти за допомогою протилежних відкритої угоді ордерів.

Новини Binance

У 2019 з біржею бінанс відбулося дуже багато важливих подій:

 • була запущена платформа Binance Launchpad, через яку можна проводити ICO;
 • біржа повністю перейшла на власний блокчейн;
 • 25 квітня 2019 року почалися торги на децентралізованої платформі Binance DEX;
 • команда торгового майданчика хоче створити власний стейблкоін;
 • Чжао Чанпен разом з розробниками готується до запуску послуги маржинальної торгівлі;
 • 8 травня 2019 року зі сховищ бінанс було викрадено 7000 BTC, на суму близько 41 мільйона доларів.

Про нові події з життя біржі будемо вас повідомляти.

>>> Читайте також: Рейтинг кріптовалютних бірж 2018

Відгуки біржі бінанс

В інтернеті поширюється різна інформація про біржу Binance. Дуже часто, можна зустріти багато негативних коментарів, але також є і позитивні. Приклад цих слів, ви можете прочитати коментарі під цією статтею. У більшості випадків, негативні відгуки пов'язані з недосвідченістю користувачів і їх невмінням працювати з подібними ресурсами.

Наша порада всім новачкам, перш ніж завести свої гроші на будь-яку біржу, ви повинні пройти верифікацію аккаунта і підключити додаткові функції по підвищенню безпеки (2FA).

Останнім часом, біржа бінанс іноді проводить технічні покращення взаємодії своїх серверів, тому ви можете спостерігати коли введення, виведення коштів і реєстрація на біржі бувають припинені. Побачивши таку ситуацію, головне, не переживайте - це планові роботи, які робляться для більшої зручності користувачів.

висновок

На закінчення хотілося б сказати, що біржа бінанс справила на нас дуже гарне враження, і в майбутньому ми обов'язково користуватися їх сервісом. До речі, якщо ви ще не завели собі постійну біржу для криптовалюта , То біржа Binance буде для вас найкращим варіантом. І хотілося б ще відзначити, що основні обсяги торгів на біржі binance відбуваються по парам NEO / BTC , GAS / BTC, ETH / BTC і BNB / BTC. BNB - це вирощена валюта біржі під назвою Binance Coin, і з його допомогою, ви можете робити покупку послуг, що надаються на біржі.

У кожній зі своїх статей пов'язаних темою з торговими майданчиками для криптовалюта, ми так чи інакше робимо згадка даної платформи. Біржа Binance - це лідер за обсягом торгів на даний момент, на якій за 24 години обертається близько 2 мільярдів американських доларів, що становить приблизно 10-13% від загального добового обсягу торгів.

Вище, ви прочитали огляд біржі binance, в якому ми зробили акцент на найбільш важливих і значимих вкладках цього торгового майданчика. Також, хочемо зазначити, що кріптобіржа binance є лідером нашого особистого рейтинг найкращих торгових майданчиках, і вважаємо це заслуженим. Адже, всього за 1,5 року керуючому даної площадки Чжао Чанпену вдалося обійти таких лідерів галузі як Bitfinex , Poloniex , Kraken та інших.

Ми впевнені, що після запуску своєї децентралізованої платформи binance стане ще сильнішою, прозорою і затребуваною є торговельний майданчик. Свою думку про цій платформі можете висловити в коментарях під статтею.

Технологія виконання ордерів на біржі binance здатна обробити 1,4 мільйона ордерів в секунду, вражає, чи не так?

Дополнительная информация

rss
Карта