Біржа Exmo: як зареєструватися і торгувати на Ексмо?

 1. Exmo - біржа криптовалюта
 2. Ексмо біржа огляд
 3. Реєстрація
 4. верифікація аккаунта
 5. Exmo гаманець
 6. Як торгувати на Exmo
 7. Введення / виведення коштів
 8. обмінник Exmo
 9. Торгівля по ліміту
 10. Гра на ринку
 11. Біржа Exmo відгуки

Біржа Exmo (Ексмо) - торгова площадка, яка має стійкий інтерес громадськості

Біржа Exmo (Ексмо) - торгова площадка, яка має стійкий інтерес громадськості. Хоч в плані кріптовалютной торгівлі трейдеру складно розгулятися, так як торгових пар не так багато, як у конкурентів, але на відміну від більшості інших майданчиків Exmo дозволяє торгувати з рублями, а головне - має русифікований інтерфейс.

Більш докладно про те, що з себе представляє ця сама біржа і як з нею працювати, я розповім далі в цій статті.

Exmo - біржа криптовалюта

Чесно кажучи, Exmo важко назвати кращою біржею для трейдера. Вона такою не є і обманювати своїх читачів я не буду. Більш того, скажу, що це дуже невідповідне місце для трейдера, який хоче торгувати і заробляти, роблячи десятки операцій за день: на біржі представлені тільки основні монети, немає таких популярних молодих криптовалюта як, наприклад, Zcash або Ріплі.

Для заробітку на долгосроке, Ексмо - цілком варіант, для описаних вище потреб - точно немає, краще вже відправляйтеся на Полонікс або Кракена. Проте, популярністю біржа користується, і я не можу не написати про неї огляд, хоч в цілому і не підтримую думку прихильників Ексмо. У будь-якому випадку, якісь переваги біржа має, нею продовжують користуватися, хоч за світовими показниками у неї досить слабкий результат - оборот близько 4 $ млн. На добу, що в порівнянні з тим же Полоніксом в сто разів менше.

Платформа для торгівлі та обміну криптовалюта з Фіатом під назвою Exmo виникла в 2013 році. Відомо, що за її розробку взявся цілий інтернаціональний склад, причому засновники гордо заявили, нібито при створенні їхнього продукту були враховані всі помилки конкурентів. Мабуть, помилкою вони сприйняли і велика кількість торгових пар, так як вирішили мати справу тільки з основними криптовалюта, що дещо обмежує можливості користувачів.

Можна відзначити такі переваги біржі Ексмо:

 • Біржа не є учасником проведених операцій - вона лише виступає посередником між користувачами і гарантом чесності угоди
 • Щодо помірні комісійні збори - 0,2% з операцій, відсутність комісії за введення і виведення коштів (не на всі платіжки)
 • зручний інтерфейс
 • Багато мовний версій, серед яких і російськомовна
 • Можливість торгувати з криптовалюта і Фіатом, зокрема з рублями
 • Цілодобова і оперативна служба підтримки
 • Безкоштовне створення відразу декількох кріптовалютних гаманців

Потрібно відзначити, що по частині безпеки до біржі важко причепитися, крім стандартного набору захисних механізмів, варто відзначити і ретельний підхід адміністрації до цього питання. Зокрема, в історії Ексмо були спроби несанкціонованого доступу грошима, і керівники майданчика дуже розумно виходили з подібних ситуацій. Негативний момент популярності біржі - часті ДДОС-атаки, які можуть дещо гальмувати її функції, але не критично.

Ексмо біржа огляд

Зовні і по функціоналу біржа Ексмо дуже зручна. Приємний, ненав'язливий дизайн не відволікає від процесу торгів, а присутність російськомовного інтерфейсу робить роботу з майданчиком максимально комфортною.

Вся необхідна інформація доступна користувачам прямо на головній, зручні розділи дозволяють вивчити кожен нюанс роботи біржі. У правій частині екрана можна спостерігати своєрідний Ексмо-форум - чат трейдерів, в якому користувачі спілкуються між собою, а також контактують з представниками технічної підтримки.

Тут же зі старту можна пройти швидку реєстрацію по е-мейлу і тестувати функціонал біржі криптовалюта особисто.

Реєстрація

Отже, розібравшись на біржі, ви зрозуміли, що хотіли б зайнятися торгівлею саме тут - значить настав час пройти реєстрацію та завести особистий аккаунт:

 1. Для цього тут же на головній натискаємо на кнопку «Реєстрація» - знайти її можна в правій частині сторінки.
 2. Далі, вказуємо логін, актуальний адресу пошти, пароль (підтверджуємо двічі). Після цього підтвердіть, що ви не робот і прочитали правила користувальницької угоди.
 3. Тиснемо кнопку «Реєстрація».

Тиснемо кнопку «Реєстрація»

верифікація аккаунта

Верифікація на біржі Ексмо зовсім не обов'язковий крок, але він дає свої переваги. Зокрема, користувач зможе виводити гроші прямо на карту, виводити валюту в доларах і євро, а також працювати з платіжними системами Skrill, Neteller і Payza.

Верифікація передбачає наступні кроки:

 1. Верифікація особистості - за допомогою документа, що посвідчує особу, слід заповнити інформацію про себе, а також надати скани. На наданих копіях повинні бути видні основні дані (повний перелік можна переглянути на сайті). У разі необхідності співробітники біржі можуть вимагати від вас фото з наданим документом.
 2. Верифікація адреси - припускає надання копій документів, які містять дані про ваше місце проживання (це може бути якийсь завгодно документ зі списку, наданого на сайті майданчики).
 3. Угода - завантажте угоду користувача і ознайомтеся з ним. Далі, роздрукуйте і поставте свої підписи на кожній сторінці, після чого завантажте скани документів на верифікацію.

Далі, роздрукуйте і поставте свої підписи на кожній сторінці, після чого завантажте скани документів на верифікацію

Протягом доби документи будуть схильні до перевірки фахівців відділу верифікації, а потім вам буде оголошено про їх вирішенні. При необхідності, вас можуть попросити надати будь-які додаткові документи.

Exmo гаманець

На початку я вже згадувала, що біржа Ексмо пропонує користувачам завести відразу кілька кріптовалютних гаманців. Проте, я не раджу тримати в подібних сховищах свої гроші - краще скористатися надійної онлайн версією гаманця, наприклад, Blockchain, або і зовсім перейти на холодну версію гаманця на вашому ПК.

По-перше, біржа є біржа - вона може легко заблокувати ваш аккаунт з будь-якої причини, звинувативши у всіх смертних гріхах і ви нікому не доведете, що ні співпрацюєте з шахраями, не купуєте за ці кошти наркотики або зброю і не відмиваєте валюту. До того ж не забувайте, що біржі теж йдуть в скам і, тут вже точно, ваші гроші зникнуть у невідомому напрямку.

Що стосується функціоналу гаманця, то тут все досить стандартно: можна переглянути баланси, історію операцій, введення і виведення коштів. Також можна побачити активні ордера.

Як торгувати на Exmo

Після реєстрації і поповнення вам буде доступна торгівля, тобто заробіток на коливаннях курсу. Суть цього процесу зводиться до елементарної спекуляції - покупці дешевше і продажу дорожче, але є деякі свої нюанси, характерні саме для торгівлі на Ексмо. Демо-версії торгова площадка не має, тому доведеться відразу ж поповнювати баланс і на свій страх і ризик вести торги.

Введення / виведення коштів

Поповнити рахунок на Ексмо можна як криптовалюта, так і доларами, євро, рублями або гривнями. Залежно від обраного вами способу може нараховуватися різний відсоток комісії, тому попередньо слід більш детально ознайомитися з умовами.

Також враховуйте, що в системі існує мінімальна сума поповнення - якщо ви перекладете менше, ніж допустимо, то кошти підуть з платіжки, але на баланс просто не будуть зараховані. Таким чином, щоб не втратити гроші уважно читаємо правила роботи з майданчиком.

Ввести і вивести кошти можна через такі платіжні системи:

 • Криптовалюта - ВТС, LTC, DOGE, DASH , ETH, WAVES - комісія за введення відсутня, на висновок є
 • Електронні платіжні системи - AdvCash, Perfect Money, OKPAY, Payeer, Webmoney, Paypal, Payza, Yandex Money - комісія за введення від 0 до 5%, висновок від 0 до 3%
 • Банки - банківський переказ, карти Visa / Mastercard (тільки висновок), Privat 24 (тільки введення) - введення від 4%, комісія на висновок банківським переказом 2000 руб
 • Мобільні оператори - Мегафон, Білайн, МТС - тільки для виведення, комісія складає 2,5%

обмінник Exmo

Операції на Ексмо здійснюється в двох режимах - як обмін і безпосередньо як торгівля. Сама торгова площадка пояснює таку необхідність тим, що розділ обмін призначений для користувачів, які:

 • хочуть купити і продати валюту, але мають недостатній досвід для повноцінної торгівлі
 • не ставлять перед собою мету торгувати, а просто хочуть інвестувати кошти в біткоіни або альткоіни
 • не мають бажання вникати в усі нюанси повноцінного торгового процесу і вважають, що можуть просто передбачити рух курсу і хочуть на цьому заробити

У розділі «Обмін» користувачеві видається мінімальна кількість функцій - просто слід вказати яку валюту ви хочете обміняти і в якому напрямку буде проведена операція. Тобто тут без додаткової метушні можна просто банально поміняти битки на фіат або лайткоіни, а також навпаки - фіат на криптовалюта.

Торгівля по ліміту

У режимі торги ви можете не тільки обмінювати одну криптовалюта на іншу або фіат, а й оперувати аналітичними інструментами торговельної платформи, що дозволить здійснювати успішні операції. Цей розділ підходить більш досвідченим трейдерам, які вже мають певний досвід і зможуть скористатися всією повнотою аналітичних функцій платформи.

В першу чергу, трейдер повинен розуміти, що торгівля криптовалюта це не хайп і навіть не ПАММ, де можна втратити всі гроші за певних обставин. Поки ваші кошти в криптовалюта, навіть якщо вона пішла в сильну просідання, ви нічого не втрачаєте - як тільки ви в пориві паніки продасте крипту за невигідним для вас курсу - ось тоді варто говорити про збитки. Для того, щоб придбати валюту, ретельно вивчіть коливання курсу, з'ясуйте яка з монет почала падати в ціні.

Якщо її падіння досягає понад 20%, то краще відмовитися від такої інвестиції і вибрати інший варіант. В цілому, навіть невеликий відсоток зниження вартості може пристойно збільшити оборотні кошти, якщо ви граєте великими сумами. При цьому не забувайте про диверсифікацію і не купуйте на всі наявні засоби одну монету - віддайте перевагу відразу декільком, розподіливши гроші в рівному або довільній кількості.

Для того, щоб продати монету, необхідно просто виставити ордер на продаж, вказавши кількість і ціну за одиницю. Як тільки ціна досягне зазначеного параметра угода відбудеться, якщо ж ви продаєте криптовалюта за ринковою ціною, то ордер спрацює миттєво.

Гра на ринку

Для успішної торгівлі необхідно вміти ретельно аналізувати ринкову ситуацію і, вже виходячи з неї купувати або продавати монети. На біржі Ексмо є зручні свічкові графіки, стакани продажів і покупок, історія операцій, які дозволяють оцінити реальну ситуацію, тенденції, які мали місце бути і діють зараз. Ознайомившись з цими даними, ви можете спробувати спрогнозувати напрямок курсу тієї чи іншої валюти, а отже, є ймовірність отримати профіт.

Стакан покупок і продажів допоможе встановити які настрої превалюють серед трейдерів. Якщо ви бачите великі ордера на покупку або продаж, то повинні розуміти, що це може розгорнути напрямок курсу в ту або іншу сторону. Всі ці нюанси необхідно вміти визначати і враховувати при своїх операціях. Якщо заробіток для трейдерів здається вам дуже складним, то раджу прочитати статтю про майнінг криптовалюта - можливо, цей напрям зацікавить вас більше.

Біржа Exmo відгуки

Що стосується думки користувачів про біржу, то воно переважно позитивне - багато хто відзначає простоту використання, надійність і функціональність торгового майданчика. У той же час, значна частина трейдерів визнають очевидну істину, що останнім часом Ексмо важко конкурувати з більш великими кріптовалютнимі біржами, які мають значно більший обсяг торгів, а кількість пар надає інвесторам і трейдерам більше можливостей для отримання профіту.

Я погоджуся з тією точкою зору, що Exmo за асортиментом валют поступається конкурентам, але не можна не зважати на те, що використовувати її дійсно дуже зручно і просто, творці постійно працюють над вдосконаленням майданчики і додають нові функції, комісії відрізняються демократичністю, а кількість платіжних систем дуже широко. З недавнього часу сайт біржі за адресою Exmo.com, потрапив під федеральну блокування і використовувати можна його дзеркало - Exmo.me. Вхід в систему і реєстрація не викличуть у вас труднощів, так як є російськомовна версія.

Не можна сказати, що Ексмо - це ТОП біржа, але списувати її з рахунків теж не варто - можна розцінювати як варіант для великих трейдерів, які торгують по популярних напрямках або для тих, хто бажає інвестувати на долгосрок. Проте, я не раджу користуватися тільки однією торговою платформою - варто диверсифікувати кошти не тільки з різних монетам, а й розподілити на різні біржі криптовалюта - це максимально убезпечить ваш капітал. Щасти вам торгівлі!

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Дополнительная информация

rss
Карта