Біржа livecoin net - реєстрація, огляд та відгуки

 1. Огляд кріптовалютной біржі livecoin net
 2. Переваги біржі Livecoin (Лівкоін, Лівекоін)
 3. Реєстрація на біржі Livecoin net
 4. Як користуватися біржею Livecoin net (Лівкоін немає)
 5. Як торгувати на біржі криптовалюта Livecoin net
 6. Як вивести гроші / криптовалюта з біржі Livecoin net
 7. Гра в біржі Livecoin
 8. Відгуки про біржу livecoin net

Визначаючись, яку біржу криптовалюта вибрати для торгівлі та обміну, завжди потрібно враховувати її обороти, наявність великого вибору криптовалюта для обміну та зручність користування, тому в цьому огляді розглянемо одну з найвідоміших і популярних бірж, а саме кріптовалютную біржу Livecoin, в чому її переваги , як в ній працювати (торгувати), поповнювати рахунок і виводити кошти, а також розглянемо основні відгуки про livecoin net.

Огляд кріптовалютной біржі livecoin net

Livecoin (розм. Лівкоін, Лівекоін, Лайвкоін, офіційний сайт livecoin.net ) - одна з найпопулярніших і зручних бірж з купівлі і продажу криптовалюта (близько 200 пар з обміну), яка також доступна на російській мові, що дуже зручно для роботи серед російськомовних користувачів (багато кріптовалютние біржі працюють на англійській мові).

На біржі Livecoin на момент написання огляду доступні такі криптовалюта для обміну: Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), EmerCoin (EMC), Peercoin (PPC), Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Namecoin (NMC), MonaCoin ( MONA), CureCoin (CURE), Ethereum (ETH), Sibcoin (SIB), Transfercoin (TX), RBIES, MaidSafeCoin (MAID), AdzCoin (ADZ), MOJO, Fastcoin (FST), BitSend (BSD), Sexcoin (SXC ), Bata (BTA), Voxels (VOX), CRBIT, LEOcoin (LEO), SHIFT, Yocoin (YOC), CrevaCoin (CREVA), LSK, ElCoin (EL), HellenicCoin (HNC), MOIN, BlueCoin (BLU), REEGAME, Solarcoin (SLR), BlackCoin (BLK), Syscoin (SYS), DigiByte (DGB), VeriCoin (VRC), THS, Steemit (STEEM), GYC, Monero (XMR), BitShares (BTS), Cloakcoin (CLOAK) , GBVRM, ArcticCoin (ARC), ATX, PostCoin (POST), BURST (BURST), ENT, Nxt (NXT), EDinar (EDR), KRB, DaMaCoin (DMC), VRS, XRC, BIT, DOLLAR, XAUR, GOLOS , FRST, VLTC, CCRB, UNCoin (UNC), BPC, VSL, XTO, Dimecoin (DIME), Iconomi (ICN), PRES, ZBC, DIBC, ABN , LUNA, BCC, Novacoin (NVC), XSPEC, ACN, Leadcoin (LDC), MSCN, POSW, OBITS, TIME, Waves (WAVES), INCNT, DANC, DBIX, TAAS, XMS, SOAR, FUNC, PIVX, ITI, PUT, GUP, MNE, WINGS, UNRC, RLT, UNY, Stratis (STRAT), OTX, FORTYTWO, INSN, QAU, TrumpCoin (TRUMP), FNC, ASAFE.

Переваги біржі Livecoin (Лівкоін, Лівекоін)

Переваги біржі Livecoin (Лівкоін, Лівекоін)

 • Проста і зручна біржа криптовалюта російською мовою.
 • Надійний захист Ваших коштів, що зберігаються всередині біржі.
 • Поповнювати рахунок в біржі можна за допомогою доступних в ній криптовалюта (наприклад, біткоіни зі свого Bitcoin гаманця), причому без комісії (за винятком комісії самого гаманця і мережі криптовалюта), а також через банківські перекази SWIFT, сервіс Capitalist, ваучери BTC-E, а також через такі популярні платіжні системи, як Payeer , Perfect Money , OkPay.
 • Торгова комісія від 0,02% до 0,2% (в залежності від Вашого обсягу торгів за 30 днів).
 • Верифікацію проходити не обов'язково, якщо у Вас не великий оборот коштів.

Реєстрація на біржі Livecoin net

Для реєстрації в біржі Лівкоін переходимо на офіційний сайт livecoin.net і в правому верхньому куті натискаємо червону кнопку «Відкрити торговий рахунок».

Заповнюємо всі необхідні поля (Логін, Пароль, Електронна пошта), розгадує капчу, ставимо галочку на призначеному для користувача угоді і натискаємо «Продовжити».

Далі переходимо в свою електронну поштову скриньку, який вказали при реєстрації і підтверджуємо його, перейшовши за посиланням в листі від біржі Livecoin (Лівкоін).

Після реєстрації в біржі Livecoin Ви відразу ж можете зайти в особистий кабінет і змінити налаштування безпеки в першу чергу (так як тут будуть зберігати Ваші особисті кошти, безпеку аккаунта дуже важлива), після чого можна поповнити свій рахунок і почати торгувати.

Як користуватися біржею Livecoin net (Лівкоін немає)

Як поповнити рахунок в біржі Livecoin

Як поповнити рахунок в біржі Livecoin

Насамперед необхідно поповнити свій рахунок в біржі Лівкоін, для цього після авторизації на сайті переходимо в верхньому меню в розділ «Баланс» і на сторінці бачимо список валют і криптовалюта, які можна поповнити, а також навпроти кожної з них кнопки «Поповнення» і «Висновок». Вибираємо необхідну валюту або криптовалюта для поповнення, натискаємо кнопку «Поповнення» і на сторінці вибираємо спосіб поповнення (для валют) або генеруємо адреса, на який необхідно перевести обрану криптовалюта (для кіптовалют).

Як торгувати на біржі криптовалюта Livecoin net

Як торгувати на біржі криптовалюта Livecoin net

Щоб почати торгувати на біржі Livecoin net, після поповнення свого рахунку, переходимо в розділ «Торгівля» (у верхньому меню). На сторінці зліва буде таблиця, в якій можна вибрати пару для торгівлі, наприклад «BTC-ETH» (Bitcoin-Ethereum), після чого по центру екрана відобразиться графік зміни ціни за даною парі, а нижче буде 2 блоки: «Купити» і «Продати», через які безпосередньо і створюються ордера на покупку і продаж обраної криптовалюта (в нашому прикладі, Ефіріума за біткоіни).

На замітку: новачкам на перших порах краще використовувати «Ринкові ордери» для швидкості і зручності роботи (для їх вибору натискаємо в блоці покупки / продажу «Перейти до ринкового ордеру», замість лімітного ордера).

Внизу Сторінка буде йти список актуальних ордерів на покупку і продаж обраної валюти / криптовалюта, список Ваших ордерів (якщо такі зроблені), а також історія Ваших торгів і в загальному торгів по даній парі на біржі Livecoin (Лівекоін).

Як вивести гроші / криптовалюта з біржі Livecoin net

Як і при поповненні свого рахунку в біржі Лівкоін переходимо в верхньому меню в розділ «Баланс» і навпаки валюти або криптовалюта, яку хочемо вивести натискаємо кнопку «Висновок» і на сторінці вводимо свій рахунок від кріптовалютного гаманця і суму для виводу або вибираємо платіжну систему і вводимо номер свого електронного гаманця в ній.

Вам також будуть цікаві огляди таких кріптовалютних бірж, як біржа Exmo , біржа Binance , біржа HitBTC , біржа KuCoin і біржа Юбіт , А також огляд, в якому зібрані всі самі надійні біржі криптовалюта російською .

Гра в біржі Livecoin

Гра в біржі Livecoin

Кожен бажаючий може брати участь в спеціально розробленої грі для учасників біржі і щотижня робити ставку на вартість біткоіни (виросте або впаде на наступному тижні від зазначеної вартості в доларах).

Для переходу в гру в верхньому меню вибираємо розділ «Гра» і на сторінці робимо свою ставку.

Мінімальна ставка 0.001 BTC, виграш ділиться між усіма переможцями і зараховується на Ваш баланс по закінченню кожної гри.

Реєстрація в біржі Livecoin

Відгуки про біржу livecoin net

В цілому за роки своєї роботи біржа криптовалюта Livecoin (Лівкоін, Лівекоін, Лайвкоін) заробила хорошу репутацію, так як постійно вдосконалюється, надійно працює, має великий вибір торгових пар для торгівлі, які постійно оновлюються і їх кількість тільки зростає, а також сама біржа проста і зрозуміла у використанні і працює російською мовою. Свої відгуки про livecoin net залишаємо в коментарях до огляду і ділимося ним в соціальних мережах, якщо він була Вам корисний.