Біржа YoBit (Йобіт, Юбіт, Ебіт): огляд та відгуки

 1. Покрокова реєстрація на біржі YoBit
 2. Основні переваги біржі криптовалюта YoBit net (Йобіт немає)
 3. Як поповнити рахунок і вивести гроші або криптовалюта з біржі YoBit net (YOбіт Ні)
 4. Як торгувати на біржі YoBit (Юбіт)
 5. Відгуки про YoBit net

Даний огляд буде присвячений одній з найвідоміших, в певних колах популярно і простий в роботі російськомовної кріптовалютной біржі YoBit, розглянемо основні особливості та переваги біржі Йобіт, як в ній торгувати, поповнювати рахунок і виводити кошти, а також, які є в мережі відгуки про YoBit net.

YoBit (Юбіт, Ебіт, Йобіт, Уобіт, офіційний сайт біржі https://yobit.net ) - це кріптовалютная торгова площадка (біржа), що працює вже довгий час і користується популярність у багатьох трейдерів через наявність широкого вибору торгових пар (особливо по різним «щіткоінам» і маловідомим монетам з високою волатильністю), наявністю російськомовної версії сайту і можливості торгувати криптой в парі з доларом і рублем.

Для ознайомлення з офіційним сайтом біржі Yobit і проходження реєстрації переходимо по посиланню нижче:

Для ознайомлення з офіційним сайтом біржі Yobit і проходження реєстрації переходимо по посиланню нижче:

Покрокова реєстрація на біржі YoBit

Покрокова реєстрація на біржі YoBit

Для того, щоб пройти реєстрацію на біржі Йобіт, необхідно перейти на офіційний сайт біржі yobit.net і в правому верхньому куті в меню натиснути кнопку «Реєстрація» (якщо біржа відображається не російською мовою, там же вибрати спочатку значок RU) і у вікні, покроково заповнюємо всі необхідні поля (емейл, логін, пароль двічі), підтверджуємо згоду з угодою по роботі з біржею (ставимо галочку), розгадує капчу і натискаємо кнопку «Зареєструватися».

Важливо: відразу ж після реєстрації на вказаний емейл приходить лист, в якому потрібно перейти по посиланню для активації облікового запису, при цьому в листі будуть інструкції та посилання на ютуб, як працювати з біржею Юбіт. Також відразу після реєстрації рекомендується в налаштуваннях облікового запису виставити двухфакторную авторизацію, щоб захистити свій аккаунт від злому.

Основні переваги біржі криптовалюта YoBit net (Йобіт немає)

 • Наявність перекладу біржі на російську мову, що дуже зручно для жителів колишнього СНД.
 • На біржі криптовалюта YoBit немає обов'язкової верифікації аккаунта.
 • Зручне поповнення рахунку через різні криптовалюта, а головне рублі і долари через Payeer, QIWI, Perfect Money, AdvCash, банківські карти Visa і MasterCard.
 • При поповненні рахунку і виведення коштів на багато валюти і криптовалюта немає комісій (або вони мінімальні).
 • Дуже великий вибір торговий пар між різними криптовалюта з біткоіни, Доларом, Рублем, Догікоінамі і Вейвс.
 • На кріптобірже Юбіт можна купити багато «рідкісних» криптовалюта, які не представлені на більших біржах і мають непогані перспективи в майбутньому.
 • За багатьма популярним торговим парам на біржі Юбіт є хороші торгові обсяги, що дуже важливо для багатьох трейдерів.
 • Комісія біржі YoBit net при продажу та купівлі криптовалюта становить всього 0,2%.
 • На біржі Йобіт є корисні сервіс Investbox (Інвестбокс), через який можна отримувати пасивний дохід (в середньому 6% на місяць) від вкладів в криптовалюта.

До недоліків YoBit можна віднести невисоку надійність біржі, слабку репутацію за довгий час роботи, не дуже якісну підтримку клієнтів, біржа часто може «гальмувати» і погано працювати.

Вас також можуть зацікавіти російськомовні якісні біржі криптовалюта: Exmo , Livecoin , ХітБТЦ , Bit Flip , КуКоін і Binance , І ознайомитися з рейтингом, в якому описані кращі біржі криптовалюта російською мовою .

Як поповнити рахунок і вивести гроші або криптовалюта з біржі YoBit net (YOбіт Ні)

Як поповнити рахунок і вивести гроші або криптовалюта з біржі YoBit net (YOбіт Ні)

Після входу в свій аккаунт на біржі Ебіт переходимо в верхньому меню у вкладку «Баланс» і на сторінці відобразиться таблиця, в якій буде перелік валют і криптовалюта, доступних на біржі. Для поповнення свого рахунку на біржі навпроти обраної валюти або криптовалюта натискаємо на «+» і в віконці вибираємо спосіб поповнення (для долара і рубля вибираємо платіжну систему або банківську карту і суму поповнення, а для криптовалюта копіюємо згенерований адреса, на який необхідно буде зробити переклад в цій криптовалюта). Після здійснення операції кошти надходять на Ваш рахунок (звичайна валюта за регламентом, а криптовалюта після здійснення переказу і підтвердження мережі даної крипти).

Виведення грошей і криптовалюта з біржі Йобіт проходить таким же чином, як і поповнення, тільки в таблиці навпроти обраної валюти натискаємо «-» і у вікні, вказуємо, скільки хочемо вивести даної валюти або криптовалюта, вибираємо спосіб виведення (для звичайної валюти) або вказуємо номер кріптовалютного гаманця, на який буде виводитися обрана криптовалюта.

На замітку: як і на багатьох інших біржах, на кріптобірже YoBit великі суми краще переводити частинами, щоб в разі будь-якої помилки (введення, заповнення форм, або помилки в роботі біржі) не "застрягли» або взагалі не пропали виведені кошти (то ж стосується і поповнення рахунку).

Як торгувати на біржі YoBit (Юбіт)

Як торгувати на біржі YoBit (Юбіт)

Для покупки і продажу криптовалюта на біржі Юбіт в верхньому меню вибираємо вкладку «Трейд» та на сторінці біржі проводимо всі операції з обміну (купівлі та продажу) криптовалюта.

На цій сторінці біржі в стовпці зліва зверху відображається Ваш актуальний баланс по різним валютам і криптовалюта, а під ним таблиця, в якій можна вибрати, яку криптовалюта збираємося купувати або продавати, при цьому також можна вибрати в парі з чим буде проходити обмін (BTC, ETH, DOGE, Waves, USD, RUR).

У стовпці праворуч відображається зверху онлайн чат біржі (російською мовою), під ним розташована гра DICE (Дайс - вибираємо, яке число випаде і робимо ставку в біткоіни), а нижче посилання на офіційний Твіттер біржі YoBit net.

По центру екрану біржі Ебіт розташований графік (відображається зміна вартості обраної пари криптовалюта або криптовалюта звичайної валюти в реальному часі), під ним розташовані вікна створення заявок на купівлю та продаж криптовалюта, трохи правіше історія угод з обраної парі, а в самому низу склянки ставок на продаж і покупку.

Щоб зробити покупку вибираємо на цій сторінці потрібну пару для обміну, в поле покупки під графіком вказуємо ціну покупки і кількість монет, які хочемо купити і натискаємо кнопку «Купити». Таким же чином відбувається продаж, тільки в сусідньому боксі з назвою «Продаж».

Таким же чином відбувається продаж, тільки в сусідньому боксі з назвою «Продаж»

Відгуки про YoBit net

За довгий час роботи відгуків в мережі про біржі YoBit предостатньо і в цілому вони 50 на 50 позитивні і негативні, так як у даній біржі вистачає не тільки переваг, але і недоліків.

Біржа Йобіт Ні добре підходить для покупки маловідомих криптовалюта, які практично ніде не представлені і мають в певний момент вигідну ціну або їх часто Пампа (швидко ростуть в ціні за короткий проміжок часу), також хорошим плюсом біржі є можливість роботи без верифікації, зручно поповнювати рахунок і виводити гроші в рублях, і доларах на популярні платіжні системи. До додаткових переваг Ебіт можна віднести роботу російською мовою, простий інтерфейс і вигідну партнерську програму.

Серед недоліків можна виділити ненадійність біржі і не дуже хороша репутація в мережі, в пошукових системах можна зустріти багато клонів біржі (шахрайських сайтів, через які помилково можна втратити доступ до аккаунту і всі кошти на ньому). Свої відгуки про біржу YoBit net (Юбіт немає) залишаємо в коментарях до даного огляду і не забуваємо ділитися ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний.


Дополнительная информация

rss
Карта