Біржі криптовалюта: топ найвигідніших пропозицій

 1. Найбільші біржі криптовалюта
 2. Bittrex
 3. Bitfinex
 4. Poloniex
 5. GDAX
 6. Binance
 7. HitBTC
 8. BitHumb
 9. LocalBitcoins
 10. Біржі криптовалюта з обміном на рублі
 11. Exmo
 12. YoBit

Біржі криптовалюта використовуються в трейдингу та інвестуванні в цифрові гроші. Також вони затребувані Майнер, зацікавленими у висновку здобутих токенов в фіат - загальноприйняту валюту. Другий варіант вигідніший стандартних обмінників за рахунок зниженою комісії. Однак оскільки основний функціонал біржі криптовалюта налаштований саме на торгівлю, рейтинг кращих сервісів вибудовується за відповідними критеріями.

Найбільші біржі криптовалюта

Існує чимало бірж для трейдингу криптовалюта. Для вибору відповідного сервісу звертають увагу на такі фактори:

 • репутація - діяльність найбільших торгових майданчиків відстежується аналітичними компаніями та великими інвесторами, побічно на позитивну репутацію біржі криптовалюта вказує і кількість її користувачів;
 • способи введення і виведення коштів - перед початком торгівлі слід проаналізувати можливі шляхи поповнення рахунку, а також альтернативні варіанти вивести гроші;
 • персоніфікація - більшість сервісів для трейдингу вимагає не тільки зазначення персональних даних, а й надання копій документів, що забезпечує певний захист сервісу від шахрайських дій;
 • обмеження діяльності - частина функцій може не надаватися жителям певних держав, в деяких країнах сервіси і зовсім можуть блокуватися для використання;
 • обмінний курс - даний показник може варіюватися, відмінності між біржами криптовалюта складають до 10%;
 • обсяг торгівлі за добу - чим вище ліквідність, тим більше можливостей для трейдингу;
 • вибір пар для трейдингу - чим ширше вибір, тим більше інструментів для отримання вигоди;
 • програмне забезпечення - деякі біржі пропонують завантажити клієнт для трейдингу, слід враховувати ризик шахрайства при роботі з маловідомими сервісами.

Існує чимало сервісів, які представляють короткий огляд і рейтинг кращих бірж криптовалюта. Наприклад, CoinMarketCap пропонує наступну інформацію:

Найбільш успішні сервіси необхідно проаналізувати в окремому порядку.

Bittrex

американська біржа криптовалюта , Заснована в 2014, забезпечує доступ до торгівлі двомастами ФОРКОМ. Дозволяє створювати анонімні акаунти і налаштовувати інтерфейс. Забезпечує допоміжні інструменти для технічного аналізу. Незважаючи на відсутність верифікації забезпечує високу безпеку.

З недоліків виділяють відсутність маржинальної торгівлі, обмеження на поповнення і зняття коштів при анонімному обліковому записі. Комісія складає 0,25% на всі види угод, виконання ордера за криптовалюта може затягуватися до 10 хвилин.

Комісія складає 0,25% на всі види угод, виконання ордера за криптовалюта може затягуватися до 10 хвилин

Bitfinex

Гонконгська біржа криптовалюта , Пред'являє жорсткі вимоги до персоніфікації. Надає доступ до торгівлі 31 парою. Незважаючи на неодноразові кібератаки, продовжує користуватися довірою користувачів.

З позитивних аспектів виділяють:

 • маржинальний торгівлю з плечем х3,3;
 • низьку комісію - 0,1-0,2%;
 • зручний інтерфейс;
 • великий перелік інструментів для технічного аналізу;
 • мобільні додатки для IOS і Android.

З недоліків експерти відзначають складність персоніфікації даних і необхідність надання документів на англійській мові. Також утримується комісія при поповненні або зняття доларів - 0,1% при мінімальних 20 $.

Poloniex

Заснована в 2014 році, є однією з найбільш зручних майданчиків для трейдингу криптовалюта . Підтримка більше 90 пар забезпечує високий добовий обсяг торгівлі. Пропонуються невисокі комісії за трейденіг і виведення коштів - від 0% до 0,25%.

В позитивні властивості включають маржинальний торгівлю з плечем в х2,5, а також надання позик. Зручний інтерфейс, наявність API, інструментів технічного аналізу та інші аспекти роблять дану біржу однією з найбільш затребуваних.

З недоліків виділяють відсутність мобільного застосування, а також повільність в обслуговуванні користувачів. Також даний сервіс не підтримує фіатние валюти, що ускладнює виведення коштів в загальноприйняті гроші.

GDAX

біржа запущена в травні 2016 і вже встигла придбати певну репутацію, зайнявши місце в топі трейдингу за обсягом торгів. Базується в Сан-Франциско і пропонує наступні характеристики:

 • комісія від 0% до 0,25%;
 • низький пінг і зручність навігації;
 • доступ до торгових парам варіюється в залежності від географічного положення;
 • не надаються мобільні додатки;
 • для торгівлі доступні тільки 3 криптовалюта - bitcoin, etherium і litecoin в дев'яти парах.

комісія від 0% до 0,25%;  низький пінг і зручність навігації;  доступ до торгових парам варіюється в залежності від географічного положення;  не надаються мобільні додатки;  для торгівлі доступні тільки 3 криптовалюта - bitcoin, etherium і litecoin в дев'яти парах

Binance

біржа зареєстрована в 2017, пропонує до 70 пар по криптовалюта, проте торгівля з фіатнимі засобами недоступна. Має хорошу добову ліквідність, незважаючи на короткий період існування. Надає мобільний додаток для IOS і Android.

HitBTC

Естонська біржа криптовалюта , Запущена в2014 році. Надає доступ до торгівлі двома десятками валют, включаючи цифрові гроші. Двоступенева система верифікації забезпечує безпеку даних і захист від шахрайства.

Комісія за введення засобів не стягується, поповнення рахунку можливе в доларах і євро. Невелика комісія за виведення коштів в криптовалюта і лімітовані суми для виводу фіата.

Невелика комісія за виведення коштів в криптовалюта і лімітовані суми для виводу фіата

BitHumb

південнокорейський сервіс , Що відрізняється високим обсягом торгівлі і низькою комісією - всього 0,15%. Однак за межами країни користується низькою популярністю через незручне інтерфейсу і майже повною відсутністю англійської мови.

З недоліків виділяють обмежена кількість валютних пар при відсутності зв'язку між криптовалюта - всі транзакції по обміну здійснюються через національну валюту. Також біржа була скомпрометована успішної кібератакою, в результаті якої були втрачені дані 32 тис. Користувачів.

Користувачів

LocalBitcoins

LocalBitcoins - це не біржа в звичайному розумінні. Даний сервіс пропонує торгівлю біткоіни через обмінники. Настроюється пошук дозволяє знаходити ті сервіси, які продають цифрові гроші. Основна перевага - широкий спектр країн, а також вибір валют, в яких здійснюються транзакції. Купівля біткоіни можлива і на російські рублі.

Біржі криптовалюта з обміном на рублі

При роботі з фіатнимі грошима основною парою до криптовалюта на біржах стає долар. Деякі торговельні майданчики розширюють список використовуваних валют - євро, юані, фунти. Для російських користувачів відповідно становлять інтерес російськомовні біржі з торгівлею і виведенням коштів в рублях. З таких сервісів можна виділити дві основні платформи для трейдингу криптовалюта.

Exmo

біржа функціонує з 2001 року і включала в торгівлю криптовалюта в міру зростання попиту на них. Допускається виведення коштів в доларах, євро і рублях, операція займає 5-30 хвилин. Пропонує доступ до 17 парам, збір за угоди становить 0,2%. Комісія за поповнення рахунку:

 • через банк - 1%;
 • Payer - 4%;
 • AdvCash - 4%;
 • Яндекс - 5%;
 • QIWI - 5,9%.

За виведення коштів стягується:

 • Payer і AdvCash - 0%;
 • PerfectMoney - 0,5%;
 • через банк - 1%;
 • WebMoney - 2%.

Payer і AdvCash - 0%;  PerfectMoney - 0,5%;  через банк - 1%;  WebMoney - 2%

YoBit

російськомовна біржа , Підтримує безліч торгових пар. Головна перевага - торгувати криптовалюта можна відразу за рублі. За введення засобів сервіс не бере власної комісії. Пропонується кран з безкоштовними монетами. З недоліків відзначають високий відсоток для виведення коштів і переведення криптовалюта на інші біржі.

З недоліків відзначають високий відсоток для виведення коштів і переведення криптовалюта на інші біржі

Дополнительная информация

rss
Карта