Blitz Brigade завантажити на комп'ютер

 1. Про гру в деталях
 2. Встановлюємо і граємо на комп'ютері

Мережеві шутери від першої особи - це вкрай успішний жанр, який відразу завоював увагу і визнання гравців

Мережеві шутери від першої особи - це вкрай успішний жанр, який відразу завоював увагу і визнання гравців. А якісні командні FPS не тільки обзавелися багатомільйонними полчищами гравців, але і стали кіберспортивного дисциплінами! Головним недоліком подібних проектів є їхня концепція, яка несумісна з мобільними платформами. Але так було до недавнього часу, адже після виходу гри «Blitz Brigade» власники сучасних смартфонів отримали якісний командний шутер з видом від першої особи.


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

style = display: inline-block; width: 336px; height: 280px  data-ad-client = 111-3158720937153219  data-ad-slot = 6358577375>

За своїм стилем, дана гра дуже сильно нагадує відомий «Team Fortress». В першу чергу через стилістики, яка нагадує комікс. Адже оточення, а особливо основні персонажі виконані немов карикатура. Непропорційні частини тіла, дотепні вирази обличчя, а також зброю - все це виглядає дуже самобутньо і забавно. Як і належить будь-якому командному шутеру, в «Blitz Brigade» реалізовано 5 ігрових класів, транспортні засоби, а також набір місій.

Про гру в деталях

Мультіплеер «Blitz Brigade» - це його основа, незважаючи на те, що є присутнім сингловий (соло) режим, який містить більше сотні рівнів. Кожна місія дозволить отримати унікальний досвід, а також детально вивчити вміння і механіку гри, що підвищить майстерність в онлайн-битвах.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

В іграшці є кілька видів транспортних засобів, 100 (сто) видів зброї на будь-який смак, безліч унікальних навичок, голосовий чат і велика кількість якісних карт. Причому останні можуть похвалитися якісною графікою, великою кількістю полігонів на об'єктах, якісними текстурами і освітленням. Режимів в грі також кілька, починаючи від одиночної гри, закінчуючи командним боєм і режимом «перевагу». Розбавляє ігровий процес можливість демонструвати іншим гравцям жести, а також вимовляти унікальні фрази.

Розбавляє ігровий процес можливість демонструвати іншим гравцям жести, а також вимовляти унікальні фрази

«Blitz Brigade» містить в собі безліч плюсів:

 1. Відмінна тривимірна графіка, яка не поступається аналогічним проектам на ПК.
 2. Звукове оточення, яке виконано професійно.
 3. Повноцінний 3D shooter, що містить велику кількість карт, стабільний онлайн, різноманітність зброї, техніки та режимів.
 4. Захоплююча одиночна кампанія.
 5. Гра безкоштовна, а Донат не впливає на ідеальний баланс.
 6. Доступна повноцінна російська версія.
 7. І багато іншого.

Встановлюємо і граємо на комп'ютері

«Blitz Brigade» цікава як в дорозі, так і вдома. Однак розряджати акумулятор, тим самим скорочуючи його термін - не мудре рішення. Тому, після навчання або роботи, іграшкою можна насолодитися на комп'ютері.

Користувачам Windows 8.1 / Windows 10 досить зайти в однойменний магазин і скачати офіційний додаток. Тоді як власники більш раритетних Windows XP і Windows 7 повинні скористатися BlueStacks - емулятором андроїд, який можна завантажити без реєстрації з нашого сайту. Після чого - встановити на комп'ютер і запустити гру.