Блог Каріма Масімова найпопулярніший в Казахстані (дослідження) »Automan.kz

Офіційні блоги міністрів відвідує лише кожен сьомий казахстанец, при цьому більшість з них - жителі Астани. 85% населення Казахстану або не користуються офіційними блогами, або не знають про їх існування. Про це свідчать результати червневого соцдослідження Інституту політичних рішень (ІПР), проведеного в великих містах Казахстану.

«Найбільш відвідуваний користувачами - офіційний блог прем'єр-міністра К. Масімова. Він популярний у 49,2 респондентів. На другому місці у тих, хто відвідує ресурси e-gov, - блог міністра освіти і науки Б. Жумагулова (26,2%), а третій за відвідуваністю - блог міністра охорони здоров'я С. Каїрбекова (20,4%). У меншій мірі казахстанцями затребувані (за спаданням від 19,2% до 9,9%): Мінпраці та соцзахисту, МВС, Мінюстиції, Податковий комітет, Агентство РК у справах будівництва і МНС », - повідомляють соціологи ІПР.

Соцопитування було проведено серед 2302 чоловік в 14-ти обласних центрах, Астані та Алмати в першій половині червня 2011 року.

Соцопитування було проведено серед 2302 чоловік в 14-ти обласних центрах, Астані та Алмати в першій половині червня 2011 року


джерело: today.kz


джерело:

Дополнительная информация

rss
Карта