Blog - 6 пунктів для розгляду перед покупкою Вашого нового телевізора преміум-класу

Весняний сезон не за горами, і багато покупців будуть розміщувати телевізор преміум-класу в верхній частині свого списку побажань. Коли справа доходить до покупки нового телевізора, покупці традиційно фокусуються на двох ключових моментах: наскільки він великий і скільки він коштує. Однак в наші дні ми спостерігаємо зростаючий попит на телевізори з високою якістю UHD, оскільки користувачі краще розуміють особливості, які дійсно мають значення, коли справа доходить до збільшення занурення.

Маючи це на увазі, ось докладний опис функцій, які потрібно розглянути перед покупкою наступного телевізора.

1. Обсяг кольору

Обсяг кольору

Що це таке: стандарт для оцінки здатності телевізора відображати точні кольори на всіх рівнях яскравості. Чим вище колірної обсяг, тим краще телевізор буде висловлювати яскраві, точні кольору.

Чому це важливо: виробники в жорсткій конкурентній телевізійної індустрії постійно вивчають способи забезпечення чудової якості зображення. Вимірювання колірного обсягу з'явилося Які спосіб оцінити здатність UHD (або 4K) телевізора виробляти вражаючі враження від перегляду, фокусуючись на тому, Які телевізор працює в різних умовах освітлення. Колірна насиченість має значення, тому що, якщо зображене зображення перевищує пікову яскравість телевізора, воно може виглядати розмитим або блідим, а якість перегляду погіршується.

Які інноваційні рішення розробив Samsung: телевізори QLED від Samsung, які мають максимальну яскравість від 1500 до 2000 ніт, є першими дисплеями, які досягають 100-відсоткового колірного обсягу. Це означає, що в типових середовищах перегляду телевізори створюють більш яскраві і більш глибокі кольори, які дозволяють відображати контент таким чином, який були призначені виробниками. Крім того, технологія покриття екрану QLED TV зменшує відображення на 98,5 відсотка, забезпечуючи більш комфортне сприйняття навіть при сильному сонячному світлі або освітленні.

2. HDR

Що це таке: технологія HDR або «високий динамічний діапазон» додає більше квітів, яскравості і контрасту до вмісту, що відображається на стандартному HD або UHD телевізорі.

Чому це має значення: HDR був представлений для забезпечення більш білих, чорних чорних і квітів, які більш деталізовані і відповідають дійсності. Різниця між HDR і попереднім стандартом SDR (стандартним динамічним діапазоном) - це ніч і день, оскільки HDR дозволяє деталі, які можуть бути втрачені в тінях або відблисках, коли вони зображені на SDR TV, дійсно виділяються.

Які інноваційні рішення розробив Samsung: телевізори QLED поставляються з підтримкою нового відкритого стандарту для HDR-відео, HDR10 +. HDR10 + додає більш динамічний діапазон (відношення світла і темряви) до зображень, щоб забезпечити більший контраст і більш яскраві кольори, а також дозволяє збільшувати зображення на основі сцени за сценою. Результати представляють собою реалістичні візуальні ефекти, які відображають контент точно так, Які це припускав виробник.

3. Частота оновлення

Частота оновлення

Що це таке: частота оновлення ТВ, виражена в герцах (Гц), - це кількість разів, коли зображення на екрані оновлюється в секунду. Чим вище герц, тим більше гладка картина.

Чому це має значення: стандартна частота оновлення для телевізорів сьогодні становить 60 Гц, або 60 раз в секунду, з частотою 120 Гц і 144 Гц, що означає більш високий кінець спектру. Телевізори з високою частотою оновлення зазвичай забезпечують більш безшовні візуальні ефекти з мінімальним розмиттям руху, створюючи більш захоплюючі враження від перегляду. Якщо ви геймер або ви дивитеся багато швидких бойовиків, телевізор з високою частотою оновлення може бути саме тим, що вам потрібно, щоб перевести свій досвід на наступний рівень.

Які інноваційні рішення розробив Samsung: на додаток до широкого спектру можливостей для оптимізації гри, включаючи короткий вхідний відставання (20 мілісекунд), три типи телевізорів QLED з моделями Q7, Q8 і Q9 мають частоту оновлення 120 Гц, яка забезпечує безшовну і візуальні ефекти в грі .

4. HDMI і з'єднання

Що таке HDMI: HDMI, скорочений для «мультимедійного інтерфейсу високої чіткості», є галузевим стандартним повністю цифровим інтерфейсом, який передає візуальні і звукові дані між пристроями, такими Які телевізори, потокові медіа та програвачі Blu-ray, ігрові консолі та багато іншого.

Чому це важливо: Високоякісні кабелі HDMI зазвичай підтримують більш високі швидкості передачі даних (виміряні в гигабайтах в секунду), забезпечуючи більшу пропускну здатність, щоб насолоджуватися 4-кратним UHD і HDR-контентом. Спосіб, яким телевізор обробляє свій HDMI і інші сполуки, може безпосередньо впливати на його налаштування і легкість, з якою пристрій інтегрується в живу середу.

Які інноваційні рішення розробив Samsung: всі телевізори QLED оптимізовані для доставки 4-мегабайтного UHD-контенту завдяки підтримці HDMI 2.0. HDMI 2.0 дозволяє збільшити частоту кадрів і максимальну пропускну здатність (до 18 Гбіт / с), а також забезпечити візуальні зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяють передавати відео 4K з частотою 60 Гц з 32 аудіоканалів (від восьми).

На додаток до HDMI 2.0, телевізори QLED мають практично невидимий оптичний кабель, який легко підключається до зовнішніх пристроїв через HDMI, USB 3.0 і коаксіальний порт з корпусом One Connect. Результатом є установка телевізора, яка не містить брудних проводів і дійсно призначена для життя.

5. Інтелектуальне телебачення

Що це таке: «розумне» телебачення здатне підключатися до Інтернету, щоб користувачі могли передавати відеоконтент, переглядати веб-сторінки і запускати сумісної програми.

Чому це важливо: потокові покази і фільми через передові (OTT) сервіси, такі як Netflix, швидко стали новим нормальним, все більше і більше людей насолоджуються широким спектром динамічних розваг через зручні програми. Розумні телевізори зазвичай включають підтримку цих послуг, пропонуючи користувачам більше свободи насолоджуватися своїм улюбленим контентом.

Які інноваційні рішення розробив розробив Samsung: оснастив телевізори QLED безліччю інтелектуальних додатків, сервісів і функцій, які дозволяють легко насолоджуватися високоякісним вмістом UHD і HDR. Особливо зручні функції включають додаток TV PLUS, яке акуратно організує контент на вимогу в інтерфейсі, який відображає меню каналів традиційних постачальників кабельних або ТВ-каналів, і One Remote, який дозволяє керувати вашим інтелектуальним телевізором та іншими підключеними пристроями через єдиний інтуїтивний контроль

6. Довговічність

Довговічність

Те, що ви очікуєте: Телевізор не буде тривати вічно, але в ці дні вам зазвичай потрібно чекати від 7 до 10 років надійного обслуговування з вашого нового телевізора. Очікуваний термін служби для преміального телевізора може бути ще більш тривалим.

Які інноваційні рішення розробив Samsung: Є багато факторів, які можуть в кінцевому підсумку виявитися шкідливими для довголіття телевізора, і опік може бути головним серед них. Burn-in - це форма постійного ушкодження, викликана тим, що статичне зображення на екрані тривалий час. Хоча утримання зображення відноситься до будь-якого зображення, яке тимчасово залишається на екрані, вигоряння триває постійно, що серйозно впливає на тривалість життя телевізора.

Телевізори QLED від Samsung сертифіковані, щоб бути млявими, завдяки використанню неорганічних квантових точок. Фактично, кожен з них підкріплюється 10-річною гарантією від опіку * - гарантією якості, яка недавно розширилася на світові ринки, і демонструє прихильність Samsung забезпечення чудовою продуктивності за допомогою своїх телевізорів преміум-класу.

Ознайомитися з модельним рядом бренду Samsung можна перейти за посиланням

Дополнительная информация

rss
Карта