Блогери: історія успіху. LiveJournal

Цікава штука життя. Ми ось часом начебто скромні і боязкі, а як припре, так гори готові згорнути і до президента достукатися. Я, звичайно, до президента не пішла (поки що!), Але Ігоря Бігдана (aka ibigdan ) Про заробітки в ЖЖ пораспрашівать ...

Привіт, Ігоре! Назвіться, будь ласка, і розкажіть трохи про себе: з чого все починалося, як потрапили в блогосферу, як прийшли до думки, що блог може приносити реальний дохід?
Мене звуть Ігор Бігдан, я живу в центрі України, м.Кременчук. Можливо тому за мною закріпилася слава сільського блогера Привіт, Ігоре

У блогосферу я потрапив випадково, 5 років назад. Блог завів для збирання в ньому все, що мені сподобалося в інтернеті, подібним «хобі» я страждаю вже років 20, так що блог став всього лише новою формою.

Протягом 3,5 років блог продовжував залишатися хобі, а працювати я продовжував за основним фахом (я програміст). Однак 15 років написання бухгалтерських програм наб'ють оскому у кого завгодно, і одного разу я вирішив поміняти хобі і роботу місцями - вже понад рік блог це моя робота, а програмування - хобі.

Чому Ваш вибір припав на блоги LiveJournal Чому Ваш вибір припав на блоги LiveJournal? Як складаються Ваші стосунки з адміністрацією сервісу і чи не заважають вони Вам в бізнесі?
Вибору ніякого не було, все сталося випадково. Відносин з адміністрацією у мене ніяких немає, за винятком угоди про політичну рекламу, яке я підписував. Вони мені ніяк не заважають, можливо тому я ніяк не організую автономний блог

Чого варто побоюватися молодим блогерам, які хочуть отримувати прибуток з блогу в ЖЖ?
Того ж, що і в будь-якому іншому справі - остерігайтеся непорядних людей і нелюбимої роботи.

Чи є у Вас блоги на інших майданчиках? Чи використовуєте Ви їх для просування основного або вони самі по собі? А може вони теж приносять Вам дохід?
Ні. Ні. Ні.
У мене є кілька трансляцій мого ЖЖшного блогу в твіттер, Лі.ру, ядекс.дневнікі і ще кудись. Це просто дзеркала, створені для зручності читачів, більше ніякої функції вони не несуть.

Я чула, Вас показували по TV. Чи стала для Вас несподіванкою слава, яка прийшла до Вас або Ви очікували чогось подібного?
Не стала несподіванкою, хоча я спочатку не планував подібний «вихід в оффлайн». Просто в певний момент стало зрозуміло, що так буде. Прийняв як даність і особливо з цього приводу не заморочуюся.

Які блага, крім грошей, приносить Вам блог?
Нові враження. В останні півроку я активно розробляю тему «враження в обмін на піар» - це поїздки, пригоди тощо. Радощі життя. В результаті я отримую нові враження і матеріал для блогу, а компанія-організатор отримує піар. Взаємовигідний бартер.

Що для Вас блогінг? Могли б Ви відмовитися зараз від ведення блогу?
Так, запросто. Я б краще читав інших Що для Вас блогінг
Поки я не зумів нормально організувати свою роботу і блогінг забирає у мене по 12-14 годин на добу. Але я найближчим часом оптимізує цей процес.

Яку пораду Ви хотіли б почути на зорі розвитку свого блогу?
Ніякого. Блог - це завжди відображення особистості автора, а чужі поради - це чужа особистість.

comments powered by HyperComments

Назвіться, будь ласка, і розкажіть трохи про себе: з чого все починалося, як потрапили в блогосферу, як прийшли до думки, що блог може приносити реальний дохід?
Чому Ваш вибір припав на блоги LiveJournal?
Як складаються Ваші стосунки з адміністрацією сервісу і чи не заважають вони Вам в бізнесі?
Чи є у Вас блоги на інших майданчиках?
Чи використовуєте Ви їх для просування основного або вони самі по собі?
А може вони теж приносять Вам дохід?
Чи стала для Вас несподіванкою слава, яка прийшла до Вас або Ви очікували чогось подібного?
Які блага, крім грошей, приносить Вам блог?
Що для Вас блогінг?
Могли б Ви відмовитися зараз від ведення блогу?