Блогери образили новий фільм Міхалкова «Стомлені сонцем-2»

Микита Михалков подає до суду на блогерів, що піддав глузуванням його новий фільм «Стомлені сонцем-2» Микита Михалков подає до суду на блогерів, що піддав глузуванням його новий фільм «Стомлені сонцем-2». Напередодні кінопрем'єри в інтернеті вибухнула бурхлива дискусія з приводу "манії величі", якій, на думку певної частини інтернет-спільноти, страждає Микита Сергійович. Про це пише lifenews.ru .

Місяць залишився до прем'єри продовження оскароносного фільму «Стомлені сонцем», а навколо кінокартини вже киплять неабиякі пристрасті. Молоде покоління, яке звикло сприймати режисера Микиту Михалкова як людини, яка занадто багато уваги приділяє своїй власній персоні, не змогли залишити без уваги появу його чергового кінотворів. Буквально через кілька годин після того, як глядачам була представлена афіша «Стомлених сонцем-2», в блозі Артемія Лебедєва з'явилося близько двохсот варіантів плаката, на якому зображений Микита Сергійович з автоматом - так званих "фотожаб". Місяць залишився до прем'єри продовження оскароносного фільму «Стомлені сонцем», а навколо кінокартини вже киплять неабиякі пристрасті

- Я поки не бачив цих картинок, - розповів Life News 34-річний син кінометра Артем Михалков, який з недавніх пір веде на СТС передачу, присвячену всесвітньої мережі. - Але знаючи фантазію інтернетчиків, можу собі уявити, наскільки далеко вони можуть зайти.

Лейтмотивом знущань стала бурхливо обговорюване в середовищі блогерів підвищена зарозумілість голови спілки кінематографістів. Його користувачі не тільки внесли зміни в назву кінострічки, н і поставили на місце Михалкова Миколи Баскова, Микиту Джигурду і навіть Адольфа Гітлера.

- Папа глибоко обурений тим, що діється навколо ще невишедшей картини, - розповіла Life News дочка Микити Сергійовича, Надя Михалкова. - Я не думаю, що він зазнає такого і буде розбиратися з цими «вістряками» в судовому порядку.

Дополнительная информация

rss
Карта