Блогери з блогерами | Fashion-блог Лусіне Аянян з Естонії

Світ врятують краса і гармонія, і це стосується не тільки жіночої, але й чоловічої половини населення Світ врятують краса і гармонія, і це стосується не тільки жіночої, але й чоловічої половини населення. Чому в Естонії за консультацією по стилю звертається більше чоловіків, ніж жінок? Чи можна назвати Таллінн і Єреван модними столицями? Що буде в тренді восени 2014 роки? Модний розмова fashion -блоггера Лусіне Аянян з Естонії та Владислав и Березкіній з Польщі в рубриці «Блоггер з блогерів».

Фото з архіву Lucine's blog

- Fashion -блог - це захоплення чи робота? Лусіне: За професією я працюю в сфері реклами і маркетингу. Більш ніж 4 роки тому я стала активно читати закордонні блоги, що згодом і призвело до створення свого власного. Тема моди була вибрана не випадково - я завжди активно цікавилася модною індустрією, а в студентські роки вдалося попрацювати з лініями прет-а-порте. Консультуючи людей, я зрозуміла, що мені є, чим з ними поділитися. Думаю, це і стало відправною точкою. Зараз можу з упевненістю сказати, що ведення блогу - це захоплення, яке переросло в спосіб життя, який я ні в якому разі не хотіла б міняти.

- Наскільки навички фахівця з реклами та маркетингу допомагають вести блог? Лусіне: Я працюю багато років в рекламі, досліджую різні ринки і поведінка людей - і все це допомагає мені вести блог. Якщо зі мною зв'язуються представники брендів з пропозицією про співпрацю, і мені воно здається цікавим, то в блозі може з'явитися свого роду реклама ( «product placement») - це публікація в стилі стритстайла, невелика стаття, конкурс або рецензія. Але щоб не обманювати своїх читачів, я завжди намагаюся писати чесно.

- Який процес тебе захоплює більше: створення власних луків або ж написання аналітичних статей? Лусіне: Створення луків у мене не займає багато часу і входить в мою повсякденне життя. Якщо говорити об'єктивно, нічого "надприродного" я не знаходжу в своїх образах, адже багато «наряди» відображені по дорозі на будь-яку зустріч, свято, шопінг або навіть роботу. Десяти хвилин вистачає, щоб зробити пару кадрів для блогу. А ось аналітичні статті мене захоплюють хоча б тому, що поки я пишу, отримую масу нової інформації. Час, витрачений на створення статей, проходить більш продуктивно.

- З чим пов'язана велика кількість статей про бренд H & M в твоєму блозі? Співробітничаєш з ним? Лусіне: В минулому році шведський бренд Н & M вперше відкрив свої двері в нашому місті Таллінні, проводилася масштабна промо-акція по всьому місту. Блогери часто беруть участь в такого роду рекламних кампаніях до відкриття самого магазину. Ось і мені вдалося приміряти на себе капсульну колекцію, яка була представлена на показі в Парижі. До того ж, H & M є одним з моїх улюблених брендів з мас-маркету: він дозволяє виглядати стильно за зовсім невеликі гроші.

До того ж, H & M є одним з моїх улюблених брендів з мас-маркету: він дозволяє виглядати стильно за зовсім невеликі гроші

- Кілька разів ти згадувала в своїх постах, що до тебе за консультацією по стилю звертається більше чоловіків, ніж жінок. Тебе це ніколи не дивувало?
Лусіне: Дивуватися тут нічому - вся справа в тому, що Таллінн - місто маленьке. Люди, спілкуючись між собою, діляться останніми новинами і враженнями. За допомогою звертаються люди різного віку - від молодих хлопців до зрілих чоловіків. І всім хочеться одного - виглядати стильно, модно і привабливо. До того ж, працювати з чоловіками набагато цікавіше - якщо жінка більше схильна до емоційних коливань і імпульсивних дій під час шопінгу, то у чоловіків все ділиться на «подобається / не подобається». Спілкуючись з ними під час консультації, я швидко можу визначити видимі і невидимі проблеми, з якими їм доводиться стикатися при підборі свого гардероба. У цьому мені знову допомагає мій минулий досвід роботи з чоловічими брендами.

У цьому мені знову допомагає мій минулий досвід роботи з чоловічими брендами

- Саме це і підштовхнуло тебе на створення бренду AlbertStr ö m - проекту з пошиття індивідуальних чоловічих сорочок? Лусіне: Чоловікам набагато складніше стежити за своїм зовнішнім виглядом: в пріоритетах у них стоять куди більш для них значимі речі. Жінка завжди зможе придумати прийом з сукнею не свого розміру або туфлями, які тиснуть. Треба ще враховувати той факт, що у всіх різне статура, і буває складно потрапити під той самий «стандарт», за якими зараз шиється одяг. Albert Ström - це віртуальне ательє, яке заощаджує час і кошти, витрачені на довгі пошуки чогось підходящого. А такий онлайн конструктор дозволяє отримати ідеальну модель сорочки за індивідуальними мірками не виходячи з дому. Сайт пропонує два варіанти: перший можна вибрати серед уже продуманих дизайнів сорочок, другий - створити свою сорочку з нуля, експериментуючи з різними тканинами, комірами, манжетами, контрастами.

- За останній рік в твоєму блозі було викладено досить багато, як ти сама висловилася, «вагітних луків». Ніколи не хотілося створити лінію одягу для майбутніх мам? Лусіне: Блог - це спосіб життя, тому навіть моє «особливе» положення не завадило продовжувати публікації луків. З проблемами вагітних я раніше не стикалася і навіть не припускала, що такі є. На мій превеликий подив і жаль, магазини пропонують майбутнім мамам всілякі балахонисті наряди в темній колірній гамі. На мій погляд, вагітна дівчина повинна виглядати не менш привабливо і стильно. Звичайно, в голові було безліч ідей, і по створенню колекції в тому числі. Але 9 місяців так швидко проходять, що потім уже замислюєшся, як модно виглядати вже "новоспеченої" матусі зі своєю дитиною.

- Таллінн - це модний місто? Лусіне: Поняття моди у всіх різний. Але можу з упевненістю сказати, що у жителів Таллінна є свій неповторний стиль. Естонці дуже люблять неординарні вінтажні речі, тяжіють до скандинавського мінімалізму і приділяють велику увагу екологічної моді.

- А Єреван? Лусіне: На жаль, не так часто виходить приїжджати в рідне місто, тому доводиться спостерігати за модою в Єревані з боку. Можу відзначити велику кількість красивих доглянутих дівчат, які примудряються виглядати на відмінно цілодобово. Та й модні тенденції зараз адаптуються там куди швидше, ніж пару років назад.

- До речі, чи є у тебе фаворити серед вірменських дизайнерів? Лусіне: Дуже подобається конструктивізм і в той же час, легкість кожної моделі Вардуі Назарян. Також відзначу Олександра Арутюнова - він створює дуже яскраві і лаконічні образи. Ну а Ваган Хачатурян своєї тонкої ручної роботою скоро і зовсім наблизиться до майстрів кутюр!

- Які 3 тренда потраплять під категорію «must have» восени 2014 роки? Лусіне: Спостерігаючи за осінньо-зимовими показами, я відзначила для себе кілька трендових речей: плаття-светр з грубої в'язки, жакети і сукні в стилі 60-их і спортивне взуття.

Лусіне: Спостерігаючи за осінньо-зимовими показами, я відзначила для себе кілька трендових речей: плаття-светр з грубої в'язки, жакети і сукні в стилі 60-их і спортивне взуття

Читайте також

Чому в Естонії за консультацією по стилю звертається більше чоловіків, ніж жінок?
Чи можна назвати Таллінн і Єреван модними столицями?
Що буде в тренді восени 2014 роки?
Наскільки навички фахівця з реклами та маркетингу допомагають вести блог?
Який процес тебе захоплює більше: створення власних луків або ж написання аналітичних статей?
З чим пов'язана велика кількість статей про бренд H & M в твоєму блозі?
Співробітничаєш з ним?
Тебе це ніколи не дивувало?
Ніколи не хотілося створити лінію одягу для майбутніх мам?
Таллінн - це модний місто?

Дополнительная информация

rss
Карта