Блоги - один з ефективних засобів для просування сайту

Блоги вже давно стали одним з найпопулярніших способів спілкування Блоги вже давно стали одним з найпопулярніших способів спілкування. І якщо раніше вони використовувалися як особисті щоденники, то тепер вони переросли цей рівень і за обсягом аудиторії багато з них можуть конкурувати нарівні з провідними ЗМІ. Тому seo оптимізація сайту за допомогою блогів давно стала звичайною практикою. Використовуючи блоги, ви можете наповнити кількість посилань корисними вхідними засланнями і підняти ваш PageRank (PR).

Просування сайту від компанії Aweb за допомогою блогів має певні переваги в порівнянні з іншими способами оптимізації.

В сайтах посилання для розкрутки проекту виглядають абсолютно природно. Часто вони органічно вписуються в текст повідомлення і навіть в тематику всього блогу. Тому пошукова система визначить ваше посилання як якісну, а це ідеально, коли вам потрібна пошукова оптимізація (більш детально на http://aweb.ua/poiskovaja-optimizacija-sajta ). Є сенс розміщувати посилання в розкручених блогах, так як у них зазвичай велика кількість постійних читачів. Як правило, вони дуже лояльні до інформації, яку надає автор, тому по посиланню з проекту дійсно перейдуть потенційні клієнти.

Автор часто оновлює блог, додаючи унікальний контент, так що пошукові роботи знаходяться там постійно. Тому швидка індексація - це ще одна незаперечна перевага розкрутки сайту в блогах.

Для того, щоб розмістити посилання на тематичних і популярних блогах, можна або особисто запропонувати це авторам щоденників, або звернутися на спеціальні біржі. Перший варіант зручний тоді, коли ваш проект вузькоспеціалізований, ви вже вибрали цікавих авторів і збираєтеся розмістити своє посилання в 5-10 блогах. Але якщо вам потрібна всеохоплююча реклама, то краще використовувати блогові біржі. Там завжди є великий вибір блогів, які автори пропонують для публікації.

Seo оптимізація проекту (більше інформації по посиланню http://aweb.ua/complex-seo ) За допомогою біржових сайтів, як правило, надійна, так як біржі застосовують спеціальну систему страхування розміщення. Так що ви можете не переживати, що після переказу грошей блогер просто видалить ваше посилання.

Визначившись, який сайт підійде для оптимізації вашого сайту, вам потрібно вибрати варіант розміщення посилання. Ви можете помістити посилання в тексті, який буде написаний спеціально для неї. А якщо автор постійно пише про одне й те ж, наприклад, про кулінарію, і тема відповідає вашому проекту, то можна просто запропонувати вставити посилання в новий пост.

Огляд сайту, написаний від імені автора проекту, буде ідеальним варіантом. Ви можете використовувати ваш власний контент, але щоб читачі зацікавилися текстом, він повинен відповідати авторському стилю. Тому можна запропонувати блогеру написати такий огляд.

Дополнительная информация

rss
Карта