Бомж накопичив на квартиру

Київський бомж купив квартиру "Київський бомж купив квартиру. Вітаємо! "- з такою назвою з'явився днями на форумі SearchEngines.
- один з активістів руху бомжів, заснованому в березні минулого року. Рух бомжів поставило собі за мету за 10 місяців заробити собі на квартиру. Початок був покладений молодою людиною з Москви Олександром, який назвав себе. Він перетворив свій блог в реаліті-шоу, публічно пообіцявши на його сторінках заробити за 10 місяців суму, достатню для придбання квартири в Москві.
Другим активістом руху став Київський бомж. Він почав вести свій щоденник у вересні 2006 року. Його блог - клон щоденника Московського Бомжа. Заробляє на AdSense, патрнерскіх програмах, просуванні сайтів, інформаційному консалтингу. Два місяці тому в своєму блозі про покупку квартири: "Уже завдаток вніс - це плюс - в договорі купівлі-продажу буде сума менше. Квартира проблемна - це мінус. Однушка на Оболоні (район Києва), панелька, останні 10 років не ремонтувалася. "Після цього повідомлення, автор пропав майже на два місяці.
Тільки напередодні з'явилося від нього: "На цій - наступного тижня квартира буде моя на 100%. Кредит беру по-хитрому. До кінця року викуплю на 100% і буду ще в плюсі. У 10 місяців вважаю, що вклався. "
Поки це перший випадок купівлі квартири. Як наголошується на форумі SE, квартира в Києві, тим більше на околиці, за ціною не можна порівняти з квартирою в Москві. Поки в активі Московського бомжа $ 32000.
За останні кілька місяців рух бомжів отримало велику популярність. У березні SEONEWS писав тільки про чотирьох послідовників Московського бомжа. Зараз вже відомо 34 людини. Серед них є і дівчата, і неповнолітні.
Одночасно з цим компанії і Університету Техасу, в якому зазначається, що монетизація блогосфери може стати серйозною статтею доходу. Аналітики компанії підрахували заробітки ресурсів, включених в рейтинг Technorati Rank. З'ясувалося, що 50 тис. Блогів принесли своїм власникам в 2006 р $ 500 млн. У дослідженні підкреслюється, що його автори взяли за основу той факт, що для блогів існує три основних джерела доходу - реклама, вірусний маркетинг і пожертвування.