«Чарівні солодощі»: огляд гри в жанрі «три в ряд» від Disney

Мобільні ігри в жанрі «три в ряд», мабуть, ніколи не вийдуть з моди. Незважаючи на простий формат, в App Store регулярно з'являються схожі один на одного тайтли від іменитих розробників. Компанія Disney теж вирішила не залишатися осторонь і випустила власне бачення звичної головоломки.

На перший погляд, гра «Чарівні солодощі» може здатися типовим представником популярного нині пазла «три в ряд». Але перш ніж робити висновки, прочитайте цю статтю, а краще - спробуйте самі.

Кожен виробник ігор прагне зробити своє дітище максимально несхожим на продукцію конкурентів. Зрозуміло, оригінальна подача і хитромудрий сюжет - це те, що приваблює користувача. Незважаючи на тривіальний ігровий процес, «Чарівні солодощі» допоможуть вам опинитися в настільки бажаному багатьма Діснейленді.

Мета гравця досить проста - вам належить виступити в ролі кухаря і, відвідавши десятки ресторанів, нагодувати їх відвідувачів. Всі дії відбуваються у вигляді згаданого вище принципу гри «три в ряд», коли жестами необхідно з'єднати три і більше однакових об'єкта.

Встановивши гру на своє iOS-пристрій і запустивши її, вам буде запропоновано сфотографуватися. Це необхідно для створення абсолютно унікального персонажа з вашим обличчям. Правда, цілком можна обійтися і без цього, вибравши будь-якого з доступних героїв. Крім того, почати ігровий процес можна в одному з трьох Діснейлендів, будь то парк розваг в Каліфорнії, Флориді або Парижі.

Гра гранично дружелюбна до новачків і допоможе вам розібратися в і без того нехитрій механіці ненав'язливими підказками, спливаючими на екрані. Спробувавши вирішити проблему одним завдання, переходите до наступного і так до тих пір, поки не стане по-справжньому складно. На початку раунду вам надходить «замовлення» на певну страву, яке необхідно приготувати, об'єднуючи інгредієнти.

Весь процес побудований на форматі приготування окремих страв шляхом з'єднання різних комбінацій. Деякі з них можуть виявитися дуже дієвими. Чим більше елементів ви зберете, тим більше очок буде зароблено. Бережіться попкорну!

Як і в будь-якій грі жанру «три в ряд», що розповсюджується по Freemium-моделі, початок буде здаватися до смішного простим, але щоб пройти далі - доведеться напружитися. Будьте уважні, кожен непродуманий хід може виявитися програшним. Що очікувано, до 20 ходу гра повільно, але вірно починає викачувати з вас гроші. Далеко не все можна домогтися своїми силами. Але «перемога» принесе вам заслужену нагороду у вигляді жетонів, які можна витратити на різного роду прикрашення для вашого героя і відкриття нових рівнів. Своїми результатами ви можете поділитися з друзями шляхом синхронізації ігрового процесу з Facebook.

Що цікаво, гра може похвалитися деякими нетиповими особливостями. Так ,, з'єднувати об'єкти можна не тільки прямо і по діагоналі, але і зигзагоподібними свайпамі. різного роду кухонні пристосування зроблять "процес готування" більш цікавим. Наприклад, віночком для збовтування можна перемішати об'єкти в іншому порядку. Молотком для відбивних можна з силою «вдарити» по продуктам і вони вибухнуть, принісши вам додаткові очки.

На всьому протязі гри вас будуть супроводжувати знайомі герої з мультиплікаційного світу Уолта Діснея і Pixar. Ваш погляд будуть тішити Аріель і Мінні Маус. А Базз Лайтер і Вуді - підштовхувати до героїчних звершень.

А Базз Лайтер і Вуді - підштовхувати до героїчних звершень

Різноманітність блюд, що також гідно похвали. Ви зіграєте роль кондитера найзнаменитіших ресторанів, гідних зірок Мішлен. Створюйте різного роду хіти від фірмових пончиків з Діснейленду до морозива від Міккі Мауса.

Не можна сказати, що гра «Чарівні солодощі» є кращим представником жанру. Безумовно, вона має низку цікавих особливостей, які привернуть користувачів. Але разом з тим деяка посередність сюжету краде первісну захопленість. До того ж, всюдисуща проблема горезвісного Freemium пристойно псує враження. Мабуть, грі не завадила б опрацювання сценарію і, можливо, професійна озвучка персонажів. Ну і, звичайно, всюдисущий in-app не робить її грою з розряду «мастхев».

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті «Чарівні солодощі»: огляд гри в жанрі «три в ряд» від Disney