CDMA UA пропонує безлімітний 3G-інтернет за 7 гривень на день

Українським користувачам доступний ще один варіант безлімітного підключення до мобільного інтернету. Свій тарифний план «Безлімітний день» сьогодні представив оператор CDMA UA.

Свій тарифний план «Безлімітний день» сьогодні представив оператор CDMA UA

За умовами тарифу «Безлімітний день» користувачеві пропонується необмежений обсяг трафіку впродовж доби за фіксовану плату - 7 гривень в день. Тариф не містить обмежень по швидкості інтернет-доступу. Послуга надається в рамках технології EV-DO, яка дозволяє теоретично досягти швидкості 3,1 Мбіт / с. Оператор запевняє, що реальної швидкості цілком достатньо, щоб повноцінно використовувати мобільний інтернет для перегляду веб-сайтів, онлайнового відео та ігор, а також для спілкування по Skype, завантаження музики та фільмів.

Передбачається, що тарифний план підійде, як для приватних абонентів, так і для корпоративного сектора в якості резервного інтернету.

Підключитися до тарифу «Безлімітний день» можна, як на основі контрактного підключення з можливістю придбати 3G-модем зі знижкою, так і без контракту (з модемом в комплекті) за ціною 349 грн.

Нагадаємо, що схожі тарифні плани в Україні пропонують оператори Freshtel (Тариф «Fresh-5»: 5 гривень на добу, швидкість до 1 Мбіт / с, покриття в Києві), « інтертелеком »(Тариф« Вільний доступ »: 5 грн на добу, обмеження 1000 Мб) і МТС (МТС Коннект «Безлімітний без контракту», 8 грн на добу).