Черв'ячок, "Мегафон", сота, нова аська, мультер, coffee break, колода карт

Всім привіт Всім привіт. Під час свят спостерігав цікаву картину - ну, в плані всяких побутових замальовок ... Розповідаю все по порядку. Вирішив я в один прекрасний день створити генеральне прибирання на вінчестері - в тому сенсі, що поміняти два старих жорстких диска свого комп'ютера на один новий. А заодно Windows XP і всі програми під неї перевстановити, щоб почати життя, так би мовити, з чистого аркуша. Подумайте - зроблено. Поставив новий незайманий гвинт (Seagate Barracuda 380011A), розбив по розділах, відформатував, став встановлювати операційну систему - Windows XP Professional. Ліцензійну, зауважте, операційну систему - з коробочки. Встала як штик. Запустилася. Підключив Інтернет по локальній мережі і тільки було зібрався почати качати оновлення (а куди ж без них?), Як обидва-на - перед очима з'являється повідомлення про збій в одній із системних служб, і йдеться про те, що комп'ютер протягом 30 секунд буде перезавантажений. "Щось мені це нагадує", - подумав я, але оскільки вінчестер був незайманий і тільки що відформатований, а система ставилася ні з якогось піратського диска, а з самого що ні на є ліцензійного, я подумав, що це просто якийсь -то випадковий збій, тому просто перезавантажився і став далі займатися установкою програм і оновлень.

Через кілька хвилин знову з'явилося повідомлення про перезавантаження, і система знову рестартанула Через кілька хвилин знову з'явилося повідомлення про перезавантаження, і система знову рестартанула. Гострий приступ дежавю змусив кинутися терміново перечитувати свої ж огляди і ... ось воно ! вірус W32.Blaster.Worm ! Та сама тварюка, яка заповзає на комп'ютер з Інтернету, користуючись однією зі знайдених проломів в системі, після чого періодично викликає перезавантаження, яку ніяк не скасує штатними засобами (просунуті користувачі, втім, застосовують команду shutdown / a, і тоді перезавантаження не відбувається).

Вийшла кумедна ситуація. Щоб позбутися від хробака, треба поставити деякі програми і терміново скачати оновлення, щоб черв'як більше в цю дірку не довбати. Однак ставити нічого не встигаю, тому що через пару-трійку хвилин з'являється повідомлення про перезавантаження, і ми з ним намагаємося бігати наввипередки - встигну поставити або не встигну.

Після цієї дитячої забави довелося діяти по науці. Спочатку врубав файрвол на інтернет-з'єднання (власне, це потрібно було зробити з самого початку, тоді нічого б не сталося). Потім скачав спеціальну програмку від Symantec , Яка видаляла цю погань з системи. Після цього вже спокійно скачав все апдейти, щоб більше ніхто до мене на комп'ютер самостійно не проліз, а моєї допомоги в установці віруси в будь-якому випадку не дочекаються.

Загалом, ситуація досить стандартна і типова, просто у мене на комп'ютері вірус з'явився перший раз за багато років, і я здивувався, до чого дійшла вірусна "наука", коли вірус пролазить на чисту систему, щойно встановлену на відформатований гвинт. Б'є під дих, можна сказати. Я навіть одразу і не зрозумів, що сталося.

Але потім згадав, що першого комп'ютерного вірусу тільки що виповнилося 20 років , А це значить, що переді мною просто був святковий салют. Не дай бог вам такі салюти, звичайно.

C 10 по 15 листопада на "Радіо Росії" кожен день о 13:10 і 20:10 я читаю уривки з "Записок кота шашлику" . Кого приколює - слухайте. Кого не приколює - не слухайте.

чергова   негативна стаття   про операторі мобільного зв'язку Мегафон від очевидця чергова негативна стаття про операторі мобільного зв'язку "Мегафон" від очевидця. Цікаво, а позитивні статті про "Мегафоні" бувають? У мене багато знайомих перейшли було на цей "Мегафон", але практично всі досить швидко з ним розлучилися. Причому супроводжувалося це дійство не цілком цензурними словами. Втім, брехати не буду, двоє з них зовсім не лаялися. А на питання, чому ж вони відмовилися від "Мегафона", відповіли: "Так класний оператор, класний. Тільки зв'язку ніде ні чорта немає, а так - відмінний оператор" ...

Так що якщо вам є що сказати хороше про "Мегафоні" - Напишіть мені , Плиз. Тому що хочеться скласти об'єктивну картину. (Зрозуміло, співробітників "Мегафона", а особливо його піар-менеджерів - прохання не турбуватися! Мене цікавить тільки думка користувачів. Що кажуть піар-менеджери - я і так прекрасно знаю.)

До речі, про мобільний зв'язок і мобільних телефонах До речі, про мобільний зв'язок і мобільних телефонах ... Не секрет, що мобільний телефон нині виконує масу абсолютно різних функцій. Це і агрегат для зв'язку, і записна книжка, і будильник, і засіб розваг, і доступ в Інтернет, і сервіс обміну миттєвими повідомленнями, і улюблена домашня тваринка, і предмет культу, а також модний прібамбасікі, без якого в пристойному суспільстві відчуваєш себе як повністю роздягнений.

Модель і рівень просунутості мобіли - не тільки показник добробуту її власника, а й демонстрація того, наскільки чітко ця людина стежить за мобільного модою. Так-так, саме мобільного модою, адже цей термін входить в життя поряд зі всякими "прет-а-порте'шнимі від кутюр". У минулому сезоні були модними мініатюрні апаратик, в цьому - агрегати, забезпечені цілим наладонних комп'ютером, через кілька місяців модниці почнуть ходити з мобілкою, оснащеної швейцарськими годинниками, а в наступному році щасливі власники мобільних телефонів з вбудованим рідкокристалічним телевізором будуть зверхньо поглядати на оточуючих.

Можна довго говорити про те, добре чи погано те, що споживачів буквально змушують нескінченно міняти свої мобільники, хоча їм це, може бути, зовсім і не потрібно, але тим не менше факт залишається фактом - переважна більшість уважно стежить за мобільного модою і намагається слідувати всім новим тенденціям.

А раз так, значить потрібно мати сайт, на якому можна: почуття, подивитися, покриття (віртуально, зрозуміло), вивчити різні модельки, а також ознайомитися з відгуками їхніх щасливих власників. Я, коли вибирав собі новий мобільнічек (ну да, ну да, людина слабка, і я нічим не відрізняюся від інших), перебрав кілька сайтів, присвячених мобільного зв'язку, і зупинився на порталі мобільного зв'язку під назвою "Сота1" . Загалом, нічого особливого, але зате все саме так, як належить: величезний список моделей мобільних трубок різних фірм, причому список міститься в цілком актуальному стані, статті про мобільний зв'язок, опис аксесуарів, ціни, салони зв'язку, рейтинги, список операторів, порівняння операторів, різні сервіси і форуми. Мені сподобалося. Все простенько і по справі, а головне - не видно ангажованості якимось конкретним оператором стільникового зв'язку або конкретним виробником мобільників.

Коли набридне читати статті і вивчати телефони, можна зайти в розділ "Мобільний гумор" і розважитися відмінною підбіркою всяких різних перлів.

А: - Дівчина, мені на стільниковий телефон прийшла інформація, що у мене в поштовій скриньці є інформація від Білайн. Я вниз спустився, а там нічого немає ...

Щось ми давно не говорили про аську - програму   ICQ Щось ми давно не говорили про аську - програму ICQ . Тим часом фірма ICQ Inc. не так давно випустила нову версію, яка називається ICQ Pro 2003b build 3916 . Я спеціально скачав і встановив, щоб поділитися враженнями, а потім відкотитися назад на звичну 2002а (бо у мене з різними версіями 2003 відносини чомусь не складалися), але поставив і ... і вона працює вже пару тижнів. Є, звичайно, певні претензії, але зносити її я вже, мабуть, не буду.

Давайте коротенько поговоримо про те, що там помічено ... Перше - дизайн нової версії заточений під Windows XP. Точніше, не дизайн, а новий скін, який ставиться за замовчуванням. Виглядає це все приблизно так:

Виглядає це все приблизно так:

Красиво, да? Однак верхній рекламний банер значно роздувся, що багатьох сильно дратує. Але з іншого боку, за безкоштовний сир завжди доводиться чимось платити, і в даному випадку ми платимо банерами.

Віконечко повідомлень теж стало значно гарніше і там додалися деякі нові зручності, наприклад, лічильник символів набирається вами тексту (на кшталт, в попередній версії такого не було), а також особливість, яку я раніше бачив тільки в MSN-месенджері - коли вам повідомляють, що співрозмовник зараз зайнятий не чим-небудь, а саме набранням відповіді на ваше повідомлення.

Прапорці з символами "настрою" вони прибрали, але зате додали всякі різні "смайлики". Тепер їх он скільки:

Загалом, з точки зору дизайну - багато всяких поліпшень. А ось стара проблема, яку я виявляв у всіх версіях 2003 року, залишилася: у абсолютно довільний момент раптом перестає запам'ятовуватися положення вікна повідомлень якогось користувача, і це вікно замість середини екрану виникає в лівому верхньому кутку. Чистий глюк, який спостерігався на різних комп'ютерах, різних операційних системах і різних версіях ICQ 2003. Правда, в цьому білді, начебто, глюк проявляється значно рідше, ніж в попередніх.

Так що, запитаєте ви, ставити цю версію чи ні? Якщо вам подобається будь-яка краса, але монстрообразность і великі банери - ставте, воно працює. На мій же погляд, функціональності версії 99 року вистачає досі. Шкода тільки, що ICQ Inc. - хлопці хитрі і практично силою змушують переходити на нові версії, так що нікуди ми від них не дінемося.

З легкої руки Олега Куваєва і його чарівної, хоча вже майже вбитої і розкраденої Масяні, інтернетівський народ зрозумів, що флеш-мульти, які раніше зовсім не вважалися перспективними, - це просто супер, в тому сенсі, що користуються величезною популярністю З легкої руки Олега Куваєва і його чарівної, хоча вже майже вбитої і розкраденої Масяні, інтернетівський народ зрозумів, що флеш-мульти, які раніше зовсім не вважалися перспективними, - це просто супер, в тому сенсі, що користуються величезною популярністю! Тому мульт-студії і мульт-сайти стали плодитися, як гриби. Деякі з них - цілком гідні, деякі - не дуже, а деякі - просто порнографія якась (не в хорошому сенсі оголених жіночих принад, а в поганому сенсі всяких непристойностей, які і дивитися щось не пристойно, а не те щоб робити) .

Але сьогодні ми відвідаємо цілком непоганий мульт-проект під назвою Multer.ru . Що там є? Мультери, як мінімум. А ще - всякі різні мультерние персонажі, які не тільки кочують із серії в серію, але і живуть своїм власним життям, дають інтерв'ю і так далі. Персонажі всякі різні - людські, тваринницькі і злегка абстрактні.

Імена персонажів звучать як пісня: Сисадмин глюкин, Художник Бесякін, Агрипина, Санді-Манді, Сіре Інкогніто, Руде Інкогніто, Великий Шеф,
Секретарка Дашутка, Сміттєва Щур і Продюсер Кіностюдіі - тому що взагалі все це зібрання мульт-тіплікаторов і персонажів іменується гордим словом КіностЮдія.

Загалом, ідея цілком непогана. Завжди цікаво подивитися і почитати, чим займаються герої мультфільмів у вільний від зйомок час. А потім подивитися на результати зйомок і зрозуміти, пішло їм на користь це вільний час чи ні.

В даному випадку - пішло. Мульти забавні і прикольні. Порівнювати з Масянею сенсу немає, тому що Масяня - вона одна, але пригоди котів по імені Сіре Інкогніто і Руде Інкогніто я подивився із задоволенням. А вже повернення монстра додому - фільм-котострофа - так просто солодким дежавю відгукнувся в грудях, бо сильно нагадав деякі епізоди з легковажною юності мого кота Бублика.

Хороша підбірочка фраз із серії "Усі президенти роблять ЦЕ" ...

А зараз - Coffee Break, тобто перерву на чашку кави А зараз - Coffee Break, тобто перерву на чашку кави. У Штатах так називають один-два офіційних перерви під час робочого дня. У Росії цей термін звучить трохи по-іншому - "технологічний перекур", - причому він трапляється не два рази в день, а приблизно кожні 15-20 хвилин кожного робочого години. У нас менталітет такий - не можемо не перекурити, інакше мізки погано працюють, а руки погано розуміють (це не помилка). Проте у нас зараз буде справжній Coffee Break, тому що ми вирушаємо на сайт CoffeeNews.ru - новини про каву і не тільки новини.

- Чому у тебе кола навколо очей? Знову пив?
- Зовсім ні. Випив лише дві чашки кави. Просто потім на них випадково заснув.

Втім, після кави зазвичай заснути складно - тому його і п'ють. Однак цінують кави далеко не тільки за його збуджуючі властивості. Адже кава - це і смачно, і корисно (якщо не зловживати, звичайно), а головне - процес споживання цього напою навіть на самоті супроводжується красивим і стильним ритуалом. А вже якщо кілька людей зустрічаються "попити кави", то вони утворюють цілий клуб за інтересами, в процесі засідання якого спочатку йде чашечка про погоду, потім спортивна чашечка, після цього - кофеечек всяких пліток, а закінчується процес кавування однією-двома чашками останніх подій і всіляких міжособистісних взаємин.

Що б ми робили без кави? Пили б чай або алкоголь. А між іншим, активно поширювати кави в Німеччині стали саме для того, щоб відучити німців споживати таку кількість пива. Зовсім відучили, звичайно, але своєї мети досягли - пива німці все-таки стали пити менше, частина кухлів замінюючи чашкою кави. А у Франції кави швидко поширилося стараннями Людовика XIV, який перший раз спробував кавовий напій на прийомі у турецького посла, причому легенда свідчить, що ця кава варив кухар-вірменин. В Англії кави поширився через чутки про те, що цей напій відмінно впливає на розумову діяльність, і кава стала вкрай популярним в університетських містах. В Австрії кава з'явилася від турків, причому як трофей: після невдалої облоги Відня в 1683 році турки кинули на вулиці кілька мішків з кавовими зернами. У Росії ж кава прийшла, як відомо, за допомогою Петра I. Сам Петро пристрастився до цього напою в Голландії, а повернувшись до Росії, став насильно змушувати бояр "скуштувати кофий". Бояри спочатку чинили опір, але потім, втративши бороди і зрозумівши, що з Петром сперечатися марно, втягнулися і навіть стали отримувати задоволення від процесу кавування. Після цього сталася революція. Але від кави вже ніхто не відмовлявся.

Ось така історія. Власне, на CoffeeNews їх повно. Почитайте їх за чашкою кави. Можливо, ви станете по-іншому ставитися до цього напою. Адже кава - це не просто вирощені, обсмажені, змолоти і зварені зернятка. Це справи давно минулих днів. Та й не тільки справи, а ці ... як їх ... Перекази давнини глибокої. Так-так, саме так, ніяк не інакше.

Деякі люди люблять грати в карти Деякі люди люблять грати в карти. Це, загалом, досить банальна фраза, і Америку я при цьому - ну ніяк не відчинив. Багато людей люблять перебирати в руках паперові та пластикові листочки різного ступеня потертості, щоб з нездоланним азартом або з почуттям глухий і заскорузлої туги грати в підкидного дурника, двадцять одне, буру, віст, бридж, преферанс, пінокль, канасту, добірці, покер, Кінга і в приголомшливу окультну гру "вгадай, на якій карті я в даний момент сиджу".

Але це все, так би мовити, белетристика. Набагато цікавіше познайомитися з людьми, які відчувають до карт - а точніше, до колод карт - чисто умоглядний інтерес, в тому сенсі, що вони їх колекціонують.

Адже колода карт - поняття дуже і дуже широке. Тому що карти - вони бувають далеко не тільки гральні, але ще і сувенірні, гадальні, саморобні, художні і так далі. Береш собі 36 або 54 листочка - і малюєш на них все, що вважаєш за потрібне. А хороші люди потім ці колоди збирають, сканують і викладають на сайті "Колода карт" .

На жаль, на сайті немає практично ніяких документів з історії карт, а їх було б дуже цікаво почитати, проте представлена ​​для ознайомлення колекція різних колод - вже дуже пізнавальна. З неї я з'ясував, що існують колоди карт для гри в гольф , колода CoctailPoker (Кожному відвідувачу бару видається по п'ять карт, і якщо випадає якась комбінація, відвідувачеві вручають безкоштовний коктейль) і навіть трансформаційні колоди, хоча що це таке, я, чесно кажучи, так і не зрозумів. Ще дуже цікаво подивитися на тюремну колоду , Виготовлену ув'язненими, на якій досить незвичайний малюнок мастей і шаблонів.

І якщо у вас раптом завалялася якась цікава і оригінальна колода, поділіться якщо не нею, то хоча б її зображеннями з творцями цього сайту. Адже за допомогою Інтернету спільно можна створити таку колекцію, що будь-який замшілий колекціонер просто отримає серцевий напад, побачивши всі ці багатства.

Краща карикатура тижні від сайту Caricatura.ru :

ru   :

А куди ж без них?
Цікаво, а позитивні статті про "Мегафоні" бувають?
Так що, запитаєте ви, ставити цю версію чи ні?
Що там є?
Чому у тебе кола навколо очей?
Знову пив?
Що б ми робили без кави?