Чи не вимикається Wi-Fi і Bluetooth через Пункт управління після поновлення iOS 11

  1. Чи не вимикається Wi-Fi через пункт управління на iOS 11

Після установки оновлення iOS 11 власники iPhone і iPad зіткнулися з різними проблемами і помилками. У кого-то система постійно зависає; хтось скаржиться, що додатки постійно вивантажуються; деякі користувачі стикаються з постійними «вильотами» додатків. Але найчастішою скаргою серед усіх відгуків про iOS 11 стала проблема «не вимикається блютуз і вайфай через Пункт управління після поновлення iOS 11». Після установки оновлення iOS 11 власники iPhone і iPad зіткнулися з різними проблемами і помилками

Дійсно, така проблема існує, і мене вона торкнулася особисто. Коли я відкриваю Пункт управління і натискаю на іконку Bluetooth, функція не відключається, і кнопка як і раніше підсвічена, як включена. У підсумку, щоб відключити блютуз на айфоне, мені доводиться заходити в додаток Налаштування та вручну відключати цю функцію у відповідному розділі. А це дуже незручно, тому що забирає багато часу.

У деяких користувачів трохи інша проблема з Bluetooth. Коли через Пункт управління відключаєш функцію, з'єднання не просто відключається, наприклад, з навушниками, а повністю розривається. Через це кожен раз при підключенні навушників доводиться створювати пару з блютуз.

Чи не вимикається Wi-Fi через пункт управління на iOS 11

Є проблеми і з вайфай. Якщо через Пункт управління відключити Wi-Fi, то він не вимикається, а просто переходить в сплячий режим. Про це свідчить іконка. А щоб повністю вимкнути вайфай, доводиться заходити в додаток Налаштування та робити необхідні маніпуляції там.

Щоб виправити всі ці глюки і баги, для початку можна спробувати просто перезавантажити свій пристрій. Якщо перезапуск не розв'язав вашу проблему, використовуйте універсальний інструмент Tenorshare ReiBoot. Всього пару кроків дозволять вам вирішити ці дві проблеми за кілька кліків за допомогою входу і виходу з режиму відновлення.

1. Завантажте з офіційної сторінки програму Tenorshare ReiBoot на Windows або Mac, потім виконайте установку утиліти на свій робочий комп'ютер, після цього запустіть.

2. Тепер підключіть до комп'ютера за допомогою USB-дроту ваш iPhone. Програма Tenorshare ReiBoot автоматично ідентифікує його.

3. Далі вам необхідно натиснути на активну кнопку «Увійти в режим відновлення». Звертаємо вашу увагу, всі дані, які на даний момент зберігаються на вашому пристрої, будуть збережені. Вам навіть не обов'язково робити резервну копію.

Вам навіть не обов'язково робити резервну копію

4. Коли ваш мобільний пристрій успішно увійде в режим відновлення, на екрані ви побачите логотип iTunes і USB-провід. Після цього вам потрібно натиснути на активну кнопку «Вийти з режиму відновлення».

Після цього вам потрібно натиснути на активну кнопку «Вийти з режиму відновлення»

5. Ваш iPhone буде автоматично перезапущений. Дочекайтеся, коли пристрій буде запущено - готово! Тепер ви можете відкрити Пункт управління і перевірити, як працюють кнопки Bluetooth і Wi-Fi.

Завантажити програму Tenorshare ReiBoot можна абсолютно безкоштовно. Утиліта може стати в нагоді вам і для вирішення інших iOS-проблем і зависань.

Дополнительная информация

rss
Карта