Чи будуть підвищені грошові компенсації і бонуси членів жіночої збірної з футболу?

Фото: YLE

Уповноважений з питань рівноправності в грудні приступив до з'ясування того, чи дотримується Федерація футболу Фінляндії закон про рівноправність, тому що футболістам чоловічої збірної платять більше, ніж футболістам жіночої збірної.

- Тепер чекаємо відповіді від Федерація футболу. Вони з'ясовують, які заходи вживатимуть. Ми дочекаємося їх відповіді, і потім зробимо наші висновки, - зазначає уповноважений з питань рівноправності Юкка Мааріанваара.

Уповноважений з питань рівноправності в грудні відправив Федерації футболу Фінляндії запит про з'ясування виплачуваних футболістам сум після того, як служба спортивних новин Yle і інші ЗМІ звернули увагу на те, що члени жіночої збірної отримують у вигляді бонусів і інших компенсацій менше, ніж їх чоловічі колеги. Також фінський член МОК Сарі Ессайях розкритикувала практику.

Уповноважений з питань рівноправності вже зустрічався один раз в цьому році з представниками Федерації футболу Фінляндії. На зустрічі не було представника жіночої збірної, хоча темою зустрічі була різниця в компенсаціях, які виплачуються жінкам і чоловікам.

Генеральний секретар Федерації футболу Фінляндії заявив раніше на цьому тижні в інтерв'ю газеті Ilta Sanomat, що не вважає різні компенсації і бонуси питанням рівноправності.

Відповідно до Закону про фізкультуру спортивні організації повинні просувати рівноправність. Міністр освіти і культури стежить за дотриманням закону. В останні роки Федерації футболу отримувала приблизно по два мільйони євро в рік на розвиток рівноправності.

Дополнительная информация

rss
Карта