Чи можна розблокувати заблоковану сторінку назавжди. Як розблокувати доступ на вконтакте і однокласники

 1. Як розблокувати "Контакт": причина - вірус
 2. Як розблокувати "Контакт": чому я підхопив вірус?
 3. Як розблокувати "Контакт": причина - незрозуміла активність на вашій сторінці
 4. Як розблокувати "Контакт": злом сторінки
 5. Як розблокувати в контакті безкоштовно за допомогою файлу host
 6. Як розблокувати на комп'ютері контакт антивірусними утилітами
 7. Як розблокувати контакт на роботі, коли адмін заблокував його

Іноді користувачі "ВКонтакте" стикаються з такою проблемою, як заблокований акаунт. Не потрібно сильно засмучуватися і панікувати, а просто дотримуйтесь наших порад про те, як розблокувати "Контакт". Існує кілька варіантів дій, і залежать вони від того, чому саме сайт не дає вам доступ до своєї сторінки.

Як розблокувати "Контакт": причина - вірус

Перший спосіб дізнатися, чому у вас не працює сайт - це спробувати зайти на сторінку з іншого пристрою: телефону, комп'ютер одного, планшета і так далі. Якщо з цих пристроїв ви вільно заходите на свою сторінку, значить ваш комп'ютер підхопив вірус, і його необхідно терміново реанімувати. Для цього знайдіть папку «C: WINDOWSsystem32driversetc» і знайдіть папку "hosts". Знайдіть рядок «127.00.1 localhost» і видаліть все, що знаходиться після неї. Не забудьте зберегти всі зміни, а після цього закрийте всі папки і вікна і перезавантажте комп'ютер. Перевірте його на віруси своїм антивірусником.

Як розблокувати "Контакт": чому я підхопив вірус?

Як ми вже згадували, попередня блокування входу в "ВКонтакте" сталася через те, що ви підхопили вірус. Де їх ловлять і як від цього вберегтися, зараз напишемо. Не потрібно ходити по порно сайтам, закачувати сумнівні програми, які обіцяють вам безкоштовні голоси і інші халявні блага. Пам'ятайте про безкоштовний сир у мишоловці. Коли ви завантажуєте собі на пристрій програму від сумнівного виробника або зі шпигунськими якостями, то це 99% гарантія, що на ваш комп'ютер оселиться вірус, який одного разу дасть про себе знати. Те ж саме стосується сайтів з розвагами для дорослих. Часто вони містять такі віруси, які повністю блокують не тільки сторінку, але і весь комп'ютер, вимагаючи відіслати смс на якийсь номер, після чого з вас знімається пристойна сума грошей. Але проблема в тому, що дива не відбувається, і віконце з вимаганням продовжує висіти, навіть після кількох смс. В цьому випадку, розблокувати сторінку або весь комп'ютер можна тільки за допомогою фахівця.

Як розблокувати "Контакт": причина - незрозуміла активність на вашій сторінці

Таке повідомлення може отримати в своєму житті кожен користувач сайту хоча б раз в житті. Системі "ВКонтакте" може щось не сподобатися: ви були занадто активні сьогодні, розсилали багато запрошень, вас постійно відвідувала «капча», ви писали багато повідомлень, що містять один і той же текст. Значить, ви спамер, визначає "ВКонтакте". На наступний день ви вже можете не ввійти на свою сторінку, а система вам напише, що на вашій сторінці була підозріла активність. Таким чином, "ВКонтакте" блокує тих, хто хоче безкоштовно вести свій бізнес на його майданчику і, звичайно ж, бореться зі справжніми спамерами. В цьому випадку вам надається можливість відкрити сторінку за допомогою введення номера свого телефону. На нього прийде смс з кодом, який поверне доступ до вашої сторінці, однак лише в тому випадку, коли ви раніше прив'язали цей номер до свого облікового запису. В іншому випадку доведеться писати в службу підтримки і з'ясовувати відносини з ними. Іноді це не закінчується з успіхом, так що прив'яжіть до своєї сторінки номер телефону і питання про те, як розблокувати "Контакт" буде вирішуватися одним клацанням пальців, як кажуть в народі. Далі ми поговоримо про найнеприємніше привід заблокувати вашу сторінку.

Як розблокувати "Контакт": злом сторінки

Є ще одна причина, по якій ви не можете потрапити на сайт, і вона є самою неприємною, тому що ви стали жертвою зловмисників. Вашу сторінку можуть просто зламати. Це відбувається після того, як ви йдете по сумнівною посиланням, яку вам прислали, чи ви її самі побачили і вирішили перейти подивитися. Наша порада - краще такого не робити. Ви навіть не помітите, як певний вірус почне збирати інформацію про ваших даних і зможе підібрати пароль для входу на всі ваші акаунти. Ліки від цього:

 1. Придумайте дуже складний пароль для входу в "ВКонтакте".
 2. Не ходіть по посиланнях, навіть якщо вам надіслав їх тільки що Перепитаєте його: «Це ти зараз мені прислав?».
 3. Не зберігайте на комп'ютері ваші паролі, їх може підглянути злісний вірус.
 4. Для реєстрації аккаунта використовуйте окрему електронну пошту , Щоб, якщо її зламають, зловмисники не могли пробратися в ваші акаунти.

Сьогодні ми розглянули способи, як можна розблокувати в "Контакті" сторінку і / або не потрапити в цю неприємну ситуацію. Будьте обережні і пам'ятайте, що в інтернеті, як і в реальному житті , Теж бувають лиходії. допоможе спростити життя, але головне рішення все одно залишається за вами.

І тим не менше я також в них присутній і користуюся. Типу музику ВКонтакете слухаю))) І, відповідно, періодично ловити всяку гидоту, спрямовану для вибивання бабла з недосвідчених користувачів. Як то, блокування сайтів Однокласники чи, вже згаданого, вКонтакте. Так-так, і у мене таке трапляється ..

.

Правда, в останній раз, у мене банально сайти цих соціалок почали розвалюватися на частини і просто не працювали. Контент (тобто вміст) сторінок дружно вистоювати в колонку в лівій частині сторінки браузера з синім кольором тексту. Повністю порушувалася структура сторінок і неможливо було скористатися сервісами соціалок. При чому, у всіх браузерах для перегляду інтернету, що були встановлені на комп'ютері. І з цим треба було якось боротися.

Спочатку я подумав, що банально перевів даний сайт в режим відображення стилю користувача. Адже подібне відображення сторінок може бути і з цієї причини. Спробував повернути відображення в режим автора. У браузері Опера це робиться через верхнє меню і далі: "Вид-Стиль-Режим автора". Природно - не допомогло.


Далі скориставшись пошуком в мережі я виявив, що подібні проблеми є у багатьох користувачів соціальних мереж ВК і Однокласники. Люди на своєму комп'ютері не можуть увійти в Однокласники або Контакт, а на чужих можуть. Тобто проблема не в сайтах, а в своєму комп'ютері. Та ж картина і з блокуванням сайтів цих соціалок.

Під блокуванням зазвичай розуміється ситуація, коли після введення даних для входу на свою сторінку в Одноклассниках з'являється вікно з повідомленням про блокування облікового запису і можливості розблокування його платній смскою на короткий номер. До речі, про вартість СМСок на короткі номери можете почитати в одній моїй старенькій, але все ще досить актуальною статті. Природно, що не варто слати цю СМС. А що робити в такому випадку читаємо нижче.

Власне в заголовку підрозділу вся суть і викладена. Як виявилося, обидві проблеми, як з доступом до Однокласників і Вконтакт, так і неправильне відображення їхніх сайтів мають одну причину. Ну принаймні в тих випадках, що я особисто стикався.

злоблива програмне забезпечення змінило файл "Hosts", який знаходиться в системній папці "WINDOWS", і відповідає за зіставлення цифрового адреси сайту (його IP) буквенному назвою. Якщо бути точним, то файл знаходиться за адресою "C: \ WINDOWS \ System32 \ drivers \ etc \ hosts", якщо система встановлена ​​саме на диску "C: \". І його розташування на комп'ютері однакове, як для Windows 7, так і для Windows XP. Для початку увійдіть в папку "etc". Тут два шляхи.

Перший. Просто відкрийте будь-яку папку на комп'ютері і в рядок адреси встатьте: "C: \ WINDOWS \ System32 \ drivers \ etc", - а потім натисніть клавішу "Enter" (Введення). Має відкритися ця папка.

Другий варіант передбачає послідовні дії.

 • Тисніть на "ПУСК"
 • Потім на "Мій Комп'ютер" ( "Комп'ютер" для Windows 7).
 • Потім увійдіть системний диск "C: \".
 • Там знайдіть папку "WINDOWS"
 • У ній папку "System32"
 • Далі відкрийте папку "drivers"
 • А вже потім відкрийте папку "etc"

У цій папці повинні бути наступні файли: "hosts", "lmhosts.sam", "networks", "protocol", "services". Ніяких інших файлів, навіть зі схожими назвами там бути не повинно. Наприклад такого "hosts.txt", "hosts.bak" і так далі. І файл "hosts" не повинен мати ніякого розширення!

Невелика ремарка. Якщо ніхто і ніколи не входив раніше на системний диск "С", то на вході може з'явитися повідомлення про те, що це системний розділ жорсткого диска і робота в ньому пов'язана з ризиком нашкодити операційній системі. Вам потрібно буде дозволити відкриття диска "С".

Якщо ви не побачили файлу "hosts" в папці "etc", то швидше за все він прихований. Тому потрібно пройти через верхнє меню вікна вінди: меню "Сервіс" - тиснемо "Властивості папки" - вкладку "Вид" - дивимося розділ " Додаткові параметри "- знаходимо і відзначаємо" Показувати приховані файли і папки ". Тепер в папці повинні відображатися всі файли. Для початку видаляємо всі файли, у яких після слова" hosts "хоч що-небудь пишеться. Їх не повинно там бути. Але не видаляйте файл" lmhosts.sam "!

Тепер переведіть відображення файлів в папці в табличний вигляд (меню "Вид" - "Таблиця"). Це необхідно для того, щоб побачити розміри файлів і дати їх зміни. Вірною ознакою того, що є зміни в файлі "hosts", є відмінність дати його створення від інших файлів і коли його розмір відрізняється від "1кб" в будь-яку сторону. Далі потрібно, щоб ви могли внести зміни в файл "hosts". Для цього натисніть на ньому правою кнопкою миші і потім виберіть "Властивості". У вікні у вкладці "Загальні" внизу біля слова атрибути зніміть галочку (якщо вона є) біля фрази "Тільки читання" і натисніть "ОК".

Тепер приступимо до відкриття, перевірці та редагування самого файлу "hosts". При старті файлу "hosts" з'явиться вікно з пропозицією щодо обрання програми для його відкриття. Виберіть "Блокнот" або " Текстовий редактор WordPad ". Який вам зручніше. Відкриється текстовий файл "Hosts". У ньому повинна бути такий запис:

# (C) Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999
# # Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows. #
# Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів.
# Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса має
# Перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я.
# IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском.
#
# Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі
# (Такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися
# Від нього символом "#".
#
# Наприклад:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com
# Вихідний сервер
# 38.25.63.10 x.acme.com
# Вузол клієнта x

127.0.0.1 localhost

Більше там нічого не повинно бути. Взагалі, єдиний запис, яка там обов'язково необхідна: "127.0.0.1 localhost". Якщо нижче хоч що-небудь є, особливо із зазначенням адрес сайтів, до яких ви втратили доступ, це потрібно видалити. Виділіть зайве і натисніть "Delete". Потім збережіть файл (Файл - Зберегти). Перезапустіть комп'ютер і спробуйте увійти на улюблену соціалку "ВКонтакте" або "Однокласники". Все повинно працювати.

Природно, не забудьте просканувати комп'ютер на віруси антивірусною програмою типу Аваст або безкоштовною утилітою

У Сімці трапляється так, що файл прихований і його потрібно спочатку зробити видимим і потім видалити.

Щоб відображалися всі файли в системі В7:

 • Тиснемо послідовно: Пуск - Панель управління - Оформлення та персоналізація - Параметри папок.
 • Тиснемо "Показ прихованих файлів і папок" - Відкриється Вкладка "Вид"
 • Скролл у вікні "Додаткові параметри" до "Приховані файли і папки"
 • Ставимо галочку на "Показувати приховані файли, папки і диски" - Тиснемо ОК

Далі йдеш в папку WINDOWS / system32 / drivers / etc / hosts і дивишся захований файл hosts. Він буде напівпрозорим Швидше за все його видалити проблематично і система буде просити права адміністратора. Чомусь ...

Якщо безпосередньо видалити не виходить, то качайте безкоштовну програму Unlocker, встановіть і видаляйте нею. Тепер наводимо курсор на напівпрозору папку hosts , Натискаємо правою кнопкою, вибираємо в меню рядок "Unlocker", робимо лівий клік на неї. З'явиться вікно програми "Unlocker". Далі в "Unlocker" вибираємо дію "Видалити".

Після цього можна навіть не створювати новий файл хостс - він потім сам створиться. Перезавантажте комп. Повинно допомогти.

Я стикався з випадком, коли в папці "etc" було два файли "hosts". Але один був повністю порожній, а в іншому були зміни внесені зловредів. В цьому випадку потрібно видалити зайве, а в останньому внести тільки запис "127.0.0.1 localhost". Або видалити обидва і створити новий текстовий файл за допомогою Блокнота, в який внести зазначений вище текст або текст з сайту Віндовс. Природно він повинен називатися "hosts" і НЕ мати розширення типу ".txt".

Також може бути, що на перший погляд у файлі "hosts" немає нічого зайвого, але зайві записи додані далеко внизу документа. В цьому випадку збоку з'явиться смуга прокрутки. Також видаліть зайві записи.

На цьому все. Вітаю тих, хто зумів подужати цей опус. Сподіваюся у вас все вийде і я дав відповідь на сакраментальне питання: "Я не можу увійти на ВКонтакте і Однокласники. Що робити?"


Відеоогляд "Заблокували Однокласники і ВКонтакте":

Нижче в відеоогляді дан варіант вирішення проблеми, коли некоректно працює сайт Однокласники і ВКонтакте, а саме: сторінка завантажується зліва синім шрифтом. Також це може допомогти, коли заблокували доступ і пише в вікні, що заблокований акаунт і потрібно відіслати платне СМС.


Доступ до соціальних мереж часто блокують, на робочому місці системні адміністратори , А також, наприклад, коли в контакті пише сторінка заблокована, це може бути через дії вірусу. Цей вірус Вконтакте майже завжди просить ввести номер телефону, або ж здійснити оплату за QIVI гаманцю на певний номер телефону, який при дзвінку на нього завжди вимкнений.

Якщо ви ввели свій номер телефону, то незабаром на ваш телефон прийде смс з кодом підтвердження. Ні в якому разі не можна вводити код, якщо ви його введете, то ви автоматично для отримання дозволу на платні ресурси, а також з вашого мобільного кожен день будуть списуватися кошти. У випадку з оплатою на QIVI гаманець теж нічого не станеться - проблема, заблокований контакт просить смс, не зважиться. Її можна вирішити не стільки способами.

Як розблокувати в контакті безкоштовно за допомогою файлу host

Найпростіше рішення, коли заблокували контакт і однокласники - це редагування системного файлу host. Саме в нього при зараженні комп'ютера, так само як і при вірусі однокласники, прописуються певні значення, після чого комп'ютер просто-напросто не може отримати доступ до сайтів. Крім вірусу даними файлом люблять користуватися системні адміністратори, які блокують доступ звичайному користувачеві до певних сайтів.

Для редагування файлу host необхідно зайти на локальний диск , Де встановлена операційна система , І перейти в папку. Після чого знаходимо і заходимо в папку, в ній відкриваємо і шукаємо останню папку під назвою, а в ній-то і знаходиться потрібний нам файл host, відкриваємо його за допомогою блокнота і видаляємо непотрібні значення. Там спочатку пишеться IP адреса, а потім соціальна мережа , До якої адміністратор заблокував. Контакт у нас, значить, буде виглядати так: 127.0.0.1 vk.com. Всі подібні значення необхідно видалити, і вже після перезавантаження системи у вас вийде розблокувати контакт безкоштовно, також бажано змінити пароль на вашу обліковий запис , Так як вона може в подальшому використовуватися для розсилки спаму. Якщо таким чином розблокувати контакт і однокласники не вийшло, то переходимо до наступного пункту.

Як розблокувати на комп'ютері контакт антивірусними утилітами

Для того щоб розблокувати контакт без смс необхідно завантажити з офіційного сайту антивірусних програм утиліту для лікування комп'ютера від вірусів, так як якщо пише, що контакт заблокований, то може знадобитися велика кількість часу. Про те, яку антивірусну утиліту вибрати, ви можете почитати

Після того як ви завантажили утиліту, необхідно перезавантажити комп'ютер і перед самим запуском Windows натиснути клавішу, і завантажиться в безпечному режимі . Як система завантажиться необхідно запустити утиліту, і просканувати ваш комп'ютер на наявність вірусів. Після того як знайдені віруси втечуть, необхідно перезавантажити комп'ютер до звичайного режиму і спробувати зайти в соціальні мережі, тим самим вийде відкрити заблокований сайт в контакті якщо, звичайно, ця соціальна мережа не заблокована вашим системним адміністратором. Тут також не забувайте про зміну пароля.

Як розблокувати контакт на роботі, коли адмін заблокував його

Розглянемо обхід заборони доступу адміністратором. Для того щоб зайти в заблокований контакт системним адміністратором, можна скористатися різними безкоштовними анонімазейрамі, зайшовши через які можна отримати доступ до будь-якого заблокованого сайту. Але будьте вкрай обережні і для початку використання Анонімайзера Вконтакте почитайте спочатку про той чи інший сервісі відгуки, так як вони можуть створюватися хакерами, для крадіжки ваших паролів від облікових записів.

Як розблокувати "Контакт": чому я підхопив вірус?
Не ходіть по посиланнях, навіть якщо вам надіслав їх тільки що Перепитаєте його: «Це ти зараз мені прислав?
Що робити?