Чи не працює інтернет по Wi-Fi на телефоні з Windows Phone 8 (8.1)? Вирішення проблем з підключенням до Wi-Fi на Nokia Lumia

  1. Windows Phone до Wi-Fi підключається, але інтернет не працює
  2. Проблеми з підключенням Windows Phone до Wi-Fi
  3. Коли смартфон не може отримати IP адресу
  4. Nokia Lumia не бачить Wi-Fi мережу
  5. Післямова

Мобільна операційна система Windows Phone зараз дуже активно розвивається, і з цим важко посперечатися. У мене, так само телефон на Windows Phone (Nokia Lumia 925), і я їм дуже задоволений. Чесно кажучи, Android набрид, хочеться чогось нового. Але в цій статті не про мою Lumia, і не про те, яка OS краще. Телефони на цій операційній системі працюють стабільно, і в плані виходу в інтернет через Wi-Fi, все так само добре.

Я, наприклад, за кілька місяців не помітив жодної проблеми, в якій Nokia Lumia не захотіла б підключатися до Wi-Fi, або інтернет б не працював Я, наприклад, за кілька місяців не помітив жодної проблеми, в якій Nokia Lumia не захотіла б підключатися до Wi-Fi, або інтернет б не працював.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Але, як я помітив, з'являтися різні питання про проблеми, які все таки виникають при спробі підключати телефон на Windows Phone до Wi-Fi, або вже після підключення. Як правило, це проблеми, коли з'єднання з бездротовою мережею встановлено, але сайти на телефоні не відкриваються. Або, наприклад, коли Nokia Lumia не бачить Wi-Fi мережу. Причому не бачить тільки одну, потрібну мережу, а сусідні бачить.

У цій статті, ми постараємося розібратися, чому можуть виникнути проблеми з підключенням телефону на Windows Phone до бездротових мереж, і як ці проблеми вирішити. На даний момент, версія WP 8 (я буду показувати на прикладі цієї версії), скоро вийде оновлення до Windows Phone 8.1. Можливо, там будуть якісь зміни в роботі з бездротовими мережами.

Windows Phone до Wi-Fi підключається, але інтернет не працює

Це напевно найпопулярніша проблема. І як правило, в цій проблемі винен не смартфон, а сама точка доступу (роутер). З'єднання між телефоном і мережі, як це зробити я писав в цієї статті, він підключається (статус: з'єднання встановлено), але при спробі відкрити в браузері сайт, з'являється помилка: "Неможливо відобразити сторінку". Такі додатки як ВКонтакте, Твіттер, Skype - в інтернет вийти не можуть.

Як перевірити в чому справа Як перевірити в чому справа?

Все дуже просто, якщо ви підключаєте до свого роутера інші пристрої, по Wi-Fi, і інтернет на них відмінно працює, то проблема швидше за все саме в телефоні (Nokia Lumia). Але, якщо інтернет на інших пристроях так само не працює, то проблема в роутері. Можливо, він налаштований неправильно. В такому випадку, дивіться цю статтю «Без доступу до інтернету» - вирішуємо головну причину. Налаштовуємо Wi-Fi роутер на роботу з провайдером . Або просто інтернет забули оплатити.

Як виправити проблему?

Для початку, перезавантажте ваш Windows Phone смартфон, і роутер.

Якщо проблема залишилася, то варто перевірити, чи не включили ви випадково на телефоні ручні настройки проксі серверів. Ця проблема дуже часто виникає на Android пристроях.

Зайдіть в налаштування Wi-Fi, і натисніть на вашу мережу. У меню виберіть пункт "Змінити". Простежте, щоб функція "Проксі-сервер" була виключена.

Спробуйте підключити ваш телефон з іншою мережею, і подивіться, як він буде працювати з нею Спробуйте підключити ваш телефон з іншою мережею, і подивіться, як він буде працювати з нею.

Проблеми з підключенням Windows Phone до Wi-Fi

Найчастіше, проблеми з'являються ще при спробі підключитися до бездротової мережі.

Ще одна популярна помилка, це неправильно вказаний пароль від бездротової мережі. Відразу раджу вам пригадати пароль одним із способів, з цієї статті . Якщо при підключенні ви неправильно вкажіть пароль, то спочатку дуже довго буде йти підключення, а потім з'явиться повідомлення, що для з'єднання з мережею, потрібно ввести пароль ще раз.

Може ще бути таке, що вашого телефону не подобається тип безпеки, який встановлений в настройках вашого маршрутизатора Може ще бути таке, що вашого телефону не подобається тип безпеки, який встановлений в настройках вашого маршрутизатора. Ви можете спробувати змінити пароль, і інші настройки безпеки, ось інструкція .

Коли смартфон не може отримати IP адресу

Зазвичай, роутери самі роздають IP адреси, на них включений DHCP сервер. Але, буває, що DHCP з якоїсь причини відключений (коли, наприклад IP прописують вручну на пристроях). Чесно кажучи, я не знайшов, як на Windows Phone 8 можна вручну прописати IP адресу. Думаю, що в Windows Phone 8.1, цю проблему виправлять.

Якщо ваш телефон не зможе отримати IP, то ви швидше за все побачите помилку, щось типу: "Телефону не вдається з'єднається з мережею Wi-Fi, так як мережа не відповідає. Будь ласка, спробуйте пізніше ". Або, біля назви мережі, буде просто напис "захищена".

Потрібно перевірити, чи включений DHCP сервер в настройках роутера Потрібно перевірити, чи включений DHCP сервер в настройках роутера. Якщо немає, то включити його. Як це зробити, я писав в окремій статті . Дивіться після заголовка "Перевіряємо чи включений DHCP сервер на Wi-Fi роутер".

Так само, можна спробувати змінити режим роботи , На якому працює ваша бездротова мережа. Спробуйте, наприклад, тільки n, або g.

Nokia Lumia не бачить Wi-Fi мережу

Коли я пишу Nokia Lumia, то я маю введу будь-який телефон на Windows Phone 🙂, ну ви зрозуміли.

Виділ на якомусь форумі проблему, що Lumia (не пам'ятаю вже точно яка модель), не бачила домашню бездротову мережу. Її просто не було в списку доступних для підключення мереж. Проблема не рідкісна, і може спостерігатися на будь-яких пристроях.

Я навіть писав окрему статтю з цього питання Ноутбук (телефон, планшет) не бачить домашню Wi-Fi мережу (сусідні бачить) , Почитайте.

Так ось, у випадку з операционкой від Microsoft, я так само пораджу змінити канал, на якому роутер транслює вашу бездротову мережу. Як це зробити, докладно написано тут . Так як саме перешкоди на каналі, зазвичай викликають подібні проблеми. Спробуйте якийсь статичний канал, а не режим Авто. І не ставте канал вище 12-го.

Післямова

Начебто про всіх популярних проблемах написав. Якщо ви зіткнулися з якоюсь іншою проблемою в роботі інтернету по Wi-Fi на Windows Phone, або знаєте якісь нові рішення вище описаних проблем, то можете поділитись корисною інформацією в коментарях. Не лінуйтеся 🙂

Як перевірити в чому справа?
Як виправити проблему?