Чи не зареєстрований в мережі Samsung Galaxy - що робити і як виправити, інструкція з скріншот і відео

 1. Активація та деактивація режиму «Літак»
 2. Перевстановлення SIM-карти
 3. Як вставити SIM-карти в інший пристрій
 4. Оновлення програмного забезпечення
 5. Як вставити SIM-карти іншого оператора
 6. Прямий зв'язок з оператором
 7. Відео: відновлення IMEI адреси через комп'ютер

Смартфони від південнокорейського виробника користуються популярністю навіть незважаючи на виникаючі часом досить прикрі помилки, однією з яких є «Не зареєстрований в мережі». Схильні до неї, на жаль, не тільки молодші бюджетні лінійки J і A, а й навіть сама люксова, технологічно оснащена і надійна - Galaxy S. На щастя, як і більшість аналогічних, проблема з реєстрацією телефону в мережі вирішується.

Зазвичай таке оприлюднення виникає в момент, коли ви намагаєтеся зателефонувати кому-небудь або відправити повідомлення. Її причина досить проста - в той момент, коли необхідно використовувати мережу, оператор зв'язку не може отримати IMEI номер вашого пристрою (т. Е. Унікальний 15-значний номер, який за замовчуванням «вшитий» в кожен GSM-телефон). На пристроях будь-якої серії проблема вирішується декількома способами.

Активація та деактивація режиму «Літак»

Як відомо, при активації режиму «Літак» телефон перестає шукати мережу і тимчасово відключається від оператора. В даному випадку нам це і потрібно. Деактивация режиму змусить пристрій знову шукати оператора, ніж та вирішить проблему.

 1. Для початку зайдіть в меню «Налаштування» телефону. Смартфони від південнокорейського виробника користуються популярністю навіть незважаючи на виникаючі часом досить прикрі помилки, однією з яких є «Не зареєстрований в мережі»

  Стандартний значок «Налаштування» у всіх пристроїв Samsung виконаний у вигляді шестерінки

 2. Потім ти тут пункт «Інші мережі» і зайдіть в нього.

  В меню налаштувань нам потрібен пункт «Інші мережі» - знаходимо і натискаємо

 3. Першим же в списку повинен бути розділ «Автономний режим». Він нам і потрібен.

  Знаходимо розділ «Автономний режим» і активуємо його

 4. Ставимо галочку, підтверджуємо інформацію під сплив віконці.

  Спливає віконце з інформацією про режим, підтверджуємо її

 5. Чекаємо пару хвилин і знову натискаємо на пункт «Автономний режим», ніж прибираємо галочку і відключаємо його. Після цього помилка повинна зникнути.

Перевстановлення SIM-карти

Ще один простий спосіб полягає в тому, що потрібно заново перевстановити SIM-карту. Це метод трохи більш радикальний, ніж попередній, однак і ймовірність його спрацьовування набагато вище. Все, що потрібно зробити, - це в залежності від моделі або зняти задню панель телефону, або витягнути спеціальний слот для nano-sim з його бічної грані. Потім дістати SIM-карту, почекати пару хвилин, вставити «сімку» назад і закрити телефон кришкою (або помістити слот на його місце). Після цього включіть смартфон і перевірте, чи з'являється помилка. Бути її вже не має.

Як вставити SIM-карти в інший пристрій

Цілком ймовірно, то проблема полягає в самій СІМ-карти. Для того щоб перевірити її роботу, витягніть «сімку» з пристрою і вставте в інший телефон. Якщо помилка «Не зареєстрований в мережі» продовжує з'являтися, зверніться до оператора мережі з проханням замінити карту зі збереженням номера.

Оновлення програмного забезпечення

Буває так, що помилка виникає через неполадки в старому програмному забезпеченні. В цьому випадку необхідно оновити ПЗ вашого пристрою до найсвіжішої версії.

 1. Для початку поповните рівень батареї до 70-80% і підключіть смартфон до мережі Wi-Fi.
 2. Потім зайдіть в меню «Налаштування».
 3. Тут знайдіть пункт «Оновлення ПЗ» і зайдіть в нього. Якщо цього пункту немає, знайдіть розділ «Інформація про пристрій» і відкрийте його. Тут вже точно має з'явитися розділ «Оновлення ПЗ».

  В меню налаштувань знаходимо розділ «Оновлення ПЗ» і натискаємо на нього

 4. Після цього знайдіть рядок «Оновити». Залежно від моделі телефону рядок може називатися «Завантаження файлів оновлення вручну». Натискаємо на неї.

  Знаходимо рядок «Оновити» та натискаємо на неї

 5. При цьому запускається процес перевірки оновлень, які на даний момент доступні вашого пристрою. Якщо нове програмне забезпечення в доступі є, Samsung запропонує його встановити.

  При завантаженні нового програмного забезпечення найкраще підключатися до мережі через Wi-Fi, а не мобільну мережу

 6. Вам залишається тільки прийняти пропозицію і діяти відповідно до з'являються вказівками.

  Після завантаження телефон сам буде видавати вам інструкцію до дій

Якщо проводити апдейт ПЗ не потрібно, на екрані з'явиться також фраза «Останні оновлення встановлено».

У тому випадку якщо з'явилося повідомлення «Пристрій змінено», зверніться в сервісний центр. Зазвичай це свідчить про те, що гаджет рутіровалі або міняли прошивку на призначену для користувача. Усунути виникає проблему без втручання фахівця, на жаль, не вдасться.

Пам'ятайте про те, що під час установки нового ПЗ вимикати смартфон не можна. Ця дія не тільки перерве процес, але навіть може зламати ваш телефон.

Ця дія не тільки перерве процес, але навіть може зламати ваш телефон

Будьте уважні і не переривайте процес установки свіжого ПО - це вкрай важливо для роботи системи

Якщо помилка «Не зареєстрований в мережі» з'являється навіть після оновлення програмного забезпечення, зверніться в сервісний центр.

Як вставити SIM-карти іншого оператора

Трапляється і так, що на певній території доступний тільки один оператор і його мережу. В цьому випадку використовувати рідну мережу СІМ-карти, яка встановлена ​​в телефоні, не можна. Доведеться купувати «сімку» нового оператора.

Прямий зв'язок з оператором

Якщо жоден з перерахованих вище способів не спрацював, за телефоном гарячої лінії зв'яжіться з оператором, вкажіть на що виникає проблеми і способи, якими ви намагалися її вирішити. В цьому випадку фахівець повинен видати нові настройки APN (т. Е. Настройки мобільного точки доступу, через яку і відбувається передача даних).

Відео: відновлення IMEI адреси через комп'ютер

В цілому, помилка «Не зареєстрований в мережі» не така вже й складна. Головне - чітко дотримуватися інструкцій або вчасно звернутися до фахівців.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!