Ціни на автомагнітоли на eBay

 1. Пояснення до даного лістингу
 2. Пошук автомагнітол на eBay за різними критеріями
 3. Що потрібно враховувати при покупці автомагнітол на аукціоні eBay

Пропонований вашій увазі лістинг з онлайнового інтернет аукціону eBay містить пропозиції автомагнітол різних стандартів (касетні, CD, MP3) від найбільш відомих світових виробників (Aiwa, Alpine, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony і т

Пропонований вашій увазі лістинг з онлайнового інтернет аукціону eBay містить пропозиції автомагнітол різних стандартів (касетні, CD, MP3) від найбільш відомих світових виробників (Aiwa, Alpine, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony і т.д.). Уніфікованість і оригінальність даного товару (автомагнітоли), який пропонується за вкрай низькими цінами робить дану категорію вкрай популярною на аукціоні. Лістинг містить лоти, торги на яких ще не завершилися.

Читайте також:
Ціни на аукціоні eBay. Real-Time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Лістинг містить лоти з пропозиціями автомагнітол всіх стандартів (касетні, CD, MP3). Вашій увазі пропонуються лоти з початковою вартістю від $ 0.1 і вище. Якщо яке-небудь з пропозицій зацікавило вас, для того щоб отримати додаткову інформацію - просто натисніть на відповідне посилання - і ви потрапите на сторінку аукціону де знайдете повний опис товару, його фотографії, деталі оплати і доставки, ознайомитеся з ходом торгів. Не забувайте про популярність даної категорії товарів - більшість з них зазвичай продається в перші 12 годин, і якщо ви побачили стоїть пропозиції - не ловіть гав, робіть ставку (в разі чого її можна потім скасувати), але якщо будете зволікати зацікавив вас товар можуть купити.

Не забувайте, що для того, щоб повноцінно брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо виставлених товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги, стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Пояснення до даного лістингу

Даний real-time лістинг з аукціону eBay містить пропозиції автомагнітол різних стандартів (касетні, CD, MP3 та ін.).

 • «Buy It Now» - продаж товару за певну ціну (торги припиняються).
 • «Bids» - кількість вже надійшли ставок на поточний момент.
 • «Time Left» - час, що залишився до закінчення торгів на даний товар.
 • «View all (кількість) items ...» ця посилання дозволить Вам переглянути всi пропозиції товарів в даній категорії.

Пошук автомагнітол на eBay за різними критеріями

Ви можете здійснювати пошук лотів з пропозиціями автомагнітол на сайті аукціону eBay за необхідне вам критеріями. Просто виберіть потрібний зі списку. Інші критерії пошуку ви можете задати безпосередньо на сайті eBay.

Пошук автомагнітол на аукціоні eBay по виробнику:

Що потрібно враховувати при покупці автомагнітол на аукціоні eBay

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати при покупці на інтернет аукціоні eBay автомагнітол:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Як правило невеликі товари (автомагнітоли) - відносяться до категорії одних із самих бистродоставляемих товарів. Ви можете купити їх на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній , Які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.

Дополнительная информация

rss
Карта