Чоловік-Телець і жінка-Водолій: сумісність

  1. Останні новини

Навіть якщо цим двом людям і вдасться полюбити один одного, ймовірно одного разу настане день, коли кожен з них назве партнера самим фатальним своїм розчаруванням Навіть якщо цим двом людям і вдасться полюбити один одного, ймовірно одного разу настане день, коли кожен з них назве партнера самим фатальним своїм розчаруванням. Телець і Водолій живуть в різних світах, а тому практично напевно приречені на самотність удвох. Повірте, це набагато гірше, ніж розлучитися друзями і почати будувати відносини з кимось іншим. Розлучитися - це чесніше, ніж намагатися один одного змінити.

У чому ж суть їх «непереборних» протиріч? Візьмемо даний епітет в лапки, так як ніхто з нас не є абсолютно типовим представником свого знака, і заважати ті чи інші особливості характеру партнера вам можуть в більшій чи меншій мірі. Тому для прикладу візьмемо якусь середньостатистичну пару, в якій чоловік має якості, які астрологія приписує Тельцям, а жінка схожа на класичного Водолія. Їй подобаються такі хлопці як він - сильні і владні. Його приваблює безпосередня привітність і чесність нової знайомої. Одягнена вона, правда, занадто строкато (варіанти - надто інфантильно, екстравагантно, помітно, по-хлоп'ячому ... сказав би прямо - без смаку з точки зору консерватора-Бика). Підстрижена так, ніби робила зачіску садовими ножицями. А вже коли почне говорити про якихось дурниці, та ще з таким виглядом, ніби збирається розповісти Головну Тайну Всесвіту, хочеться струсити її гарненько або дати потиличника. Хто випустив це диво на вулицю без супроводу? Раптом це заразно ?!

Хоч би Телець не додумався сказати нічого подібного вголос ... Дивна дівчина-Водолій чула про себе це не раз. Вона сміється в обличчя кривдника, і тут же ховає заблестевшіе від сліз очі. Непросто бути вічним блазнем: хтось зааплодує кривляння строкато виряджених артистки, а хтось кине в неї гнилим помідором. Якщо Телець хоч раз опиниться серед других, його відносини з Водолієм приречені. вона дружелюбна до всіх, але щоб стати дійсно близьким і дорогим для нашої чудачки людиною, потрібно щиро приймати її такою, яка вона є. І не намагатися повернути на землю з її повітряних замків.

З Тельця міг би вийде хороший чоловік: надійний як гранітний моноліт, працьовитий і домовитий. Хтось інший неодмінно оцінив би це - але дівчина-Водолій бачить перед собою манірного буркотун, який вічно нею незадоволений і вичитує за будь-яку похибку ніби строгий батько. Хтось інший оцінив би більшу душу Водолія, настільки чуйну до чужого нещастя і завжди готову розділити з вами свою радість - чоловік-Телець ж називає її ледаркою без царя в голові, яка все ніяк не усвідомлює необхідності подорослішати і стати розсудливим. Чи варто дивуватися тому, що цим двом катастрофічно різним людям нема про що поговорити? Що дівчина-Водолій охочіше проводить час не в суспільстві Тельця, а з друзями? Він буде злитися і ревнувати, грубіше і грубіше давлячи на партнерку - і все одно це не дасть задовольняють його результатів. Тому що з веселого клоуна може вийде тільки сумний клоун, але ніяк не солідна матрона, збираючи гроші на безбідну старість.

До речі, про гроші - це одна з найболючіших тем для пари Бика і Водолія. Його прагматичність просто в шоці від її непрактичність: ви довірите цю дівчину оплатити рахунки, а вона купить флейту, забереться на дах і буде до самого вечора вчитися на ній грати, доводячи до сказу сусідів. Ви знайдете її, йдучи на звук - голодну, змерзлу, з крижаними пальчиками і без єдиної копієчки, але з тим самим дивним світлом в очах, що робить її божественно красивою. Ну хто б став вичитувати дівчину-Водолія за незаплановану витрату в такий момент? .. Телець, ймовірно, став би. Тому що благовірна вчинила не за складеним ним планом, а отже, не послухалася наказу. Чи варто ще наводити аргументи на користь того, що їм не варто бути разом? ..

Всього один. Пам'ятайте, чим вони залучили один одного? Він її - владною силою, вона його - доброзичливою щирістю. Якщо ви спробуєте бачити в партнері саме це, а не зациклюватися на його недоліки, то зможете цілком непогано співіснувати. Вам знадобиться багато терпіння, щоб навчитися прощати і дивитися один на одного без упередженості. Розлучитися простіше - складніше «притертися», однак якщо ви готові хоча б спробувати зрозуміти кохану людину, ваша пара зовсім не безнадійна.

Останні новини

загрузка ...

У чому ж суть їх «непереборних» протиріч?
Хто випустив це диво на вулицю без супроводу?
Раптом це заразно ?
Чи варто дивуватися тому, що цим двом катастрофічно різним людям нема про що поговорити?
Що дівчина-Водолій охочіше проводить час не в суспільстві Тельця, а з друзями?
Чи варто ще наводити аргументи на користь того, що їм не варто бути разом?
Пам'ятайте, чим вони залучили один одного?