Чому швидко сідає батарея на телефоні

 1. Чому швидко сідає батарея на телефоні Android
 2. яскравість дисплея
 3. Робота додаткових модулів
 4. Надмірна захопленість іграми
 5. Програмам працювати у фоновому режимі
 6. Чому швидко сідає батарея на телефоні Iphone
 7. служба геолокації
 8. автоматичне оновлення
 9. Неполадки в роботі додатків
 10. Фотопоток

зміст:
Чому швидко сідає батарея на телефоні Android
Чому швидко сідає батарея на телефоні Iphone

Сучасні смартфони характеризуються не тільки відмінними експлуатаційними характеристиками і широкими функціональними можливостями. На високому рівні реалізована і їх автономність. Безперервне використання девайса є на протязі багатьох годин і доби, причому без потреби його додаткової підзарядки.
Але проблеми все ж трапляються. У деяких ситуаціях спостерігається активна розрядка батареї. І ніякі видимі причини при цьому не виглядають обгрунтованими. Але чому ж швидко розряджається акумулятор мобільного телефону і які дії слід зробити в тій чи іншій ситуації? Розглянемо цю проблему і вивчимо ті її аспекти, які вимагають до себе підвищеної уваги.

Чому швидко сідає батарея на телефоні Android

Для початку поговоримо про гаджетах на ОС Android. Вони представлені в досить великому і варіативної асортименті, причому їх випуском займаються не тільки європейські виробники. Досить затребувані на ринку китайські телефони, які пропонують користувачам задоволене непогане функціональне оснащення.
В незалежності від марки і виробника стільникового фактори швидкої втрати заряду у них абсолютно ідентичні. Провокують аспектів досить багато, але найбільшу поширеність мають перераховані нижче.

яскравість дисплея

Саме яскравість екрану найбільше впливає на тривалість функціонування телефону. Йдеться про її максимальному рівні в 100%. Хоча для комфортної роботи цілком достатньо і половини цього значення.
Коригування можна провести в меню налаштувань дисплея . Там потрібно просто переставити повзунок слайдера в зручну для себе позицію. Можна також активувати режим автопідстроювання яскравості виходячи з зовнішніх умов. В цьому випадку витрата енергії на роботу екрану буде зведений до мінімуму.

Робота додаткових модулів

Досить швидко сідає батарея на новому телефоні і при включених модулях зв'язку. І кожен з них вельми активно витрачає запас енергії смартфона. Йдеться про 3G / 4G, Wi-Fi, а також Bluetooth і GPRS.
Вирішується проблема досить просто. Потрібно лише відключити непотрібні протоколи і активувати їх виключно в міру потреби. Перевірка активності після використання також буде далеко не зайвою.

Надмірна захопленість іграми

Причому саме іграми на максимальних налаштуваннях деталізації. Та й нові додатки з 3D-графікою споживають значний обсяг енергії. Достатньо всього години гри і батарея розряджається практично повністю. Та й нагрівається телефон при цьому вельми істотно.
У цій ситуації можна спробувати обмежити тривалість ігрового процесу або зменшити параметри графіки до середнього рівня. Якість зображення при цьому може знизитися, але тривалість роботи акумулятора збільшиться, причому істотно.

Програмам працювати у фоновому режимі

Фонові програми в мобільному телефоні також споживають досить багато енергії. При цьому вони активно відправляють на сервера розробників всіляких статистику, а це ще більше знижує її запас.
Для усунення проблеми слід скористатися можливостями основного меню. У пункті управління батареєю потрібно відшукати програми, які використовують енергію без участі користувача. Непотрібні цілком можна видалити з фонового режиму. Для цього слід вибрати програму і активувати команду по його примусової зупинки.

Чому швидко сідає батарея на телефоні Iphone

Не можна залишити поза увагою і Iphone. Ця техніка надзвичайно надійна, але і її робота може бути пов'язана з певними складнощами. Серед них і швидка розрядка батареї. Розглянемо ситуації, які зустрічаються при цьому найбільш часто.

служба геолокації

Це основна причина активного витрати заряду. Все геолокаційні служби мають підключення за замовчуванням і вказують на місце знаходження користувача. А це вимагає значних витрат енергії.
Подовжити період роботи смартфона приблизно на 20% можна за рахунок відключення непотрібних модулів. Зробити це можна в розділі "Налаштування" з вибором категорії по службам геолокації.

автоматичне оновлення

Найрізноманітніші поновлення також здатні значно прискорити витрата батареї. В цьому випадку проходить активне синхронізація з поштовими та іншими серверами для якнайшвидшого повідомлення користувача про ті чи інші події.
Для відключення функції потрібно перейти до розділу з поштою, адресами і календарями. Тут слід вибрати ручний варіант завантаження даних і проводити оновлення самостійно при наявності такої потреби.

Неполадки в роботі додатків

Неправильна робота додатків також може призводити до витрати енергії. Виправити ситуацію зможе відновлення прошивки і жорстка перезавантаження системи. Сам процес включає такі дії:

 • одночасне натискання на Power і Home;
 • відпустку Home і подальше утримування Power;
 • запуск iTunes і активація режиму з відновлення iPhone.

На завершення слід вимкнути і включити пристрій, а також перевірити батарею. Така проблема вимагає комплексного тестування в умовах спеціалізованого центру. Проводити роботу своїми силами слід лише при наявності належного досвіду і підготовки.

Фотопоток

Фотопоток - унікальна опція, яка забезпечує автозагрузку нових фото при підключенні до Інтернету. Але що робити якщо швидко сідає батарея при використанні цієї функції? Слід деактивувати вивантаження. Зробити це можна в налаштуваннях iCloud за допомогою виклику команди «Фото». Навпаки пункту вивантаження слід відключити покажчик. Не зайвим буде і вимикання «Медіатеки iCloud».

Ми розглянули основні фактори, при яких заряд телефону витрачається з максимальною інтенсивністю. У реальності їх набагато більше і кожна ситуація вимагає комплексного вивчення для максимально ефективного і оперативного усунення проблеми.

Але що робити якщо швидко сідає батарея при використанні цієї функції?