Чому не включаються мобільні телефони з Aliexpress.com?

Ви купили на Аліекспресс телефон своєї мрії

Ви купили на Аліекспресс телефон своєї мрії. Він прибув, посилка розпакована, а телефон не включається !!! Страшний сон? Ні, просто жахлива реальність.

Зараз я що-небудь розповім, щоб стаття була товстіший, а потім розкрию цей простий секрет.

Телефони з Аліекспресс приходять зі своїми труднощами і нюансами. Якщо ви не знаєте про ці ризики, днями буде окрема стаття, а зараз хочу сказати, що хоч ви і захищені від будь-якого роду неполадок, шлюбу і іншого, може статися так, що вам вишлють справді не робочий телефон і ви нічого не зможете довести . Причина одна - недостатній рейтинг покупця. Якщо у вас рейтинг A0, A1 або A2, і якщо вам надішлють бракований телефон, дуже багато шансів на те, що ви не повернете гроші. Справа буде просуватися таким чином. Ви отримаєте мобілку, виявите шлюб (наприклад телефон не включається) і після цього відкриваєте суперечка в якому вказуєте причину і природно вимагаєте повернення коштів за товар. Як доказ фотографуєте неживий телефон. Продавець природно буде клястися і божитися, що відправляв повністю робочий апарат. У підсумку справа передається в арбітраж який встане перед вибором, чи віддати вам гроші або відмовити. Ось тут-то на вас подивляться дуже пильно. І що вони побачать? Ваш куций аккаунт з трьома покупками (мочалка, навушники і чохол для телефону). На цьому етапі захист покупця забуксує і цілком можливо рішення буде прийнято на користь продавця. Так надходили і з набагато більш дешевими товарами. Спишуть на пошкодження з вини пошти за яку продавець відповідальності не несе. І тут же все так і було? Поставили випадково на ваш телефончик ящик семитонний, екранчик не роздавити але телефон не працює, а ви тут доводите, що це продавець винен. Або навіть можуть запідозрити в шахрайстві. Адже що вам заважає сфотографувати цілком робочий телефон просто вимкнений? Попросять вас його повернути назад, а ви цегла продавцеві в посилці відправите та трек надасте. Адже там ніхто місяць чекати не буде, поки товар повернеться. Подивляться що дані по треку є і схвалять суперечка, а щоб такого не сталося то його якраз відразу і не схвалять, скажуть, мовляв сам винен, криво включав але подумають що чесного китайського продавця обдурити хочете. Або знову таки на доставку спишуть. Загалом, що робити-то? Тут два варіанти.

  • Ризикувати. Авось пронесе, прийде цілий і неврідімий. Почитайте про ризики покупки телефонів на Аліекспресс.
  • Скористатися послугами посередника. Якщо що вони будуть за вас віддуватися, та й рейтинг покупця у посередників зазвичай максимальний, практично всі питання вирішуються в їх користь.

Справа в тому, що ті телефони, які поставляються з вже вставленим акумулятором спеціально захищаються від розряду. Акумулятор до моменту включення повинен бути свіжий як травнева троянда, а він у вас наприклад півтора місяці подорожував вставлений в телефон. Загалом, вставленим в телефон акумуляторів зазвичай закривають електричні контакти звичайної плівкою, яка не дає акумулятора контактувати з телефоном. Подивіться уважно на фото, там це видно. Тому, якщо у вас не включається телефон відразу після того як ви розпакували посилку, зніміть задню кришку і відліпити плівку від контактів акумулятора. Зазвичай це здогадуються зробити після того як кнопку включення телефону жали пів години і вже встигли від відчаю повидирати волосся у всіх чутливих місцях.
До речі, якщо акумулятор на місці, плівки немає і телефон не включається, спробуйте його зарядити зарядкою. Можливо плівки з самого початку не було і телефон за час шляху банально розрядився. Майте на увазі, що якщо плівка є і ви намагаєтеся увіткнути зарядку в телефон і подивіться хоч якісь ознаки життя, він не буде працювати. Тобто телефон з заклеєним акумулятором і вставленої зарядкою подаватися не буде.

розділ з мобільними телефонами на Aliexpress.com
Кілька купонів на мобільні телефони з Aliexpress.com

com

Страшний сон?
І що вони побачать?
І тут же все так і було?
Адже що вам заважає сфотографувати цілком робочий телефон просто вимкнений?
Загалом, що робити-то?