Чорний екран при завантаженні Windows 10

  1. Як вирішити проблему з чорним екраном у Windows 10
  2. Як виправити чорний екран після поновлення до Windows 10
  3. Крок 1: Сканування диска за допомогою команди sfc / scannow
  4. Крок 2: Видалення з системного реєстру ключа відповідає за оновлення робочого стола
  5. Крок 3: Перезавантажте комп'ютер у безпечному режимі

Оновлення до Windows 10 досить проста процедура і на більшості комп'ютерів все працює без застережень. Проте, з цього правила є свої винятки і може статися так, що після поновлення і входу в систему нас вітатиме чорний екран. Що ж тоді робити, коли з'являється чорний екран при завантаженні windows 10?

Проте, з цього правила є свої винятки і може статися так, що після поновлення і входу в систему нас вітатиме чорний екран

Як вирішити проблему з чорним екраном у Windows 10

На жаль, в моєму випадку, система оновилася не так, як я очікував. Хоча система виявила поновлення і справила швидку установку, після її запуску почалися неприємності. Система Windows не завантажила системну оболонку, замість цього на чорному екрані з'явилася курсор миші, а у верхньому лівому кутку відображалося повідомлення про те, що не відповідає на запити служба персоналізації робочого столу.

Як виправити чорний екран після поновлення до Windows 10

Ця помилка з'явилася раніше при установці і оновленні в версії Windows 10 Technical Preview. На щастя, вона не є (в більшості випадків) фатальною помилкою і її можна виправити без втрати даних свого комп'ютера. Оскільки працює курсор миші і система реагує на комбінації клавіш, нам ще вдасться викликати окремі функції, щоб діагностувати помилку і внести певні корективи.

Пропонуємо кілька рекомендацій, щоб позбавиться від помилки супроводжується чорним екраном.

Крок 1: Сканування диска за допомогою команди sfc / scannow

Натисніть клавіші CTRL + Shift + Esc, щоб викликати вікно Диспетчера завдань. Ще є один спосіб запуску Диспетчера завдань в Windows 10, клікніть правою кнопкою миші на іконці Пуск і у спливаючому меню побачите відповідний пункт.

У вікні диспетчера виберіть «Файл - Виконати нове завдання». З'явиться вікно, в якому можна викликати індивідуальні програми.

Введіть в ньому команду «cmd», а потім виберіть опцію «Створити завдання з правами адміністратора». Таким чином, ми викликали командний рядок в адміністраторському режимі.

Введіть в консолі команду sfc / scannow і підтвердіть вибір натисканням Enter.

Розпочнеться перевірка жорсткого диска на наявність помилок - якщо буде виявлена ​​несправність, то система автоматично спробує виправити проблему. Після перевірки можна перейти до наступного кроку.

Крок 2: Видалення з системного реєстру ключа відповідає за оновлення робочого стола

У системному реєстрі під час оновлення або установки Windows 10 створюється ключ, який відповідає за настройку робочого столу. Чорний екран сигналізує про те, що щось пішло не так і не дозволило завершити настройку. В цьому випадку потрібно видалити ключ, який можливо пошкоджений і викликає помилку.

Знову зайдіть в Диспетчер завдань і виберіть «Файл - Виконати нове завдання». На цей раз введіть команду regedit і підтвердіть кнопкою ОК.

У редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ ActiveSetup \ Installed Components \

У розділі «Installed Components» ви знайдете список ключів з випадковими іменами. Нам потрібно знайти ключ, який має значення замовчуванням з ім'ям «Windows Desktop Update». Для цього доведеться перевірити кожен ключ до тих пір, поки не знайдете вказане значення.

Після того, як ви його знайшли, його потрібно видалити. Натисніть на знайденому ключі правою кпопки миші і в меню оберіть пункт Видалити. Після видалення редактор реєстру можна закрити.

Крок 3: Перезавантажте комп'ютер у безпечному режимі

Після проведених дій потрібно перезапустити комп'ютер в безпечному режимі, щоб пройшла завантаження в систему з мінімальною кількістю включених процесів.

Для цього, в диспетчері завдань відкрийте "Файл - Виконати нове завдання» і наберіть команду msconfig. Підтвердіть його запуск за допомогою кнопки ОК.

У новому вікні перейдіть в меню Завантаження і в нижній частині виберіть «Безпечний режим». Решта опцій залишаємо за замовчуванням і виконуємо перезавантаження комп'ютера.

Комп'ютер запускається в захищеному режимі і після входу в систему Windows 10 має з'явиться робочий стіл з панеллю задач і меню Пуск. Тепер потрібно вимкнути безпечний режим. Повторно в диспетчері введіть команду msconfig, перейдіть в Завантаження і зніміть прапорець «Безпечний режим». Після перезавантаження комп'ютера Windows 10 має нормально завантажиться і замість чорного екрану з'явиться робочий стіл.

Що ж тоді робити, коли з'являється чорний екран при завантаженні windows 10?

Дополнительная информация

rss
Карта