Чорний екран з курсором в Windows 8

  1. Що сталося
  2. Чи не виходить зі сплячого режиму Windows 8: Відео
  3. Помилка 651 Windows 8 як виправити: Відео
  4. Чи не завантажується Windows8: Відео

Помилка, коли при запуску Windows 8 чорний екран з курсором зустрічається досить часто Помилка, коли при запуску Windows 8 чорний екран з курсором зустрічається досить часто. У більшості випадків вона з'являється після оновлення операційної системи. Однак її можна спостерігати і в результаті атаки вірусу або якогось системного збою.

Що сталося

Перш ніж переходити до вирішення, слід зрозуміти, через що це відбувається. Чорний екран з працюючим курсором означає, що операційна система завантажилася, але з якоїсь причини не відкрився робочий стіл (Explorer або так званий Провідник).

У нас є два варіанти вирішення такої проблеми:

  • Запустити Explorer вручну.
  • Усунути причину, що заважає запуску робочого столу.

Отже, ми вже знаємо, що чорний екран з працюючим курсором мишки говорить про те, що у нас не запускається провідник. Але чому це відбувається? Тут може бути кілька варіантів. Найчастіше така помилка з'являється після оновлення операційної системи. Справа в тому, що іноді при оновленні скидається інформація про активацію. Через це з'являється конфлікт, який заважає запустити Explorer.

Крім цього, такі проблеми можуть викликати віруси. Шкідливі програми можуть пошкодити файлову систему Windows, в результаті чого потрібна служба не може відкритися.

Варто відзначити, що в першу чергу слід спробувати відкрити провідник вручну. І тільки якщо цей варіант не допомагає, переходити до наступного пункту.

Чи не виходить зі сплячого режиму Windows 8: Відео

Як запустити Explorer вручну

Отже, ми маємо чорний екран і курсор мишки. Для початку нам потрібно запустити диспетчер задач. Робиться це натисканням комбінації клавіш Ctrl + Alt + Delete. Після запуску служби перейдіть у вкладку «Процеси». Далі, якщо у вас не відображаються всі процеси, і навіть немає такої вкладки, то в нижньому лівому куті натисніть кнопку «Детальніше».

Тепер знайдіть процес, який називається «Провідник». Якщо він запущений, то натисніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Зняти задачу».

Після цього потрібно запустити цю службу вручну. Для цього у верхньому лівому кутку меню натисніть на кнопку «Файл». Далі виберіть пункт «Запустити нову задачу». У діалоговому вікні напишіть Explorer або Explorer.exe і натисніть «Ок».

Якщо робочий стіл не запустився, то знову відкрийте діалогове вікно і натисніть кнопку «Огляд». Тепер відкрийте системний диск (розділ вінчестера, на який встановлена ​​ОС). Увійдіть в папку Windows і в самому низу знайдіть файл під назвою Explorer. Відкрийте його і натисніть «Ок».

Відкрийте його і натисніть «Ок»

Якщо це не допомогло і все одно при запуску Windows 8 з'являється чорний екран і курсор мишки, то слід перейти до другого варіанту.

Варто розуміти, що, якщо причина полягає у вірусі, то ви нічого зробити не зможете. Тут допоможе тільки відкат або повна перевстановлення ОС з форматуванням жорсткого диска.

Але, як правило, в переважній більшості випадків потрібно просто видалити певну папку, виконати сканування і перезавантажити комп'ютер.

Помилка 651 Windows 8 як виправити: Відео

Як видалити папку перевірки автентичності ОС

Отже, відразу до справи. Запускаєте диспетчер задач і натискаєте кнопку «Детальніше» (якщо вона є). Далі натисніть «Файл» у верхньому лівому куті і виберіть пункт «Запустити нову задачу». У діалоговому вікні натискаєте «Обзор». Далі, в адресному рядку пропишіть наступний шлях - C: Windows Activation Technologies. Ви потрапите в папку, в якій потрібно все видалити.

Тепер знову відкриваємо діалогове вікно «Виконати», ставимо галочку в рядку «Створити завдання з правами адміністратора» і пишемо команду powershell. Натискаємо «Ок». Відкриється командний рядок. У ній нам потрібно виконати дві прості команди:

  • sfc / scannow.
  • shutdown -t 0 -r -f.

Пишіть ці команди в такому ж порядку. Після перезавантаження комп'ютер завантажиться в нормальному режимі. При цьому варто відзначити, що може знадобитись повторно активувати ОС. Якщо ви використовуєте ліцензійну версію Windows, то просто ще раз введіть свій ключ. Якщо ж у вас піратська копія, то пройдіть заново процедуру активації.

Чи не завантажується Windows8: Відео

Схожі статті

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Але чому це відбувається?

Дополнительная информация

rss
Карта