Чорний екран при завантаженні Windows, що робити?

  1. Запуск відображення робочого столу
  2. Як запустити систему в безпечному режимі
  3. Перевстановлення драйверів відеокарти
  4. Чорний екран - комп'ютер заражений вірусами
  5. Конфлікт антивірусних програм
  6. Чи не справжня копія Windows
  7. Як зробити відновлення системи?

Чорний екран при завантаженні Windows, що це? Такого роду помилки наганяють страх на добру половину користувачів комп'ютера, хоча часто вдається вирішити їх без серйозних маніпуляцій з ПК. Причин для паніки немає, але засукати рукава доведеться, щоб відновити правильну роботу Windows.

Причин для виникнення цієї проблеми досить багато і практично всі вони пов'язані з будь-якими збоями в роботі системи.

Найбільш частою причиною можна назвати збої в роботі відеодрайверів, так як саме ваш адаптер відповідає за вірне відображення графічного вмісту.

[Note] Іншими нерідкими причинами бувають: наслідки зараженості системи вірусами, неправильно встановлені драйвера або інші додатки, які завдали шкоди реєстру, і биті поновлення будь-яких програм. [/ Note]

Насамперед варто визначити на якому етапі виникає чорний екран : Взагалі монітор не включається, а діод, який свідчить про його роботі, горить таким чином, ніби завантаження йде. В такому випадку, а це виняткові ситуації, вам доведеться спробувати підключити ваш монітор до іншого комп'ютера і, якщо не вийде, віддати його в сервісний центр. Також, якщо системний блок нормально працює, а монітор зовсім не реагує на нього, в тому числі діод, велика ймовірність поломки відеокарти. Швидше за все, чорним екран стає згодом завантаження системи, в такому випадку можна виключити механічні пошкодження комп'ютера і скористатися методами вирішення поставленого завдання, описаними нижче.

Запуск відображення робочого столу

Можливо, у вас все запускається, але відсутня служба, яка відповідає за відображення робочого столу. Щоб відновити правильну роботу вам потрібно:

1.Натисніть поєднання клавіш Ctrl + Alt + Del;

2.Перейдіте у вкладку «Файл»;

3.Далее виберіть пункт «Нова задача»;

4.Внесіте в рядок explorer.exe.

Цих дій має бути досить для відображення робочого столу, але слід вирішити проблему повністю. Як це зробити - читайте далі.

Як запустити систему в безпечному режимі

Для виконання цього завдання вам слід під час завантаження Windows натиснути на F8 або Shift + F8, іноді кнопки відрізняються. Також, коли ви є власником системи версії 8 або вище, ймовірно вам для запуску ОС в безпечному режимі знадобиться інсталяційний диск, в тому випадку, якщо у вас не доходить до завантаження вікна входу в обліковий запис. Для Windows 8 і вище алгоритм переходу в потрібний нам режим виглядає таким чином:

1.Вставьте носій з настановної версією системи;

2.Теперь в момент завантаження, зазвичай відразу після вікна Bios або саме вчасно його появи, натисніть F9;

3.Перед вами відкриється вікно з вибором пристроїв, підключених до комп'ютера, вкажіть ваш дисковод або флеш накопичувач;

4.У вікні, яке буде перед установкою, виберіть «Відновлення системи»;

5.Далее «Діагностика», «Додаткові параметри» і надалі перейдіть на вкладку «Командний рядок»;

6.Введіте код bcdedit / set {globalsettings} advancedoptions true і натисніть Enter, далі натисніть «Продовжити».

Після виконання цих дій, коли комп'ютер перезавантажиться, у вас запуститься потрібний режим. Найкраще, якщо у вас є вибір, запустіть варіант з підтримкою мережі. Цей етап є відправною точкою для дій описаних далі.

Перевстановлення драйверів відеокарти

Велика ймовірність, що цей пункт здатний вам допомогти. Видалити ці драйвера досить просто, так як в безпечному режимі запускаються тільки найнеобхідніші функції, до яких наш додаток не відноситься. Просто скористайтеся пунктом «Програми та засоби» з панелі управління вашої системи. Також, можливо ви побажаєте використовувати спеціалізовану програму для цих цілей, наприклад: Driver Sweeper, вона максимально проста у використанні.

[Note] Ви можете навіть не встановлювати драйвера для відеоадаптера прямо з безпечного режиму, спробуйте запустити Windows в стандартному форматі і, якщо вийде, звідти вже встановіть робоче додаток. [/ Note]

Чорний екран - комп'ютер заражений вірусами

Одна з найпоширеніших проблем теперішнього часу, так як проявом можуть бути самі різні помилки. Актуально як для проблем з реєстром, так і при збоях в програмній частині Windows. Насамперед при такій проблемі, вам слід зробити аналіз усього жорсткого диска, особливо системного розділу і, після виявлення, додати в карантин або видалити знайдені файли. Тепер, після очищення комп'ютера, вам слід повернути нормальне завантаження Windows, докладніше описано тут :

1.Відкрийте редактор реєстру, натиснувши Win + R і введіть regedit;

2.Перейдіте за вказаним шляхом HKEY_LOCAL_MACHINE-> SOFTWARE-> Microsoft-> ​​Windows NT-> CurrentVersion-> Winlogon;

3.Перевірте значення параметра Shell, воно повинно стояти explorer.exe;

4.Переменная Userinit, повинна містити шлях C: \ Windows \ system32 \ userinit.exe;

5.сохранилось зміни і перезавантажте комп'ютер.

Конфлікт антивірусних програм

У вас не повинно працювати одночасно більше 1-го антивіруса, інакше комп'ютер почне сильно лага і може викликати всі можливі наслідки збою роботи системи, в тому числі і відсутність відображення робочого столу. Подивитися так це, ви зможете перейшовши в «Панель управління» і знайшовши елемент «Програми та засоби».

Всі файли заблоковані від змін і у вас, швидше за все, не буде доступу до них, навіть якщо отримати його, вам не дозволить система видалити файли, так як вони задіяні в роботі. Тут теж доведеться запускатися з безпечного режиму і видаляти одну з програм.

Чи не справжня копія Windows

Після закінчення пробного терміну використання системи, вам надається можливість купити ліцензію або користуватися Windows з обмеженим функціоналом, наприклад: замість вашої заставки на робочий стіл, буде чорний екран і після перезавантаження, навіть якщо ви встановили картинку, ситуація буде повертатися на круги своя. У стандартному випадку, це будуть просто незручності, але іноді блокується відображення робочого столу зовсім, що є ознакою. Вихід в даному випадку очевидний, вам слід роздобути будь-яким способом, на ваш розсуд, ключ активації Windows.

Як зробити відновлення системи?

Для того щоб скористатися точкою, до якої ви змогли б відкотити Windows , Вам слід виконати наступний дії:

1.Натисніть правою кнопкою по «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості»;

2.Теперь перейдіть за посиланням «Захист системи»;

3.В однойменної вкладці, в графі «Відновлення системи» натисніть кнопку «Відновлення»;

4.Затем виберіть одну з точок, на момент створення яких система справно працювала і коректний.

Зазвичай, якщо збій стався через будь-яких втручань з боку додатків або інших збоїв системи, цей спосіб зможе повернути вам повноцінну, робочу Windows.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чорний екран при завантаженні Windows, що робити?», То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Чорний екран при завантаженні Windows, що це?
Як зробити відновлення системи?
Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чорний екран при завантаженні Windows, що робити?