Даг Філд йде з Tesla з поста головного інженера

Фото: Getty

ЗМІ пояснили, чому головний інженер Tesla залишає компанію https://cdn.segodnya.ua/img/article/11518/79_main_new.1523541679.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11518/79_tn.1523541679. jpg 2018-07-05T06: 25: 01 + 03: 00 Бізнес Головним обов'язком Філда було спростити конструкцію електромобіля

Старший віце-президент Tesla з розробок Даг Філд, який пішов у довгострокову відпустку на початку травня, не повернеться до роботи. Про це йдеться в прес-релізі Tesla.

При цьому травні представник компанії заявив, що "Даг просто бере якийсь час, щоб зарядитися енергією і провести час з сім'єю. Він не покинув Tesla".

У той час джерела вважали, що Філд пробуде у відпустці близько півтора місяців. Раніше ЗМІ повідомляли, що його функції по керівництву виробництвом, по суті, забрав собі засновник і гендиректор компанії Ілон Маск.

"Після п'яти років в нашій компанії він вирішив рухатися далі. Ми дякуємо Дага за його старанну роботу і за все, що він зробив для Tesla", - наголошується в повідомленні компанії.

Головним обов'язком Філда було спростити конструкцію автомобіля, щоб полегшити його виробництво.

Експерти відзначають, що зараз для компанії настав вкрай важливий період - Tesla, нарешті, досягла запланованого обсягу виробництва бюджетного седана Model 3 в розмірі 5000 автомобілів в тиждень і планує збільшити показник до 6000 авто в тиждень до кінця серпня.

У Tesla вважають, що такі темпи виробництва дозволять компанії отримати достатній грошовий потік, щоб уникнути необхідності залучати фінансування у зовнішніх джерел, проти чого категорично виступає Маск.

Нагадаємо, компанія Tesla Motors має намір звільнити майже кожного десятого співробітника . Електронний лист з такою інформацією розіслав працівникам керівник компанії Ілон Маск. Він пояснив необхідність звільнень змінами в структурі компанії, покликаними скоротити витрати і спробувати вийти на прибутковість в зв'язку з виробництвом нового седана Model 3.

Раніше Tesla зіткнулася з труднощами в забезпеченні заявлених обсягів виробництва Model 3, життєво важливою для довгострокової прибутковості підприємства. За підсумками першого фінансового кварталу 2018 року Tesla показала рекордний збиток .

Фінансове становище Tesla є предметом пильної уваги інвесторів, які стурбовані тим, що компанії не вистачить ліквідності. На думку аналітиків Goldman Sachs, компанії Tesla, щоб подолати кризу, знадобиться залучити до 2020 року близько 10,5 млрд доларів . При цьому, за з думку, навіть якщо Tesla зможе досягти стабільного рівня виробництва Model 3 по 10 тис. В тиждень і просунеться у виконанні інших своїх проектів розширення, їй як і раніше буде необхідно близько 5 млрд доларів.

Разом з тим, Маск, постійно запевняє інвесторів, що компанії не потрібно залучати додаткові кошти, також потрапив під вогонь критики через свого поведінки на конференції, присвяченій фінзвітності Tesla.

В ході конференції він різко обірвав двох аналітиків, які попросили розповісти про труднощі з фінансуванням компанії і проблеми з масовим випуском Model 3. В результаті акції Tesla впали майже на 7%, стоів компанії 2 млрд доларів ринкової вартості.

При цьому акціонери компанії Tesla проголосували проти пропозиції змістити Ілона Маска з посади керівника компанії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дополнительная информация

rss
Карта