DataLife Engine (DLE)

  1. Основні переваги і можливості DataLife Engine (DLE)
  2. Особливості демо-версії DataLife Engine (DLE)

DataLife Engine (DLE) - це розрахований на багато користувачів новинний движок російської розробки, призначений для організації власних ЗМІ в Інтернет

DataLife Engine (DLE) - це розрахований на багато користувачів новинний движок російської розробки, призначений для організації власних ЗМІ в Інтернет.

У базовий комплект DataLife Engine входить досить багато інструментів і функцій для створення повноцінного сайту. Не дивлячись на велику кількість функцій, система добре оптимізована. використовується технологія AJAX , Що знижує навантаження на сервер і трафік користувачів.

В систему легко підключати нові модифікації. У центрі адміністрування існує система модулів.

Основні переваги і можливості DataLife Engine (DLE)

  • Відкритий вихідний код;
  • Легке підключення нових модулів;
  • Зручний шаблонизатор дозволяє в систему встановлювати практично будь-який Скін (Навіть якщо даний шаблон був розроблений не для даної системи);
  • ЧПУ (человекопонятний URL);
  • CMS оптимізована під пошукові системи.

Основна мова системи - Русский. Однак існує англійська локалізація.

Співробітниками хостингу підготовлений пакет для швидкої установки з панелі управління Plesk. На поточний момент доступна для установки версія 8.3 DEMO, тобто безкоштовна демо-версія.

Особливості демо-версії DataLife Engine (DLE)

  • обмеження на 100 новин;
  • обмеження на 200 коментарів.

Встановити DataLife Engine (DLE) можете з панелі управління , Або надішліть запит Службі технічної підтримки нашого хостингу.

Отримати ліцензію для використання повнофункціональної версії можна на офіційному сайті виробника. Можна оновити DEMO-версію до платною.

Офіційний сайт проекту: dle-news.ru

Дополнительная информация

rss
Карта