Де самому зробити свій сайт безкоштовно? Конструктор сайтів Ucoz

Для великої солідної фірми - це додаткова реклама та додаткові продажу її товарів і послуг.

Для приватних осіб - це можливість почати свій бізнес в Інтернеті і просто представити свої приватні інтереси великої аудиторії, знайти таких же захоплених людей, обмінятися з ними думками і сумнівами, просто поспілкуватися на теми, добре знайомі і зовсім нові.

Якщо фірмі найкраще створювати сайт за допомогою фахівців, то приватним особам, які не переслідують комерційних цілей, таке задоволення, мабуть, не по кишені, тому що хороший сайт коштує кілька тисяч рублів.

Як же роблять свої сайти приватні особи? Та дуже просто! Є в Інтернеті чимало компаній, які надають можливість зробити сайт абсолютно безкоштовно.

Наприклад, мій сайт розміщений на безкоштовному хостингу www.ucoz.ru. Це зараз, мабуть, один з кращих безкоштовних хостингів в російськомовному Інтернеті.

Але оскільки все безкоштовне на перевірку виявляється «не зовсім безкоштовним», то навіть він має свої недоліки.

Наприклад, іноді хостинг Ucoz припиняє прийом нових користувачів, просто тому, що його сервер переповнений. Причому переповнений не тільки хорошими, але часто навіть просто кинутими сайтами!

Крім того, на всіх сайтах цього хостингу постійно присутня «чужа» реклама, яка не має ніякого відношення до даного сайту і його власникам. Однак всі ці недоліки з лишком окупаються принципово новими технологіями Ucoz.

Для того щоб створити сайт на Ucoz, необхідно хоча б трохи знати мову HTML . Тоді Ви самостійно зможете зробити сайт на будь-яку тематику , А співробітники ucoz проконсультують Вас і допоможуть Вам розробці будь-якого блоку Вашого сайту.

Однак тут знову є своє «але».
Приготуйтеся до того, що, якщо Ви задасте питання не так або запитайте щось, на що вже була дана відповідь іншим відвідувачам форуму, Вас чекає шквал лайки замість спокійного відповіді про те, що відповідь на це питання потрібно шукати там-то і там -то ...

Можна зрозуміти таку поведінку людей, яким в сотий і тисячний раз доводиться відповідати на дурні питання клієнтів, які не можуть швидко і без питань зорієнтуватися в панелі управління власного сайту, та до того ж не знайомих з азами HTML. Мабуть, остання обставина найбільшою мірою дратує служителів цього дуже непоганого безкоштовного хостингу.
Думаю, що потрібно бути поблажливими і пробачити їм це. Але і їм теж, очевидно, потрібно бути трохи поблажливіше до тих, кого вони взялися обслуговувати.

А хостинг дійсно непоганий. Наприклад, на форумі технічної підтримки можна з'ясувати запитання по роботі і налагодженню будь-якого блоку сайту. А на сайті нового дизайну підібрати для свого сайту індивідуальний вид Вашого сайту, за яким його вже буде важко навіть асоціювати з безкоштовним хостингом.
А хостинг дійсно непоганий
Мало того, Ucoz надає можливість використовувати зроблений Вами сайт на власному домені 2-го рівня! І тоді Ваш сайт перетворюється практично в Ваш власний.

Якщо Ви поки не знайомі з основами HTML і не можете побудувати сайт на ucoz, Вам цілком під силу буде створити свій форум на хостингу www.mybb.ru.
Там є можливість навчитися використовувати окремі елементи HTML, і після цього можна буде і на ucoz переходити. По крайней мере, я сама зробила саме так. У мене був дуже непоганий форум на mybb.ru з гарною відвідуваністю, цікавими темами і постійними відвідувачами.

Але чому я не залишилася на mybb.ru? - запитаєте Ви.
- А все дуже просто. Ви не забули, що хостинг безкоштовний? А що це означає? Це означає, що форум як би і Ваш, але в той же час Вам зовсім і не належить.

Зокрема, мій форум з усіма його чудовими темами в один «прекрасний момент» просто «вичистили» з Інтернету. Виявилося, його видалили помилково разом з тими форумами, які простоювали і не мали відвідувачів. Випадково попався серед інших і мої улюблені посилання. І він просто зник. Я набираю його адресу, а його немає! Виявилося, що може бути і так. Ось такі труднощі можуть бути з безкоштовними хостингами.
Я тоді, пам'ятаю, жахливо засмутилася! Весь час набирала адресу колишнього форуму і все не могла повірити своїм очам, що його більше немає. Неначе хтось близький пропав і мені без нього дуже погано.

Якщо Ви тільки недавно вийшли в мережу або Вам зовсім не хочеться створювати форум, а хочеться зробити сайт , То можна створити сайт-блог або скористатися хостингом www.boom.ru або www.narod.ru.

Блоги, і навіть їх спільноти, можна зробити зараз де завгодно. Зокрема, дуже багато блогів створено користувачами на mail.ru і на narod.ru.

На сайті shkolazhizni.ru теж є можливість створити свій блог. Для цього потрібно зареєструватися та на своїй сторінці знайти слова «Мій блог».

Я свій перший сайт зробила на «народ». І цей сайт до сих пір функціонує. На ньому навіть бувають відвідувачі.
Хоча, звичайно, він сильно змінився з тих пір, коли я зробила перші його сторінки. Змінилася і тематика, і вид, і зміст сайту. Якщо цікаво, Ви можете його побачити за адресою www. loras-site.narod.ru. Зараз я використовую цей сайт тільки, як доповнення до сайту на Ucoz.
Я свій перший сайт зробила на «народ»
А взагалі сайтобудівництво - це дуже цікава річ! Рекомендую. Займіться на дозвіллі, і Ви знайдете щось зовсім нове і незвідане раніше і в самому процесі і в тому підсумку, який виходить, врешті-решт.

Ru?
Ви не забули, що хостинг безкоштовний?
А що це означає?

Дополнительная информация

rss
Карта