Де взяти унікальний контент для сайту або групи

  1. Де взяти контент для паблік, інстаграма
  2. Де брати контент для ютуба

Привіт

Привіт. Якщо ви зайшли на цю сторінку з метою дізнатися де брати контент для сайту, групи вконтакте, фейсбук або однокласники і бажано отримувати його у великих кількостях і до того ж безкоштовно, то зараз спробую розповісти докладно про те, як здобуваю його я. На сторінках мого блогу вже є стаття на цю тему, але вона не відображає всієї суті того, що відбувається, тому тут буде її доповнення.

Якщо ви не знаєте, то контент для своїх постів я пишу самостійно і це найкращий варіант в принципі, який можна придумати. Створюючи статтю, я роблю акцент на її практичну користь відвідувачам сайту, а так само оптимізуючи під певні пошукові запити, за якими її знаходитимуть. Те, що ви зараз читаєте, писалося точно так же. Завдяки такому підходу мій блог має конкурентну перевагу в пошуку серед іншого, менш якісного матеріалу. На виході ми отримуємо корисний, унікальний, безкоштовний контент, який надалі буде приносити трафік . Але якщо ви не розбираєтеся в SEO і не можете грамотно викладати свої думки, тобто такий напрямок, як рерайтинг (rewriting), тобто переписування тексту своїми словами.

Де взяти контент для паблік, інстаграма

Тут все набагато простіше. Більшість адміністраторів груп ВК копіюють один у одного контент для мотивації користувачів і відчувають себе при цьому прекрасно. У соціальних мережах все ж превалюють графічні елементи над текстом і індивідуальність зображень тут не особливо важлива. Інша справа інстаграм. Авторські права в ньому дуже добре захищають і постити що потрапило вам просто не дозволять. Тому перш, ніж щось розміщувати, потрібно перевірити картинки на унікальність .

Якщо у вас є утруднення в написанні статей, то можна звернутися за допомогою до друзів, подрузі, дружині, чоловікові взяти участь в цікавому проекті, в якому він буде виступати, як провідний копірайтер. У разі успішного розвитку, ділитися з ним прибутком.

Де брати контент для ютуба

На Youtube дуже жорсткі правила по відношенню до відеоконтенту і просто так взяти і перезаліть чужий ролик не вийде. Можна отримати за це страйк. Зважаючи на ці обставини можу порадити знімати свої відео самим і викладати на відеохостинг. Тільки в цьому випадку можна успішно розвивати свій канал. Про інших способах я не знаю, якщо маєте в своєму розпорядженні інформацією про те де ще можна брати контент. то напишіть про це в коментарях.

Дополнительная информация

rss
Карта