Де знайти гарні безкоштовні картинки для сайту. 9 безкоштовних фото стоків

  1. 1. freeimages
  2. 2. StockPhotosforFree.com
  3. 3. Subtle Patterns
  4. 4. Public Domain Archive
  5. 5. Unsplash
  6. 6. picjumbo
  7. 7. Magdeleine
  8. 8. Pixabay
  9. 9. Shutterstock

Безліч шаблонів для WordPress сьогодні використовують повноекранні картинки, ефекти паралакс і підтримку множинних бекграундом

Безліч шаблонів для WordPress сьогодні використовують повноекранні картинки, ефекти паралакс і підтримку множинних бекграундом. У зв'язку з цим новим дизайнерським віянням багато користувачів цікавляться де знайти гарні картинки високої якості для бекграунду на сайті.

У цій статті ми розглянемо кілька ресурсів, на яких можна знайти безкоштовні красиві високоякісні картинки для використання на своєму сайті, а також для будь-яких інших цілей.

Замітка: Якщо ваша тема не підтримує повноекранний бекграунд, можете ознайомитися з цим способом, як додати background image для сайту на WordPress .

Всі картинки в мережі інтернет захищені законом про авторське право. Навіть якщо про авторство ніде не згадано, ви повинні автоматично припускати, що авторські права захищені.

Однак, існує кілька онлайн ресурсів, де ви можете безкоштовно знайти картинки і легально використовувати їх на своїх сайтах.

Оскільки фонові картинки на сайті зазвичай розтягуються на всю область екрану, бажано пошукати картинку побільше. В ідеалі варто шукати зображення розміром хоча б 1920 пікселів в ширину і 1080 пікселів у висоту. Для кращих результатів спробуйте використовувати навіть більшу роздільну здатність. Пам'ятайте, зміна масштабу в сторону зменшення на багато простіше і не тягне за собою втрату якості.

Якщо у вашій WordPress теми передбачені конкретні розміри зображень - використовуйте їх.

Саме час ознайомитися зі списком ресурсів, де безкоштовно можна відшукати красиві картинки для вашого сайту.

1. freeimages

Freeimages.com пропонує величезну колекцію безкоштовних фотографій і зображень, які можна використовувати в якості бекграунду на своєму сайті. Картики впорядковані за категоріями, і сайт має досить непоганий функцією пошуку.

2. StockPhotosforFree.com

Легкий у використанні сайт StockPhotosforFree.com пропонує велику колекцію високоякісних картинок, які ви можете безкоштовно використовувати для будь-яких своїх веб проектах.

3. Subtle Patterns

Subtle Patterns - це прекрасний ресурс безкоштовних текстур. Колекції можна сортувати за тегами, напірімер: темні, світлі, стрипи і так далі ...

Ви також можете використовувати ці шаблони текстур в спеціальному плагіні для Adobe Photoshop в своїх власних PSD.

4. Public Domain Archive

Як випливає з назви Public Domain Archive надає фотографії і картинки, які є громадським достоянімем. Це означає, що ви спокійно можете використовувати ці картинки для своїх власних проектів. Архіви структуровані, і ви без зусиль зможете вибрати відповідне для вашого сайту зображення.

5. Unsplash

Unsplash пропонує безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю, які можна використовувати в будь-яких всіляких цілях, оскільки на них поширюється ліцензія CC-0 .

Сайт публікує по 10 нових фотографій кожні 10 днів.

6. picjumbo

Picjumbo пропонує велику колекцію безкоштовних стокових зображень. Колекція відсортована за категоріями і тегами. Цей сайт також має витончений пошуковим рішенням. Всі картинки високго якості і з легкістю можуть бути використанні як фонове зображення для вашого блогу на WordPress.

7. Magdeleine

Magdeliene - це вручну відібрана колекція чудових безкоштовних стокових фото. Картинки можна шукати за категоріями, тегами, а також по превалірущей кольоровій гамі. Пошук за кольором - це дуже корисна особливість, як раз в тому випадку, якщо ви намагаєтеся підібрати фонове зображення в тон решті колірної схеми шаблону.

8. Pixabay

Pixabay має величезну колекцію чудових фотографій, картинок і векторної графіки. Все це добро можна безкоштовно використовувати для своїх проектів. Картинки можна відсортувати за категоріями або на вибір редакції.

9. Shutterstock

Shutterstock - не безкоштовний, але безумовно заслушевает окремої згадки. Його бібліотека фотографій, векторних зображень та ілюстрацій просто феноменальна.

1 095 переглядів

Дополнительная информация

rss
Карта