Де знайти контент для сайту?

Я думаю, що все оптимізатори знають, що найстійкіший і необхідний фундамент розвитку будь-якого сайту - це контент. Зміст сайту завжди має ключове значення в плані релевантності ресурсу в пошукових системах , А також в плані нарощування обойми постійних відвідувачів вашого сайту ...

Тому, якщо у сайтовладельца немає бажання або часу створювати тексти для сайту самому, то у нього з'являється досить закономірне питання: де дістати контент для свого ресурсу? Про це і поговоримо в даній статті.

Для такої важливої ​​справи, як створення нового контенту, в Інтернеті з'явилася така нова спеціальність, як копірайтер. Простіше кажучи, копірайтер - це творець авторського (тобто. Унікального) контенту.

Ви запитаєте: де купити цей унікальний контент для свого ресурсу і де можна знайти нормального копірайтера, який зможе створювати якісний контент.

Таким чином, у вас є тільки два шляхи: або брати і самому шукати копірайтерів на всіляких форумах, біржах і інших подібних сайтах, або чи не піти легким шляхом і піти на біржі контенту.

Там ви зможете купити вже готовий контент, або ж замовити його на потрібну тему у вподобаного вам копірайтера. Найпопулярніші біржі: textsale (найкраща на мій погляд), etxt і advego

Найпопулярніші біржі: textsale (найкраща на мій погляд), etxt і advego

Де знайти контент для сайту?

Перший варіант підходить більше тим, кому статті потрібні терміново. Другий варіант підійде сайтовладельцам, хто хоче особисто стежити за виготовленням своєї статті, і висловлювати свої зауваження по різним аспектам статті.

При простій покупці вже написаної (не на замовлення) статті у вас буде можливість повернути її назад копірайтер, якщо ви виявите її неунікальність (але все додані статті в будь-якій біржі обов'язково перевіряються на унікальність, а тому ймовірність отримати плагіат вкрай мала).

Вибір серед готових текстів зручний розподілом статей за відповідними категоріями, тому вам залишається лише вибрати вподобану статтю.

Після придбання статті на біржі, відразу ж все права на неї повністю переходять до вас і ніхто не буде мати права опублікувати її без вашого відома. Це буде вважатися плагіатом, а він серйозно карається всіма пошуковими системами ...

-----

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться з друзями. Дякуємо :)


Тому, якщо у сайтовладельца немає бажання або часу створювати тексти для сайту самому, то у нього з'являється досить закономірне питання: де дістати контент для свого ресурсу?
Сподобалася стаття?